Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > Tebessüm-Mizah Alanı > Forum Etkinlileri

Konu Kimliği: Konu Sahibi Huzurİslam,Açılış Tarihi:  23 Ekim 2008 (22:36), Konuya Son Cevap : 24Haziran 2023 (16:53). Konuya 38 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı49Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 23 Ekim 2008, 22:36   Mesaj No:1
Medineweb Sadık Üyesi
Huzurİslam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Huzurİslam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 9
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:0
Konular: 392
Beğenildi:19
Beğendi:0
Takdirleri:87
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Medineweb Issız Adada

Medineweb Issız Adada

Abdulmelik: herkes tek parçamı muhtar bak bi muhtarrrr

Ecrin: duydum abi bir bakiim... tamamdır herkes bi bütün halinde bir iki kayıp var ama onlarda mühim değil zaten...Rabbim süresiz banladı onları
ali: abi burda internet varmıdır?
Abldulmelik ali sorumu bu şimdi ?
*
emanetim:bi filmde izlemiştim ıssız adaya düşen uçakda kurtulanlar birbirini yiyordu açlıktan
Seyyid:sus simdi espirinin sırasımı
*
Verda Naz:ben annemi istiyommm
*
Seheryeli:emanetim sırasımı şimdi bunu anlatmanın verdayı ağlatmanın, ada burası ada balık malık artık Allah ne verdiyse yaparız bişiler

