Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.KADIN AİLE ÇOCUK.::. > Kadın-Aile-Çocuk > Evlilik-Nikah Konuları

Konu Kimliği: Konu Sahibi Arın,Açılış Tarihi:  06 Eylül 2008 (14:19), Konuya Son Cevap : 16 Ekim 2021 (19:12). Konuya 16 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı2Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 14Haziran 2014, 08:09   Mesaj No:11
Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:102
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:
Standart Cevap: Erkekler Mutsuz Görünen Kadından Uzaklaşır

Annem derdiki sabırlı ve yumuşak huylu olan kişinin eşi tam tersidir çoğunlukla 50 küsür senelik yaşantımda birbirine uyum sağlayan anlaşabilen çiftleri nadir gördüm der ,biri diğerini anlasın sabretsin ki evlilik yürüsün yoksa mahkemeler boşanma tarafları ile dolar der ..Yastık değişir kader değişmez kaderde varsa hayırsız bir eş nere gidersen git seni gelir bulur der bu sefer annemin yorumları geldi aklıma çok fedakar insanlar tanırım eşi erkeği 1 saniye tahammül edilmezken ona sabreden yüzü acılarda yaşasa tebessüm eden bayanlar tanıdım o insanlar neyin göstergesi acaba yada Allah c.c. erkeklere bayanlardan daha fazlamı değer biçmiş toplumdaki erkeğin yeri bırak toplumu bazı kişiler erkeğe o kadar büyük anlamlar yüklüyor ki sevgi ve saygıyı aşıyor bu erkek ne yaparsa haklı görüyor hoş haksız olduğunu bilsende saolasunlar toplum ve yakınların desteği ısırgan otu gibi bu paylaşım cinsiyet belirtmeden paylaşılması lazımmış
Alt 14Haziran 2014, 08:56   Mesaj No:12
Medineweb Üyesi
H.A.Y.A.T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:H.A.Y.A.T. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14300
Üyelik T.: 08 Ekim 2011
Arkadaşları:0
Konular: 6
Beğenildi:4
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
serpil Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bayan ablalara hayretim artarak devam ediyor. Bu ne teslimiyet? biz neden mutsuz görünen erkeğimizden uzaklaşmıyoruz? robot muyuz? erkeklerimize şunu içtenlikle ve yüreklilikle diyebilmeliyiz. Bir verin on alırsınız.ne verirseniz onu biçersiniz. Yok öyle yağma. Suratsız*geçimsiz*huzursuz*saygısız*sorumsuz* ol seveceğiz.
yok ya
adam ol severiz
NE EKERSEN ONU BİÇERSİN DEĞİLMİ BAYAN ABLA KADINLAR ÖNCE ŞUNU ÖĞRENSİN SAÇINI SÜPÜRGE ETMEYECEKSİN ELETİRİKLİ SÜPÜRGE VARKEN NİYE SAÇINI SÜPÜRGE EDİYON KADIN İSTERSE KOCASINI KENDİNE KÖLE YAPAR OLAY BU AMA İSTERSE
Alt 14Haziran 2014, 09:29   Mesaj No:13
Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:

Alıntı:
dua dilencisi Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Annem derdiki sabırlı ve yumuşak huylu olan kişinin eşi tam tersidir çoğunlukla 50 küsür senelik yaşantımda birbirine uyum sağlayan anlaşabilen çiftleri nadir gördüm der ,biri diğerini anlasın sabretsin ki evlilik yürüsün yoksa mahkemeler boşanma tarafları ile dolar der ..Yastık değişir kader değişmez kaderde varsa hayırsız bir eş nere gidersen git seni gelir bulur der bu sefer annemin yorumları geldi aklıma çok fedakar insanlar tanırım eşi erkeği 1 saniye tahammül edilmezken ona sabreden yüzü acılarda yaşasa tebessüm eden bayanlar tanıdım o insanlar neyin göstergesi acaba yada Allah c.c. erkeklere bayanlardan daha fazlamı değer biçmiş toplumdaki erkeğin yeri bırak toplumu bazı kişiler erkeğe o kadar büyük anlamlar yüklüyor ki sevgi ve saygıyı aşıyor bu erkek ne yaparsa haklı görüyor hoş haksız olduğunu bilsende saolasunlar toplum ve yakınların desteği ısırgan otu gibi bu paylaşım cinsiyet belirtmeden paylaşılması lazımmış
Alt 15Haziran 2014, 19:23   Mesaj No:14
Medineweb Kıdemli Üyesi
serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:serpil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 43
Üyelik T.: 03 Temmuz 2007
Arkadaşları:2
Konular: 35
Beğenildi:16
Beğendi:0
Takdir Et:

