Medineweb Forum/Huzur Adresi

Medineweb Forum/Huzur Adresi (https://www.forum.medineweb.net/)
-   Anket'ler-Röportaj'lar (https://www.forum.medineweb.net/115-anketler-roportajlar)
-   -   medineweb yönetiminden memnun musunuz? (https://www.forum.medineweb.net/anketler-roportajlar/22850-medineweb-yonetiminden-memnun-musunuz.html)

Medineweb 06 Eylül 2012 15:56

medineweb yönetiminden memnun musunuz?

selamun aleyküm değerli üyelerimiz.bu anketi açmamdaki amaç üyelerin yönetim hakkındaki görüşlerini almak.artılarımızı eksilerimizi görmemize vesile olmanızı istiyorum.ankette oylama yapan kardeşlerimizin yorumunuda eklemesini rica ediyorum.böylece neleri daha iyi yapabiliriz hangi konularda yeterliyiz hangi konularda eksiğimiz var görmüş oluruz hep beraber.ve bu yönde bi çalışma başlatırız..

şimdiden hepinize teşekkürlerimi sunuyorum

(lütfen çekinmeden her bir editör için yorumlarınızı yapın..tabi yönetici içinde :) )

muallime 06 Eylül 2012 16:32

Cevap: medineweb yönetiminden memnun musunuz?

Yapmayın Huzeyfe kardeş hangi talebe Müdürü eleştirebilir.

Medineweb 06 Eylül 2012 17:25

Alıntı:

muallime Üyemizden Alıntı (Mesaj 189307)
Yapmayın Huzeyfe kardeş hangi talebe Müdürü eleştirebilir.

biz üye yönetim farkı yapmıyoruz talebe müdür farkı olsun abla.öyle olsa hz ömer ve hz ebubekir yanlış yaparsak uyarın demezlerdi demi.yanlış yada eksik gördüğünüz yönlerimizi söylemezseniz ne düşündüğünüzü bilemeyiz.biz burda hepimize kardeş gözüyle bakıp davranıyoruz abla sınıf farkı gibi bi düşüncemiz yok.yorumlarınızdanda kimsenin alınacağını sanmıyorum rahat olun bu konuda

tugra 06 Eylül 2012 18:11

Yönetim olarak her hangi birisini eleştiremem,herkezin layıkıyla görevinin üstesinden geldiklerini düşünüyorum, lakin gündemide takip etmek adına bazı önemli haberleri sayfamızda görmek güzel olabilrdi. Örnek olarak ,bu sabah 25 askerimiz 4 gün öncede 10 askerimiz o veya bu şekilde hayatını kaybediyor ,en azından bu konu hakkında bir baş sağlığı veya bir bilği verilebilrdi, tabi sadece yöneticiler değil ,bizlerde yani üyelerde bu konuda sanırım duyarsız kaldık.(Allah rahmet eylesin).
Yönetimden 1 istekte bulunmak durumunda olsa idim , küçük 1 köşede günlük haberleride takip edebileceğimiz haber köşesi isterdim.

Medineweb 06 Eylül 2012 20:49

Alıntı:

tugra Üyemizden Alıntı (Mesaj 189319)
Yönetim olarak her hangi birisini eleştiremem,herkezin layıkıyla görevinin üstesinden geldiklerini düşünüyorum, lakin gündemide takip etmek adına bazı önemli haberleri sayfamızda görmek güzel olabilrdi. Örnek olarak ,bu sabah 25 askerimiz 4 gün öncede 10 askerimiz o veya bu şekilde hayatını kaybediyor ,en azından bu konu hakkında bir baş sağlığı veya bir bilği verilebilrdi, tabi sadece yöneticiler değil ,bizlerde yani üyelerde bu konuda sanırım duyarsız kaldık.(Allah rahmet eylesin).
Yönetimden 1 istekte bulunmak durumunda olsa idim , küçük 1 köşede günlük haberleride takip edebileceğimiz haber köşesi isterdim.

