Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Duyurular/Öneriler/Şikayetler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Mihrinaz,Açılış Tarihi:  06 Mart 2019 (10:04), Konuya Son Cevap : 28 Nisan 2021 (10:57). Konuya 85 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı131Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 06 Mart 2019, 10:04   Mesaj No:1
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Cinsiyet:Anne
Memleket:MEDİNEWEB
Yaş:41
Mesaj: 9.425
Konular: 853
Beğenildi:8598
Beğendi:6851
Takdirleri:15326
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Medineweb Gönüllüleriyle ~HAYIR ÇARŞISI~ Kuruyoruz

~MEDİNEWEB HAYIR ÇARŞISI~

Selamun Aleyküm değerli medineweb Ailesi..

Bugün sizlerle bir hayır çarşısının açılışını yapmak üzere buluşuyoruz. Sosyal medya ve internet üzerinden yapılan türleri mevcut. Guruplar kurularak, ellerindeki ürünü satıyorlar, letgo, hepsi burada da İkinci el ürün olarak satıyorlar...Medineweb de bunu nasıl uygularız diye düşündük ve şimdi detaylarını sizlerle paylaşacağım ''hayır çarşısı'' projemize BİSMİLLAH dedik.....
Medineweb İslam kardeşliği ve hukukuna dayanarak, tamamen medineweb gönüllüleriyle beraber işleteceğimiz bu çarşıya hepiniz davetlisiniz...


MEDİNEWEB HAYIR ÇARŞISI NEDİR

* Hayırda yarışmayı önceleyen bütün üye kardeşlerizle, ellerindeki ihtiyaç fazlası bütün ürünlerin, medineweb aracılığyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını veya; yine bu çarşı ürünleriyle bir ihtiyacın giderilmesini önceleyen bir projedir..

BU ÇARŞININ AMACI ve FARKI NEDİR?

!! İyilik edin. Şüphesiz Allah, iyilik edenleri sever.
!!Mallarını Allah yolunda infak edenler, sonra infak ettikleri şeyin peşinden başa kakmayan ve eziyet vermeyenlerin ecirleri Rableri Katındadır, onlara korku yoktur ve onlar mahzun olmayacaklardır.


*Medineweb çatısı altındaki bütün üyelerine ilmi, fikri, ameli her alanda çok şey kattı.Bu katkının farklı kulvarda devam ederek, değişen günümüz şartlarına uyumunu sağlayıp sizlerle kalıcı bir hayır yarışında buluşmak istedik. Artık alışverişler internetten yapılıyor. İşlerini çoğu kişi internetten yönetip buradan para kazanıyor..Herşeyin bir tık ile veya bir telefon ile yapıdığı dönemdeyiz. Çatısı altında bulunduğumuz medineweb de İnternet üzerinden İnfak ruhunu canlandırmak, harekete geçmek ve Kuran'ın bahsettiği, Allah'ın seveceği iyi işlerde buluşmak tek amacımız.

FARKI: Para pul döndürmüyoruz. Bu çarşıda iyi niyet, samimiyet geçerli. Elindeki ürününü ihtiyaç sahibine ulaştıramayanı, bu çarşıda buluşturuyoruz. Sevap kazancında ortağız

ve detaylar...

HAYIR ÇARŞISI DETAYLARI NELERDİR?

*Çarşımıza öncelikle tezgahlarımızı kuracağız..Tezgah varsa sergide olmalı değilmi?
*Çarşımızın en önemli noktası; elimizdeki ürünü temzilenmiş ütülenmiş haliyle fotoğrafını atıyoruz. Evet tezgaha ürünü bu şekilde yerleştireceğiz. Kim ürün getirmişse;biz buna onun tezgahı yada standı diyeceğiz..
Örrnek göstereceğim.

*Çarşımızda, hileli, yırtık, pörsümüş, kırışık ürünleri koymaycağız. Niyetimiz bir ihtiyacı gidermek kadar, ihtiyaç sahibinide rencide etmemek.
Oyüzden ürünü burdan görmemiz önemli. çünkü aracılık yapıyoruz..

!! Siz ey iman etmiş olanlar! Yaptığınız iyilikleri kazandığınız şeylerin ve yerden sizin için çıkardıklarımızın iyi ve güzel olanlarından seçerek yapın. Sakın kendinizin bile gözünüzü kapamadan alamayacağınız bayağı ve kötü şeyleri başkasına vermeye niyetlenmeyin. Ve bilin ki Allah hem hiçbir şeye muhtaç değildir hem de övgüye layık olanları övendir.

*Ürünü çarşıya getirdikten sonra, iş ihtiyacı olanla buluşmaya kalıyor. çevresinde o ürüne ihtiyacı olduğunu söyleyen üyemizle, özelden irtibata geçiyoruz. Detayları alıyoruz ve ürünü sergileyen ile alıcı arasında alışveriş gerçekleşiyor.

*Akit kesinleşince; ürün sahibi elindeki emaneti ( çarşımızda sergilendikten sonra emanettir kendisinde) alıcısına kargo ile gönderecek.

*Projemizde, hukuki anlamda sorun teşkil edecek, maddi anlamda para havale, banka iban durumları olmadığı için illegal bir durum söz konusu değil ve sorumluluk tamamen kişiye ait. Parayla yapacağınız tek şey; kargo ücreti...Kesinlikle kendimiz ödeyerek göndereceğiz. Ürünün de takibini yapacaksınız. Buradanda alındığına gönderildiğine dair teyitler alacağız.

*Herşeyi açık açık yapacağız. Ürün teşhiri, özellikleri, şartları herşeyi... İhtiyacı olana dair gizilenmesi gereken durumlar özelden konuşulacak ve buna hassasiyetle özen gösterilecek...

*Elinizdeki ihtiyaç fazlası ürünlere talibiz. AKARI, KOKARI, KIRILGANLIĞI OLMAYAN her türlü ürün çarşımızda sergilenecek ve ihityacı olanla buluşturulacak..

*Kendinize ait, eş dostunuzun verdiğii; eli yüzü düzgün kıyafetler ,ayakkabı, çanta (Abiyeler, takım elbiseler, nişan, kına kıyafetleri, eşarp, manto, çocuk kıyafetleri) hepsini beden ölçüleri, numarası hepsi açık açık yazılacak...

*Kilo aldınız, üç beş kere giydiğiniz pardüseniz, mantonuz kenarda duruyorsa; Renkli mantolar ,eşarplar, pardüseler kullanıyordunuzda, siyaha geçiş yapmışsanız; nişan, düğün vardı elbise , pardüse aldınız bir kere kullanıldı dolapta duruyorsa, aynı şekilde küçük kızınız gösterisinde beyaz elbise, gelinlik beyaz ayakkabı kullandı ve küçüldüyse; Oğlan-kız birden büyüdüler ve dolaplarda bir oraya bir buraya yazlık kışlıklarla ayırıyorsanız,
*Çevrenizden bu şekilde dönüşler aldıysanız biz hepsine hayır çarşımızda talibiz...

*Hayır çarşısında herkes söz sahibi..

*Sergide ürün olmasına gerek kalmadan, ihtiyacı olanı bildirebilirsiniz..Bizler hemen burdan organize olarak, ürünü bulmaya gayret ederek, bulunduğumuz yerlerden kargoyla bize verilen adrese teslİm edeceğiz.

*İhtiyaca binaen, belki erzak kolikeri oluşturup, kırtasiye ürünlerinden koliler yapıp, adreslere göndereceğiz..

*ÖNEMLİ: Medineweb hayır yapanların aracılığını yapacak... Sorumluluk tamamen kişiseldir..BURADAKİ SORUMLULUk, OLUŞABİLECEK SORUN SIKINTI, MİHRİNAZ(EMİNE Kocaman) a aittir..Editler aracılığıyla veya direk bana ö.m ile ulaşabilirsiniz..Bu iletişim medineweb üzerinden sağlanacak.iHTİYACI GİDERMEK ADINA HER ALANDA BUNU PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Tamamen insancıl, Karşılıklı güven duygusu içerisinde bir çarşı kuracağımız için; halis niyetle kurduğumuz bu çarşıda, yaptığımız işi suistimal edecek, art niyetli kişilere karşıda hazırlıklıyız...En yüce makama havale edeceğiz.

Biliyoruzki; Bu hayra katkı sağlayacakların hiçbir kaybı olmaz...


!!4/39: Allah'a ve ahiret gününe inanarak Allah'ın kendilerine verdiği rızıktan infak etselerdi, aleyhlerine mi olurdu? Allah, onları iyi bilendir.

Sevgili medineweb sakinleri; biz elinizdeki düzgün ihtiyaç fazlası ürünlerinizin resim ve özlliklerini yazıp paylaşmanızı, ihityacı olanla buluşmanızı sağlamak istiyoruz.. Daha fazla detayı, kuralları yolda oluşturacağız ve gelişen durumlara görede yenileyeceğiz.

Bir iyiliğe öncülük edelim istedik..Allah mahçup etmesin..Muvaffak eylesin...


[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
__________________

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~
Alıntı ile Cevapla

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Yimach Shemam/İsimleri Silinsin Gazete Manşetleri-Gündem Mihrinaz 0 31 14 Mayıs 2021 14:18
Her İbadetin Kıblesi Niyettir Oruç-Ramazan Mihrinaz 0 35 03 Mayıs 2021 12:41
Korku ve Kabus Dolu 18 Gün Fragmanı:)) Komik Paylaşımlar Esma_Nur 3 106 28 Nisan 2021 15:47
Yusuf a.s Aşk Hikayesi Zülkarneyn Mitoloji... Peygamberler(a.s) Mihrinaz 2 92 27 Nisan 2021 13:24
Kuran Meal Tefsir/Mehmet Okuyan Kitaplar/Kütüphane Mihrinaz 2 80 22 Nisan 2021 21:58

Alt 06 Mart 2019, 11:24   Mesaj No:2
Medineweb EDİTÖRÜ
nurşen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nurşen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38944
Üyelik T.: 09 Şubat 2014
Arkadaşları:61
Cinsiyet:Bayan
Mesaj: 9.528
Konular: 1144
Beğenildi:4351
Beğendi:3686
Takdirleri:13635
Takdir Et:
Standart

Hayır çarşımız hayırlı ve uğurlu olsun
Herkese açılmış sevap kapısından geçebilmemizi temenli ederim.
Mihrinaz hocamızın dediği gibi elinizde kalmış temiz az kullanılmış yeni kıyafetten farkı olmayanların sergisi yapıp ihtiyaç sahiplerine bunları ulaştırabilmek tek gayemiz
Sizlerinde katılımınızı gönülden isteriz . Aklınıza takılan birşey varsa özelden de bizlere ulaşabilirsiniz
Haydi şimdi hayırda yarışma zamanı:klp:
__________________
O (cc)’NA SIĞINMAK AYRICALIKTIR
Alıntı ile Cevapla
Alt 06 Mart 2019, 19:31   Mesaj No:3
Medineweb Site Yöneticisi
Abdulmelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Abdulmelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14 Haziran 2007
Arkadaşları:7
Cinsiyet:Erkek
Memleket:Bitlis
Yaş:47
Mesaj: 2.841
Konular: 337
Beğenildi:878
Beğendi:190
Takdirleri:3132
Takdir Et:
Standart

böyle ulvi vicdani imanla harmanlanmış bir niyeti,tamamen ihlasane girişimi Allah rızasından başka hiç bir getirisi olmayan meşakkatleri göğüsleyen Muhterem baş editör hocamıza teşekkür eder Allah razı olsun diyoruz.

Allah rızası / uhrevi yatırıma sevdalı ve talipli bir hayr ordusuna öncülük etmek organize etmek erdemdir. Bu erdemliğe destek vermek de erdemlilerin hayali/düşüdür. Tohumu saç toprağa gereken tedbiri uygula...o tohumun parçalanması filizlenmesi meyvesini vermesi Allaha aittir. Allah bizi niyetlerimizden sinelerimizin sırlarından halisane duygularımızdan sorumlu tutar neticesinden değil...

altını çizerek diyoruz ki ve Muhterem hocamızın da belirttiği gibi ortada para pul banka hesap kitap yoktur. Hukuki hiç bir sorumluluk yoktur. Kenarda köşede işimize yaramayacak( ama ihtiyacı olan için değerli olabilecek) israfa kurban gidecek bir nesneyi( giyim kitap kırtasiye gıda kolileri ev eşyası aklınıza gelebilecek her şey) ihtiyacı olan bir kardeşimize aktarmaktan ibaret bir projedir.

bu projeye şahsım başta olmak üzere tüm kardeşlerimizin destek vermesi, bu tohumun filizlenmesine katkıda bulunulması, meyvesini vermesi için yardımcı olunması için Allah rızasına talip her mümine emri bil maruf teklifidir...