Alıntı:
H.A.Y.A.T. Üyemizden Alıntı Mesajı göster
NE EKERSEN ONU BİÇERSİN DEĞİLMİ BAYAN ABLA KADINLAR ÖNCE ŞUNU ÖĞRENSİN SAÇINI SÜPÜRGE ETMEYECEKSİN ELETİRİKLİ SÜPÜRGE VARKEN NİYE SAÇINI SÜPÜRGE EDİYON KADIN İSTERSE KOCASINI KENDİNE KÖLE YAPAR OLAY BU AMA İSTERSE
eşlerimiz evlerimizin direği yüreğimizin eridirler. Başlarımızın tacıdırlar. Allah acılarını göstermesin. Hiç bir aileyi babasız bırakmasın. Hidayetimin rehberi eşimi bana lütfeden Rabbime binlerce şükür. Bir imam eşi olarak toplumla içli dışlı olduğumdan, kadınların çilesine şahidim.
Erkek ne yapsa yakışır, kadına susmak sinmek kölelik yakışır. Fikrini topluma mal eden erkek egemen safsataları üreten ataları Allah bildiği gibi yapsın kadınların halini gördükçe beddua sevmem ama beddua etmekten de geri kalmam.
Adam gibi Adam olan erkeklerimize can kurban. Adamlıkla alakası olmayanlar size Kurban
Alt 15Haziran 2014, 19:44   Mesaj No:15
Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:sonil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 42575
Üyelik T.: 07 Mayıs 2014
Memleket:zonguldakereğli
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:5
Takdir Et:

kalp kırdıktan sonra gülmek zor... Bir adım gelse on adım ama anlamazlar
Alt 15Haziran 2014, 19:48   Mesaj No:16
Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:sonil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 42575
Üyelik T.: 07 Mayıs 2014
Memleket:zonguldakereğli
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:5
Takdir Et:

sana katılıyorum serpil kardeşim duygularıma tercuman oldun dualarda buluşmak dileğiyle...
Alt 16 Ekim 2021, 19:12   Mesaj No:17
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esma_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4517
Beğendi:6108
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Kadın neden mutsuz peki? Kadına sorun neden mutsuz evlenmeden önce anlayamadım demiş, evlenirken vaadler sıralı evlenince şimdi ki durum farklı veridğim sözleri uygulayamacağım! O zaman söz verme neden söz veriliyor dk 1 gol 1 evliliğin ilk aşamasında verdiğin sözü tutmasan o kadının sana karşı tutumu ne olur? Yediği önünde yemediği arkasında demeye başlarlar. Açda bırakın tam olsun siz kadına ewlenirken vaad ettiklerinizin önünü kaparsanız kadında içine döner mutsuz enerjisi düşük bir insan haline gelir. İki taraf içimde geçerli evlenmeden önce gayet pozitifti ne oldu buna demeden önce herkes kendini yoklasın. erkekler 40 yaşına kadar ergendir ben demiyorum psikoloji uzmanı diyor. Her neyse başlık her iki tarafıda kapsar öyle kişiler tanıyorum mutluluk vampiri gibiler adeta bu tipler ömür törpüsü!
Kara Kartal beğendi.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: