Konu Başlıkları: 46.Haftanın Misafiri Banu AKSOY
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Kasım 2009, 11:46   Mesaj No:8

BANU AKSOY

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:BANU AKSOY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5914
Üyelik T.: 29 Aralık 2008
Arkadaşları:0
Konular: 10
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart RE: 46.Haftanın Misafiri Banu AKSOY

Selamunaleykum;
beni misafir eden ; hakkımda kapısını açan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Allahın rahmeti üzerinize üzerimize olsun.

Mersin doğumluyum.
Aile durumum : Ailemle yaşıyorum; 3 kardeşim var.
Lise: Mersin ihl mezunuyum.
Üni: 2 yıl mersin üni.son 2 yıl anadolu üni de olmak üzere işletme fakultesini bitirdim.
Şu anki durumum: 2002 den beri muhabecilikle meşgulum, şu an 6 firmanın müşavirliğini yapıyorum.
Bağlı olduğum dernek kurum ve kuruluşlar : Mesleki olarak hariç MERİMDER
(http://www.merimder.org.tr/ ) mersin ihl mezunları mensupları derneği kurucu üyelerindenim.

Genel duruşum : Hayatta konumum her daim iyi olmaya tabi bir duruş, yeisten uzak bir yaşantı olmasıdır.

Dünyaya dair isteklerim: Adilane bir likidite dengesi. Ve ümmet kavramını nefislerinden önde tutan müslümanlar.

İlgi Alanlarım: Yazarlık kendimi çok fazla eleştirdiğim için çok fazla yazmıyorum.
Fotoğraf : Bakışımı ufkumu aydınlattığı için merak saldım ve bırakamadım (arşivim : http://www.flickr.com/photos/birgaripseyyahiste/ )
İnfak : ( buda latife olsun )

Kendimde en çok eleştirdiklerim : Bazen çok aşikar olmam , işe kendimi çok kaptırmam, gereksiz sorumlulukları fazla önemsemem, fevrilik,
İyi bir kul olamama

Sorgulamalarım: Neden çok çok çok okumuyorsun ...

Sitede takdir ettiklerim: Tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun .Özel olarak Abdulmelik abim ve Fecr abimiz. Fecr abimizi özellikle kuran çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.

Şimdilik yazacaklarım bu kadar acizane
Sizlerin sorularını cevaplamak adına takip edeyim.
Selametle...

Hasta olmam hasebi ile konuya iştirak edemedim hemen kusura bakmayınız.