bülbül:çok romantik bir yer şiir yazmak için kendime sakin bir yer bulmam lazım
Belgin :sakin olun arkadaşlar içimden bir ses kurtulacağımızı söylüyor Allahım siteme yeniden kavuşacakmıyım...
*
Nur:ben zaten biliyodum annem dediydi binme o uçağa diye
ali:panik yok arkadaşlar ne demişler; ekmek yoksa kek yeriz,mecazi abi cıkarmış bu sözü. ekmek yok kek var diye bide gevezeyi cehenneme atmışlar odunum ıslak demiş , tamam yaa vurmayın ben ne dediğimi biliyommu
*
Ecrin:ah ah cennet bülbülleri olsada bize nağme okusa tek başınada cekilmiyoki burası canım. forumdayken ne güzel nağmeler ,ezgiler ekliyordum itiraf ediyorum hepsi rep içindi...
huzurislam:ben tahmin etmiştim zaten... bi türkü çığırda yine rep vereyim muhtar
nermin: hadi çocukluk anılarımızı anlatalım
*
kocaklar:arkadaşlar cep telefonu olan varmı
sonsuznur : benim var ama şarjı bitmiş
*
kocaklar:cep telefonu bulundu şarjı olan varmı
antivirüs: ben burda ne konu başlıkları bulurum ,bide virüs taraması yaptıkmı adayı tam yaşanacak yer ...hele şöyle sakin bir köşe bulayım kendime
*
Abdulmelik: benim canım sıkıldı GaMe cd'lerimde yok zaten pc'de çökmüştü ben bi konumu açsam ne etsem...
*
Verda Naz: ayyy yaşasın buldum sonunda
*
Kevir:neyi buldun yoksa telsizimi
*
Verda Naz: yok be kevir abi ne telsizi ayol salatalık özlü nemlendirici kremimi buldum Allah,ım şükürler olsun..
*
Abdulmelik: arkadaşlar bir plan yapalım editörler gelin bakiim yamacıma önce yiyecek sonra barınacak bir yer bunları temin edin hadi bakalım marş marş
*
huzurislam;Burada başıboşlukla yaşanmaz.Bir islam devleti teşkil etmek gerekiyor.
* Abdulmelik:Kesinlikle programlı hareket etmeliyiz.haftalık, aylık, 6 aylık yıllık.... raporlar hazırlanmalı.belgin hanım kaydeder misiniz?
*
Belgin:tabii devam edelim ben rapor şeklinde size sunarım.
*
Arın;Fakat hazırlanan raporlarda sunulan fikirleri oylamak gerekiyor ...sayın süper editörüm...saygılar
*
huzurislam;Ne oylaması oy filan kullanmam.
*
Arın Dur huzurislam hemen muhalefet etme.Bir plan oluştururuz.Oylamaya katılırız.kullanmadığımız oylar anlamını kaybetmesin.
*
huzurislam: Evet benim bir planım var diye geçirir içinden.Millete muhalefet olsun diye oylama istiyorsun arın ama bu çok yanlış bir tutum.
*
Kevir Ya arkadaşlar biraz susar mısınız?Ortam çok hüzünlü gün batmak üzere.
*
ali;Evet ben kurt gibi açım .Aklıma bi atasözü geldi ama ıssız ada islam cumhuriyeti kurallarına ters düşebilir söylemiyeceğim . ve ben ters konuşmayı hiç sevmem..
*
Belgin: Söylemeyeceğin şeyi neden merak ettiriyorsun.cennet dairesinde bir toplum yapısının temellerini attığımız bu zamanalarda bu merakı içimize salman iş mi yani şimdi?İş dedimde kim ilgilenecek şimdi işlerimle.Nerden çıktı bu ıssız ada bir sürü işim vardı.
*
Ecrin;Çocuklar biraz sakin olur musunuz.kevir hüzünlenmiş yardımcı olmamız gerekiyor. sonsuznurda ondan geri kalır görünmüyor.Ah ahh VerdaNaz'ım da aynı durumda.koçaklar sen bari toparlan.nermin sende mi.(Hemen bu hallerine bir çare bulmam gerekiyor .Eğlenceli bişiler yapmak lazım.)Ağacamı çıksak acaba yok yok en iyisi salıncak kurmak İp olarak kullanabileceğimiz bir şeyler bulmamız lazım.Salıncak kuruyoruzz.Sırayla salıncağa bineceksiniz.
VerdaNaz: Yaşaşın bi tanecik ablam benim..* Ecrin: Ah canım ne kadar seviniyo annesini aratmamamız lazım.. *sonsuznur; Ayy benim salıncakla ilgili çok komik bir anım var.
kocaklar;Anlatma sonsuznur.Şimdi gülmekten salıncağa binecek halimiz kalmaz.
*
minam; Niye anlatmasını istemiyorsun.Bırak özgürce anlatsın içinden geçeni.Nereye kadar bu itilmişlik ezilmişlik.Hıı bide şöyle bir sorun var bana düşmez ama siz burada kıblenizi nasıl tayin edip namaz kılacaksınız.Namaz vaktide girdi buda bana düşmez ama siz namazlarınızı kılsanız salıncağa sonra binersiniz.
*
aliHemen bir yön tayini yapıp kıble tesbit ediyorum.
*
tuğrulbey;Orası güney değil .Siz yanlış biliyorsunuz.Ben size izah edeyimSen karışma tuğrulbey tuğrulbey'in muhalifliği tuttu gene diye düşünür ali
tuğrulbeyTabi ben karışmayım sende bilmeden etmeden kıbleyi göster milleti şaşırt.Sen susuyorsun başkası başlıyor sonra belgin başlıyorhiç sustuğu söylenemez der içinden sonra yine sen başlıyorsun.Sen yorulmaz mısın? .Bırakın artık beni işlerim var daha kendime ıssız adada uygun bir yer bulmam gerekiyor.
ali:]de hadi tuğrul ya.. Abdulmelik; bi susun .. bırakın kavgayı.bu kadarıda insafsızlık.ikinizde yetişkin insanlarsınız.ben sizinle uğraşmaktan bıktım der içinden admin

Seheryeli:kavgayı bırakın mübarekler.Hiç değil bir kek olsaydı yerdik aç kaldık ıpıssız adada görmüyor musunuz.Gerçi ben alışığım sağlıksız koşullara dağa bayıra da bu insanlar ne olacak onu düşünüyorum.
*
Kevir; günde battı secemim makinalarımız olsaydı bir fotoğraf alırdık gün batımı harika görünüyor.
*
Verda Naz;Fakat bu yöne doğru ışık düzgün olmaz yazık edersin kevir abi manzaraya şuradan almanız daha uygun olur.neyse sen görüntü almaya devam et ben şalıncağa binmeye gidiyorum.
*
minam;.Hava karardı.İnsanalara yardım etmemiz lazım.Organize olalım önce.Görev taksimi yapalım.En geç 1 saat içinde yemek hazır olmalı.Herkes görevini aldıysa faaliyete geçebiliz arkadaşlar.tabi bana düşmez ama ben yinede söleyim dedim...
*
Seyyid;Ne yiyeceğiz zaten çok yorgunum bu yorgunluk üzerinde bide açlık çekilmiyor,uyku desen gözlerimden akıyor.
*
nermin; Napalım biz alışığız ıssız ada şartlarına kalk hadi.Ağaca çıkalım meyveleri çırpalım.Hem sağlıklı beslenmiş oluruz.Şu meyveler bizim köydede vardı yaban olurdu hani hatırladın mı?
*
maşuk; Yaa duymuştumda ben bilmem babamlar bilir.Ben meyvede sevmiyorum ne yiyeceğim.şimdi bi büsküvi olsaydı nasıl yerdik şimdi.Üff yaa yanında büsküvi olan yok mu?
*
Nur:Bugün biraz kötü gecti ama bakın hava ne kadar güzel böyle kuslar cik cik ediyo böcekler dolasiyo.
*
sonsuznur:Sesler güzel de sen niye bagiriyosun..
*
Nur:arkadaslar o bağıran ben degildim ,
Herkes birden eee neydi o zaman gemi mi yoksa

ali:maalesef arkadaslar degil olsa ben bagirirdim hemen size
*
tuğrulbey: ee sey arkadaslar o gürültü midemden geliyodu sanirim ali :

Cafer Tayar:Yaw askerdeyken Biz cok zor sartlar altında idik dayanın azıcık...huzurislam: editör kim oldu benim yerime acaba he bide sizin yerinize tabii *Ecrin: sen öle diyonda huzur ya benim muhtarlığım azmı uğraştım muhtar olmak için şimdi aza bile değilim. *Belgin: eki ya ben ne süperliğim kaldı ne editliğim. Abdulmelik[/COLOR]: ya benim sitem ne emeklerle kurmuştum şimdi ne haldedir.
*
(konuşmaları duyan seheryeli yine ablalığını gösterir ve)*seheryeli: arkadaşlar hemen üzülmeyin ya ümitsizliğe kapılmayın.canımız sağya ona şükredin.sabredelim hayırlısı Allah'tan...
*(ve derin bir sessizlik olur ama hayat devam etmektedir)
*
Zikrullah: Annem Olsa Simdi Bir sürü çiçek toplamıştı
*
Ecrin : Arkadaşlar hadi bilgi yarışması düzenliyelim.
*
Belgin: Evet katılıyorm.
*
Ecrin: Tamam soruyorm balık tutabilecek varmı
*
ali: bizim orda deniz yoktu ben tutamam kek varsa balıklama atlarım ama denize
*
ziya yldrm: ben tutarım hep... ahtapot bile tutarım.
*
Belgin: Tamam o zaman bizde gruplar halinde yiyecek aramaya çıkalım. Her gruba bir editör düşsün.
*
emanetim : sitede mesajlarımızı modlar taşıyodu artık yemeği de onlar taşır di mi!
*
Seheryeli: şu an sistemimiz buna el vermiyor emanetim daha sonra bu esprilerine kaldığın yerden tekrar devam edersin...
*
(bu sırada balık tutmakla meşgul olan Ziya Yldrm)
*
ziya yldrm: (Denizde Bir sise görür ve herkesi çağırır )
*
ziya yldrm :(Balık tutarken bir şişe görür veee)Arkadaslar Medineweb sitesinden bi haber var kosuuuuunn(herkez etrafa toplanir ve ziya yaziyi okumaya baslar)
*
Mektubu gönderen forumun en vefalı editörleridir... yani kim derseniz alttaki metni okuyun
*
medineli ve cisminatik : sayin admin,yönetim ve medineweb sitesinin bir cok üyeleri medineweb'de siz yokken neler oldu neler.yeniden yapılanmaya geçtik. bunu nasil yolladim size diye sorarsaniz sormayin sadece denemeydi. forumdan haber vermek icin yolluyorum size... forum süper gidiyo .sizsiz zor tabii ama napalim neyse arkadaslar simdilik güle güle umarim yaziyi almissinizdir.
Sizi mektupsuz bırakmayız.. ..imza: medineli&cisminatik
*
(kizlar hep birden aglamaya baslarlar)