çok teşekkür ederim düşüncelerinizi paylaştığını ankete katıldığınız için..haber bölümü düşünülebilir muhsin abi görünce ilgilenir sanırım solun :):)

hacıysk wertywerty oy var yorum yok düşünceli000

Medine-web 06 Eylül 2012 22:17

Alıntı:

tugra Üyemizden Alıntı (Mesaj 189319)

olabilir...

JAZARİ 06 Eylül 2012 22:58

Tamam huzeyfe hocam: kurtmehmet,Remle, iklimya hocalarımız paylaşım bazında biraz durgunlar sanki(umarım kimse alınmaz.:) ) diğer hocalarımızın masaallahı var... Bi de tuğra hocamızın haber köşesi fikrine ben de katılıyorum..

Medineweb 06 Eylül 2012 23:27

Alıntı:

HACIYSK Üyemizden Alıntı (Mesaj 189340)
Tamam huzeyfe hocam: kurtmehmet,Remle, iklimya hocalarımız paylaşım bazında biraz durgunlar sanki(umarım kimse alınmaz.:) ) diğer hocalarımızın masaallahı var... Bi de tuğra hocamızın haber köşesi fikrine ben de katılıyorum..

teşekkür ederim saolun.alınmayacaklardır :):) ama sadece paylaşım yapmak olarak değil yöneticilerin bazı görevleri var onlar açısındanda düşünmelerini rica ediyorum tüm üyelerin.yorumlar geldikçe belki bizim aklımıza gelmeyen yada farkında olmadığımız şeyleri görüp farkedecez eksiklerimizi giderecez.hangi konuda yeterli isek o konuda ilerleyip gerilemeden diğer eksikleri gidermeye çalışacaz..onun için yorum istedim.eleştiriye açık olmak lazım alınmak gücenmek darılmak yok :)

Esma_Nur 07 Eylül 2012 09:15

Alıntı:

hacı iklimya yönetimde değil,medinewebin emektarlarından kendisi uygun olsa idi yönetimde olmasını şahsım adına çok isterdim.Kendisi özel insan die tabir ettiğimiz kişilerdendir:)

Dur_Hele 07 Eylül 2012 11:12

bazı editörleri hiç görmedim ama isimleri yazılıdır orda.rahmetli olmuşlardır adları yaşatılıyor sandım :)

abdulmelik,esmanur,huzeyfe,suhtem en başarılı olanlar.abdulmelik ikinci sınıf olması lazım aslında.pek uğradığı yok.
dua dilencisi,aslı,su damlası ikinci sınıf.
remle,talibetun,kürt mehmet sınıfta kaldı,karneleri ümmeti muhammedin selamı var :)

Medineweb 08 Eylül 2012 20:03

Alıntı:

Dur_Hele Üyemizden Alıntı (Mesaj 189367)
bazı editörleri hiç görmedim ama isimleri yazılıdır orda.rahmetli olmuşlardır adları yaşatılıyor sandım :)

abdulmelik,esmanur,huzeyfe,suhtem en başarılı olanlar.abdulmelik ikinci sınıf olması lazım aslında.pek uğradığı yok.
remle,talibetun,kürt mehmet sınıfta kaldı,karneleri ümmeti muhammedin selamı var :)

gülümseyen000gülümseyen000

teşekkürler fikirlerinizi paylaştığınız için..

başka yorum yok oy da yok :)

masum 08 Eylül 2012 23:03

incesızı aslıı esmanur huzeyfe suhtem birinci sınıf en aktif olanlar (bu ara ince sızı ortalarda yok ama olsun)
abdulmelik su damlası dua dilencisi biraz aktif ikinci kısım
remle talibetün emekli
saygı ve sevgi ile....

" İdiL Su " 09 Eylül 2012 03:47

Allah razı olsun...(:

alpert 10 Eylül 2012 00:15

memnunum yanlız şahıs olarak istişaredn başka yere giremiyorum neden anlaymadım bende sorun var galiba yada yoğunluktanmı

aslıı 10 Eylül 2012 11:20

Alıntı:

F*E*R*D*İ Üyemizden Alıntı (Mesaj 189555)
HİÇ DEĞİLİM EFENDİM.
abdulmelik yaşlandı ilgilenmezzz.tayıbe aldandı çocuk üretiminde sınır yok.
esmanur gıcıktır yeğenine sahip çıkmazz.
incesızı sızılıdır işe yaramazz.
aslıı tahtası eksiktir.düğün günü forumdaydı.
huzeyfe idare eder.
suhtem idare eder.
su damlası ağlamaktan fırsat bulsa gelir.
dua dilencisi bana kurban olsun.
remle idam edilmesi sevaptır.
talibetün adana sıcağı çarpmış komada el fatiha.

kuru iftira:)dügün günü degildi bi kere karıştırıyon tokatda ki dügün bitmiştii konyada ki dügüne geliyoduk o aralarda girdim(:bana tahtası eksik diyenede bak heleeegülümseyen000

iklimya 10 Eylül 2012 16:14

Alıntı:

muhterem hacısyk,
paylasım noktasındaki eksikligimizin farkındayız. bu konuda cok haklısınız.
dünya ve ahiret işlerinin yogunlugu sebebiyle forumda bir durgunluk yasıyoruz .)
acıgımızı kapatmaya gayret edecegiz.
saygılar...

benimde yönetimden ricam bizlere bir yemek daveti verselerde tanısma imkanı bulsak .)

Esma_Nur 10 Eylül 2012 16:30

Alıntı:

iklimya Üyemizden Alıntı (Mesaj 189604)
muhterem hacısyk,
paylasım noktasındaki eksikligimizin farkındayız. bu konuda cok haklısınız.
dünya ve ahiret işlerinin yogunlugu sebebiyle forumda bir durgunluk yasıyoruz .)
acıgımızı kapatmaya gayret edecegiz.
saygılar...

benimde yönetimden ricam bizlere bir yemek daveti verselerde tanısma imkanı bulsak .)

hay hay efendim))))şuda varki herkes değişik coğrafyalarda dolasiyle kişiler kendi bulunduğu yerde olsun ister. şöyle yapsak''Ümrede'' buluşsak nasıl olur ))))))))) organizasyonu sana vermeyi düşünüyorum iklimya))))

iklimya 10 Eylül 2012 16:35

Alıntı:

Esma_Nur Üyemizden Alıntı (Mesaj 189606)
hay hay efendim))))şuda varki herkes değişik coğrafyalarda dolasiyle kişiler kendi bulunduğu yerde olsun ister. şöyle yapsak''Ümrede'' buluşsak nasıl olur ))))))))) organizasyonu sana vermeyi düşünüyorum iklimya))))

aaa can alıcı noktadan tam isabet .))
umre diye deliriyorum ben ama nasıl gidecegiz .)
arap usakları ülkelerine 45 yaş altındaki hanımları damsız almıyorlar .)
her hanım kendine helal olan bir erkekle gidebiliyor.
gayri resmi yollarla bu sorun aşılıyor sanırım .)
biz niyet edelim Alah yolları acacaktır.

Esma_Nur 10 Eylül 2012 16:41

[]

Alıntı:

iklimya Üyemizden Alıntı (Mesaj 189607)
aaa can alıcı noktadan tam isabet .))
umre diye deliriyorum ben ama nasıl gidecegiz .)
arap usakları ülkelerine 45 yaş altındaki hanımları damsız almıyorlar .)
her hanım kendine helal olan bir erkekle gidebiliyor.
gayri resmi yollarla bu sorun aşılıyor sanırım .)
biz niyet edelim Alah yolları acacaktır.

bende müşkül yok ))sende aileden birinemi rica edersin yoksa resmi olmayan yollardnmı gidersin bilemem :)

iklimya 10 Eylül 2012 16:49

Alıntı:

Esma_Nur Üyemizden Alıntı (Mesaj 189608)
bende müşkül yok ))sende aileden birinemi rica edersin yoksa resmi olmayan yollardnmı gidersin bilemem :)

bu işi çözecegiz insallah çay-kahve000

Arasat 10 Eylül 2012 18:48

bana özlettiniz geleli çok olmadı ama televizyonda çıksa ismi geçse ağlıyorum tekrar gitmek için kutsal topraklara rabbim herkese nasip etsin iklimya evlen ve eşinle git dahada bir güzel oluyor benden söylemesi ... :)

Medineweb 10 Eylül 2012 20:20

yönetimden umreye döndü :)

yorum yapan oy kullanan kişilere tekrar teşekkür ederim katılımlarından dolayı

tek 10 Eylül 2012 20:23

bence site yönetcimiz Abdülmelik siteye çok az uğruyor daha fazla uğrayıp paylaşımda bulunmasını isterdim . birde bayanların erkk niçki alması hiç iyi olmuyor bence .. cinsiyetini farklı göstrmek dürüst br davranış değil! bazı editörler çok pasif.paylaşımlarını göremedik..
ama genel olarak çok güzel bir yönetimi var forumun, çok faydalı insanlar var içlerinde.
memnunum:)

Medineweb 10 Eylül 2012 20:34

Alıntı:

tek Üyemizden Alıntı (Mesaj 189634)
bence site yönetcimiz Abdülmelik siteye çok az uğruyor daha fazla uğrayıp paylaşımda bulunmasını isterdim . birde bayanların erkk niçki alması hiç iyi olmuyor bence .. cinsiyetini farklı göstrmek dürüst br davranış değil! bazı editörler çok pasif.paylaşımlarını göremedik..
ama genel olarak çok güzel bir yönetimi var forumun, çok faydalı insanlar var içlerinde.
memnunum:)

abdulmelik abi nickle giriş yapmadanda forumla sürekli ilgileniyor zaten.herhengi bir sorun çıkınca hemen müdahale ediyor..yönetici demek sadece aktif olup konu açmak değil..yetkilerimize binaen görevlerimiz var bu görevlerimiz yeterlimi değilmi diye öğrenmek istedim..bayanların nickine gelince kim nasıl isterse nasıl rahat ederse alsın saygı duyuyoruz..teşekkür ederiz :):)

abdulmelik = yönetici vasfını dolduran süper yönetici evet000

kurtmehmet = onlıne olmasına rağmen paylaşım olarak nadiren gördüğüm yetkilerini kullanma olarak denk gelmedim :)

incesızı = aktif olduğu zamanlarda gayet iyi bir yönetici olduğunu düşünüyorum.ama uzun zamandır yok.bu kadar süre gelmeyen görevlinin yetkisinin alınmadığı tek forum bura sanırım :)

dua dilencisi = yetki kullana bilen editörlerden :):) şifalanıp eski formuna dönmesini diliyorum :):)

su damlası = aktiflikde evet000 yetkilerini kullanmayıda daha iyi öğrenecek inşaAllah:):)

suhtem = su damlasına olan düşüncelerimle aynı

talibetün= yeni anne olmadan önce paylaşımda bulunurdu ama o da uzun zamandır yok yetki açısındanda denk gelemdim bilmiyorum

aslı = aktif olunca paylaşımda sınır yok :) yetkilerinide yavaş yavaş öğreniyor :):)

remle = hem var hem yok :) gerektiğinde yetkilerini kullanabilen editörlerden :):)

esmanur= yetkisinin hakkını veriyor evet000

huzeyfe= yorum yok:)

tek 10 Eylül 2012 20:43

hemen savunmaya geçmenize gerk yoktu . sadece düşüncemi söyledim : muhsin abimizin yazılarını çok beğendiğim için keşke daha fazla paylaşsa diye sitem ettim sadece .mükemmel bi insan olduğu için daha fazla istifade etmek istiyorum :)