Hocam üstlendiğiniz bu görevde başarılar diliyoruz. Allah muvaffak eylesin diyoruz. Elimizden geldiğince yanınızdayız inşallah.
Esma_Nur, Arasat, Mihrinaz ve 3 kişi daha bunu beğendi.
__________________

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.
Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Mart 2019, 08:43   Mesaj No:4
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Cinsiyet:kadın
Memleket:sivas/istanbul/
Mesaj: 4.317
Konular: 527
Beğenildi:2859
Beğendi:4167
Takdirleri:11077
Takdir Et:
Standart

Sevgili başeditörümüz çok güzel bir işe imza atmışsınız Rabbim muavvafak kılsın..hayra vesile olan hayr yapmış gibidir. Baş editörümüzün amacı hem ihtiyacı olanların ihtiyacı giderilsin hemde forum aktif hale gelsin, hem birileri sevaba girsin bunlara vesile olmak ne güzeldir..ilk bakışda yapılan iyilik başkalarına yapılıyormuş gibi dursada manevi kazancı sahibine aittir. Baya zorlu bir yolculuğa adım atmışsın ,nacizane yardımcı olmaya çalışırız, başeditim Rabbim yar ve yardımcın olsun.🌹
__________________
Birbirimize Fikirlerimiz uyuşmasa bile İNSAN olduğumuz için SAYGI duymamız lazım...

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Mart 2019, 12:21   Mesaj No:5
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Cinsiyet:Anne
Memleket:MEDİNEWEB
Yaş:41
Mesaj: 9.425
Konular: 853
Beğenildi:8598
Beğendi:6851
Takdirleri:15326
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart

Amin ecmain..Allah hepinizden razı olsun. Bu güzel temenni ve iltifatlarınıza herbirimizi layık eylesin Rabbim. Sizlerin desteği doğru bir işe kolları sıvadığımızın göstergesidir..Bir değil BİRİZ

Niyetimizi doğru kurduktan sonra getirisi götürüsü sonunu hesap etmedik. Medineweb üyeleri sayesinde bizimde elimiz birilerine değer belki.

Bu güzel temenni ve dualar hepimiz için geçerli. Dünyayı kurtramayız belki ama bir yetimin, bir annenin, bir öğrencinin dünyasında, duasında yerimiz olur. Bir yerden harekete geçmemiz lazım.
Ne güzel ifade ettniz hocam biz bir tohum saçalım toprağa, biter bitmez, hedefe varır varmaz işlerin sonu Allah'a aittir...

Biz bir iyiliğe niyet ettik, ilk adımı attık..Şeytan her yerden musallat...Sizden ricam. Harekete geçmek için beklemeyin. "Ne güzel bir proje ne var ki Göndeririz tabi" diye düşünüyoruz lakin şeytan sürekli iş başında. Ne yapıp yapıyor tembellik, türlü meşakkatleri, hatta başınıza gelecek türlü olaylardan bile nemalanmaya çalışıyor. "Şimdi bunu düşünmenin zamanı mı?" fısıltılarıyla yapacağınız iyiliği gözünüzde büyütmenize ve hep ertelemenize sebebiyet veriyor.

Kargo, iletişim, postalama gözünüzde büyümesin. Face instagram kullanıcıları oralardan para ile alışverişler yapıp, tanımadıkları insanlara rahatlıkla hesap numaraları, tel noverebiliyorlarken böylesi bir hayır işinde lütfen bunları dert etmeyin. Şeytanın fısıltılarına kulak asmasın. Bu duyguyu aştığımızda erdemliler ordusu kurmamızın önünde hiç bir engel yok..

Biiznillah...
Sükutu-Ezber beğendi.
__________________

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~
Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Mart 2019, 16:07   Mesaj No:6
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Cinsiyet:Anne
Memleket:MEDİNEWEB
Yaş:41
Mesaj: 9.425
Konular: 853
Beğenildi:8598
Beğendi:6851
Takdirleri:15326
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart

Elimizdeki ürünler

Işıktan dolayı rengi soluk çıktı.

Petrol yeşili 42 beden uzun pardüse var elimizde.

42 beden/ uzun kumaş bir etek...

çanta...Resimlerin net olması önemli değil. Önemli olan bu ölçüde birilerine ulaştırmak.
Sükutu-Ezber beğendi.
__________________

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~
Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Mart 2019, 16:10   Mesaj No:7
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Cinsiyet:Anne
Memleket:MEDİNEWEB
Yaş:41
Mesaj: 9.425
Konular: 853
Beğenildi:8598
Beğendi:6851
Takdirleri:15326
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart

Elime ulaşan, resim atan gönüllüler var sağolsunlar. Onlarıda qynı şekilde düzenleyip paylaşıcam sizlerle.

Kimin ihtiyacı varsa gönderelim..

📍Öğrencinizin ihtiyaçlarını, komşunuzun ihtiyaçlarını bildirin hep beraber yardımcı olalım
Sükutu-Ezber beğendi.
__________________

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~
Alıntı ile Cevapla
Alt 07 Mart 2019, 16:21   Mesaj No:8
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Cinsiyet:Anne
Memleket:MEDİNEWEB
Yaş:41
Mesaj: 9.425
Konular: 853
Beğenildi:8598
Beğendi:6851
Takdirleri:15326
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart

Elimizdeki ürünler;

1 adet füme gri/ 50 beden Az kullanılmış/Temiz
80-90 kilo arası rahatlıkla kullanılabilecek palto..
Işıktan dolayı rengi açık çıktı. Düzgün bir üründür.

39 numara genç botu..40 numara olanında rahatlıkla giyeceği kalıbı geniş/ az kullanılmış bot

Kullanışlı/ Neredeyse hiç kullanılmamış hakiki deri mont/ L beden.

Kendi ihtiyacınız dahilindede alabilirsiniz. Bunu sorgulamıyoruz bile. Yeterki birilerinin ihtiyacı ve işi görülsün.
Sükutu-Ezber beğendi.
__________________

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~
Alıntı ile Cevapla
Alt 08 Mart 2019, 11:45   Mesaj No:9
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Cinsiyet:Anne
Memleket:MEDİNEWEB
Yaş:41
Mesaj: 9.425
Konular: 853
Beğenildi:8598
Beğendi:6851
Takdirleri:15326
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart

12- 15 yaş arası kız için kışlık/ yazlık tunik-elbise- şal-eşarp-eteklerde mevcut hayır çarşımızda..
__________________

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~
Alıntı ile Cevapla
Alt 08 Mart 2019, 11:54   Mesaj No:10
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Cinsiyet:Anne
Memleket:MEDİNEWEB
Yaş:41
Mesaj: 9.425
Konular: 853
Beğenildi:8598
Beğendi:6851
Takdirleri:15326
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart

Hayır çarşımızdan haberdar olan guruplarla iletişime geçiyoruz.
Bizlerde varız dedik. Ne yapabiliriz konusunda, ulaşabilirlik konusunda çoğalarak devam edeceğiz inşallah. ..

📌Elimizdeki ürünleri belirtiyoruz. Taleplerinizi değerlendirip, her türlü yardıma hazırız..

Sabırla beklemedeyiz
Sükutu-Ezber beğendi.
__________________

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~
Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:

Benzer Konular
Konu Başlıkları Konuyu Başlatan

Medineweb Ana Kategoriler

Cevaplar Son Mesajlar
MEDİNEWEB HAFTANIN HUTBESi TARİH: 04.05.2018 KESİNTİSİZ HAYIR ÇEŞMESİ: VAKIFLAR alperkara Tebliğ-İrşad-Vaaz-Hutbe-Nasihat 0 03 Mayıs 2018 22:08
Depresyon/MEDİNEWEB Esma_Nur Sağlıklı Yaşam ve Beslenme 4 11 Ekim 2017 12:42
Muz'un faydaları/MEDİNEWEB AlimOğlu Sağlıklı Yaşam ve Beslenme 1 31 Temmuz 2017 10:36
MEDİNEWEB EN'LERİMİZ... AŞK'ÜL İSLAM Serbest Kürsü 3 20 Haziran 2012 14:39

Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.kaabalive.net Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.medineweb.net Yeni Sayfa 1
.::.Bir Ayet-Kerime .::. .::.Bir Hadis-i Şerif .::. .::.Bir Vecize .::.
     

Medineweb Sosyal Medya Gruplarımız:  Medineweb   Medineweb   Medineweb   Medineweb   www.alemdarhost.com sunucularını Kullanıyoruz.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286