Medineweb 10 Eylül 2012 20:44

Alıntı:

tek Üyemizden Alıntı (Mesaj 189638)
hemen savunmaya geçmenize gerk yoktu . sadece düşüncemi söyledim : muhsin abimizin yazılarını çok beğendiğim için keşke daha fazla paylaşsa diye sitem ettim sadece .mükemmel bi insan olduğu için daha fazla istifade etmek istiyorum :)

savunma değil yorum yapan her üyeye yorumuna dair söylenecek bişey varsa söyleyip teşekkür ettim.kendimde yorum yapacaktım sizdende alıntı yaptım

RemLe 10 Eylül 2012 23:49

ben daima sizlerleyim, nickim görünmesede varyok modundayım :)

Mihrinaz 11 Eylül 2012 12:31

bütün editörlerin paylaşımlarını çok beğeniyorum.ama ne yalan söyleyeyim,aklıma ilk gelenler aktif olarak,sevgili esmanur var,duru durağı yok maşallah hep bizimle birlikte ,buda çok hoşuma gidiyor tabiki...

su damlasının paylaşımlarını hiç bişeyle kıyaslayamam,aslıda öyle,huzeyfe,abdülmelik hepsi birbirinden kalite ve şahane paylaşımlarınız var,tabiki bu paylaşım artırılabilir.bende arkadaşlara katılıyorum ve abdülmelik abinin
yazılarının artmasını isteyenlerdenim,bir ricam daha olacak,
sayın yitik sevda ve fecr hocanın etrafında şekillenen ,kuranın içeriği,anlaşılması hususunda çok kalite paylaşımlar ve diyaloglar vardı,ben tekrar özellikle fecr hocanın ve bu konuya hakim dostların tekrar böyle bir konu başlığı altında aktif olmasını istiyorum.formun içinde böyle konu başlıkları tabiki çok var,kastettiğim daha güncel ve aktif hale gelmesi,bilmem anlatabildimmi...c*

İnceSızı 11 Eylül 2012 14:53

Alıntı:

Dur_Hele Üyemizden Alıntı (Mesaj 189367)

Merhaba ben öbür taraftan İnceSızı :)

Alıntı:

masum Üyemizden Alıntı (Mesaj 189484)
incesızı aslıı esmanur huzeyfe suhtem birinci sınıf en aktif olanlar (bu ara ince sızı ortalarda yok ama olsun)
abdulmelik su damlası dua dilencisi biraz aktif ikinci kısım
remle talibetün emekli
saygı ve sevgi ile....

Oda gelir yahu :)

Alıntı:

F*E*R*D*İ Üyemizden Alıntı (Mesaj 189555)
HİÇ DEĞİLİM EFENDİM.
abdulmelik yaşlandı ilgilenmezzz.tayıbe aldandı çocuk üretiminde sınır yok.
esmanur gıcıktır yeğenine sahip çıkmazz.
incesızı sızılıdır işe yaramazz.
aslıı tahtası eksiktir.düğün günü forumdaydı.
huzeyfe idare eder.
suhtem idare eder.
su damlası ağlamaktan fırsat bulsa gelir.
dua dilencisi bana kurban olsun.
remle idam edilmesi sevaptır.
talibetün adana sıcağı çarpmış komada el fatiha.

Kalp kalbe karşı derler EywAllah :):)

Alıntı:

Huzeyfe Üyemizden Alıntı (Mesaj 189635)

incesızı = aktif olduğu zamanlarda gayet iyi bir yönetici olduğunu düşünüyorum.ama uzun zamandır yok.bu kadar süre gelmeyen görevlinin yetkisinin alınmadığı tek forum bura sanırım :)

Yeterki sen iste hemen alırız yetkisini sfhfgshsfhsgh

gün ışığı 22 Eylül 2012 20:52

şu ana kadar memnun oldum inş. bi aksilik çıkmaz ama yok ya çıkmaz zannedersem :):)

Medineweb 29 Kasım 2013 20:22

güncell:)

H.A.Y.A.T. 29 Kasım 2013 20:44

Abdulmelik:Gerektiğinde gerekeni yapıyor.
Esma_Nur: yönetici olarak gerektiği gibi davranıyor
medineweb:Özellikle A.Ö.F bölümünün aranan editörü
suhtem:öle bir editörmü var?
Remle:öle bir editörmü var?
Su damlası:onun işi ağlamak ve ağlatmak :)
Enderhafızım: Dowland Bölümü-Program bölümünde süper

NİSAREYYAN 29 Kasım 2013 22:17

Ben bu başlığı ilk defa görüyorum
Tam da bişeyler söylemek istediğim konu

Öncelikle üye olduğumdan beri çok memnun olduğum başka forumlara ihtiyaç bırakmayan bi forum olduğunu belirtmek isterim

Rabbim bu siteyi kuran,yöneten, kendi işlerinden ailesinden bile zaman ayırıp insanlara faydası dokunsun diye çabalayan bütün kardeşlerimden bin kere razı olsun

Bizleri de Allah rızası ve uhuvveti amaç edindiğine ahirette şahit kılsın

Selametle...

enes 29 Kasım 2013 23:49

yönetimde üç kişi ön planda yani vitrinde gözüküyor.diğer editörlerin arka plandamı geri hizmetmi ne iş yaptıklarını teknik olarak bilmiyorum.Abdulmelik daha çok fikir bazında mudahale ediyor ve genelde de isabetli son noktayı koymayı başarıyor.teknik olarak ne iş yapar bilemem.Esmanur hanım forumda pek yöneticilik yansıtmasada özelde tehdit etmeyı seçiyor :)
bana göre medineweb kibar nazik saygılı kırıcısız ve işinin ehli.
su damlası editörümüz arafat dağından hiç inmedi ki yöneticilik yapsın.:) aşk dua şiir
hafızender strese iyi geliyor.hafızlık fıkraları karadenizin temelini aratmıyor.:)
diğer editörler alınmasın ne gördüm ne duydum ne yaptıklarınıda bilmem.onlara selam.

Medineweb 30 Kasım 2013 18:11

Alıntı:

NİSAREYYAN Üyemizden Alıntı (Mesaj 303957)
Ben bu başlığı ilk defa görüyorum
Tam da bişeyler söylemek istediğim konu

Öncelikle üye olduğumdan beri çok memnun olduğum başka forumlara ihtiyaç bırakmayan bi forum olduğunu belirtmek isterim

Rabbim bu siteyi kuran,yöneten, kendi işlerinden ailesinden bile zaman ayırıp insanlara faydası dokunsun diye çabalayan bütün kardeşlerimden bin kere razı olsun

Bizleri de Allah rızası ve uhuvveti amaç edindiğine ahirette şahit kılsın

Selametle...

Amin inş. Ablacım Allah sizdende razı olsun :):)
Alıntı:

enes Üyemizden Alıntı (Mesaj 303964)
yönetimde üç kişi ön planda yani vitrinde gözüküyor.diğer editörlerin arka plandamı geri hizmetmi ne iş yaptıklarını teknik olarak bilmiyorum.Abdulmelik daha çok fikir bazında mudahale ediyor ve genelde de isabetli son noktayı koymayı başarıyor.teknik olarak ne iş yapar bilemem.Esmanur hanım forumda pek yöneticilik yansıtmasada özelde tehdit etmeyı seçiyor :)
bana göre medineweb kibar nazik saygılı kırıcısız ve işinin ehli.
su damlası editörümüz arafat dağından hiç inmedi ki yöneticilik yapsın.:) aşk dua şiir
hafızender strese iyi geliyor.hafızlık fıkraları karadenizin temelini aratmıyor.:)
diğer editörler alınmasın ne gördüm ne duydum ne yaptıklarınıda bilmem.onlara selam.

Teşekkür ederim :):)

serpil 30 Kasım 2013 18:42

imamların musalla taşı başında *ey cemaati müslümin rahmetliyi nasıl bilirdiniz* nidasına benzemiş :)

başta kurucusu baş editörü editörleri olmak üzere,sacıcık üyeleri kardeşlik saygı sevgi.kocaman ablalarla sınıf arkadaşlığı :) kemal sunal gibi 56 yaşında üniversite diploma töreninde buluşmak :)
geçmişte kezban teyze(muhtar merve demir ) dönemi daha bi sıcaktı sanki.medineweb editör merveye benziyor biraz.biraz ciddi takılıyor.merve şen idi :)
hoş burası ya.

YaŞuHa 30 Kasım 2013 20:20

Çok Ama Çookk Seviyeli.iki üç seneden beri burdayım.böle kaliteli bir Forum görmedim,Yöneticiden tut,editöründen tut,üyelerine kadar hepsi kalite ve bir numara
kendi sitelerim,kendi weplerim olmasına ragmen ben hep burdaydım.ve artık bu forum ayakta kaldıgı sürece inşallah burda olcam.
Allah razı olsun kurucu,yönetici,editör,ve elit üyelerden
.
Sıcacık bir yuva burası.Annem esma aplam sudamlası aplam.babam abdulmelik abim.abi ve aplalarım ise sayın üyelerimiz.
Burası benim yuvam buram buram aile kokuyo

Kara Kartal 22 Eylül 2022 14:39

Alıntı:

serpil Üyemizden Alıntı (Mesaj 303988)
imamların musalla taşı başında *ey cemaati müslümin rahmetliyi nasıl bilirdiniz* nidasına benzemiş :)

başta kurucusu baş editörü editörleri olmak üzere,sacıcık üyeleri kardeşlik saygı sevgi.kocaman ablalarla sınıf arkadaşlığı :) kemal sunal gibi 56 yaşında üniversite diploma töreninde buluşmak :)
geçmişte kezban teyze(muhtar merve demir ) dönemi daha bi sıcaktı sanki.medineweb editör merveye benziyor biraz.biraz ciddi takılıyor.merve şen idi :)
hoş burası ya.

gülümseyen000

Valla bende hepsini iyi biliyorum iyi yönde şahitlik ediyorum herbirine.
Editörüm ama üyeydik iki kelam bi yorumda ben edeyim:):)
Abdulmelik: Bi gördüm bi daha görmedimgülümseyen000Ağır abinin ağır yorumları var.
Alperkara:Ne gördüm ne bildim:)
Su damlası: canla başla paylaşım yapıyor. Forumu çok seviyor çok emeği var belli. Benden öncesinde daha aktif olduğu besbelli. Ne kırıcı bir lafını, ne imasını gördüm. Çok destek oldu. Nerde böyle editörler alkış000
Mihrinaz başkanımı Bismillah deyip ağzıma alayım :):)alkış000 Yöneticiliği, ablaligi, çalışkanlığı, saygısı, sevgisi, fırçasıgülümseyen000anaçlığı, dik duruşu daha başka..
Sevecenliği ve otoriteyi bi arada tutması forumu ayakta tutan, beni burda tutan, hepimize burayı sevdiren sebepler bence. Teknik konular dahil forum hakimiyetinden dolayı site sahibini o sanmıştımsssssss ben çok analiz yaparım kusura bakmayın :)

Yani ben yönetimden ve yöneticilerinden dolayı forumdan memnunum acaba benden memnunmusunuz memnunarmıdymdm

Mihrinaz 23 Eylül 2022 11:03

Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.)
Kartal editim şahsıma saydıkların rıza-i ilahi yolunda emanetçisi ve hizmetçisi olduğum bu sitede, vazifeyi hakkıyla yerine getirmek adına faydalı olduysa ne âlâ. Yoksa at çöpe gitsin :)

Allah razı olsun senden. Site tarihinin gördüğü en çalışkan editörlerdensin. Çok daim olması duasıylasfhfgshsfhsgh :sukran:

SAAT: 19:46

vBulletin® Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306