Konu Sahibi Huzurİslam 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Yüreğimden Nağme-i Ç/alıntılar Şiirler ve Şairler HakikaT 3 2184 13 Ocak 2010 22:19
Sabr-ı Sükut/ medineweb.net Şiirler ve Şairler Mihrinaz 2 2401 13 Ocak 2010 22:12
Sen Bilme Beni, Ey Ebed Güzeli! Makale ve Köşe Yazıları dua dilencisi 3 2187 13 Ocak 2010 21:56
54.Haftanın Misafiri ''kocaklar'' Hafta'nın Misafiri Emekdar Üye 26 10290 10 Ocak 2010 20:32
Yâr Kucağı Makale ve Köşe Yazıları dua dilencisi 1 1921 09 Ocak 2010 00:08

Alt 23 Ekim 2008, 22:39   Mesaj No:2
Medineweb Emekdarı
Durumu:_bülbül_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 468
Üyelik T.: 25 Ekim 2007
Konular: 330
Beğenildi:21
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cvp: Medineweb Issız Adada

Alıntı:
bülbül:çok romantik bir yer şiir yazmak için kendime sakin bir yer bulmam lazım
Abi yer aramaya ne hacet tam şiirlik değil destanlık olmuşuz
Alt 23 Ekim 2008, 22:45   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
Emekdar Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Emekdar Üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16627
Üyelik T.: 11 Şubat 2012
Arkadaşları:2
Konular: 315
Beğenildi:48
Takdirleri:149
Takdir Et:

)))))))))
Tühhh meslek gitti eldenn

Şaka bir tarafa çok güzel olmuş eline sağlık Huzurislam.
+Rep verek artık
Alt 23 Ekim 2008, 22:47   Mesaj No:4

NUR

Medineweb Emekdarı
Durumu:NUR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 127
Üyelik T.: 10 Eylül 2007
Arkadaşları:4
Konular: 527
Beğenildi:30
Takdir Et:

sonunda kızlar ağlamaya başlamış, hiç tutamazlar zaten

kimselerde unutulmamış

ellerinize sağlık..
Alt 23 Ekim 2008, 22:56   Mesaj No:5
Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:KEVİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1676
Üyelik T.: 05 Mayıs 2008
Konular: 70
Beğenildi:4
Takdir Et:

Güzel senaryo, bence kaybetmemek lazım, olurda bir gün sinema olaylarına karışırsak altın aslan ödülü alabiliriz))
huzurislam iyi yönetmenlikde yapar şimdi
Alt 23 Ekim 2008, 23:08   Mesaj No:6
Medineweb Emekdarı
Emekdar Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Emekdar Üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16627
Üyelik T.: 11 Şubat 2012
Konular: 315
Beğenildi:48
Takdirleri:149
Takdir Et:

iyi gözlem,iyi tesbitler, iyide senaryo .. ama ben bu kadar espirik değilim

çok hoştu.. farklı diyarlara gittik sayende Seni seviyoruz huzur abiii
Alt 23 Ekim 2008, 23:23   Mesaj No:7
Medineweb Sadık Üyesi
Huzurİslam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Huzurİslam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 9
Konular: 392
Beğenildi:19
Takdirleri:87
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

hepinizden...

Ecrin daha burdayız merak etme hala muhtarsın.)))

Nur kardeşim sağol...

süper editörüm sende sağol

haklısın kevir hocam bizde bu kadro varken: )))

sağol emanetim kardeşim..sevgiler karşılıklı Allah razı olsun...

ve benim başkahramanım Verdanaz kardeşim çok sağol iyiki varsın sensiz olmazdı
Alt 24 Ekim 2008, 01:05   Mesaj No:8
Medineweb Usta Üyesi
Durumu:nermin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1773
Üyelik T.: 09 Mayıs 2008
Konular: 45
Beğenildi:5
Takdir Et:

nermin; Napalım biz alışığız ıssız ada şartlarına kalk hadi.Ağaca çıkalım meyveleri çırpalım.Hem sağlıklı beslenmiş oluruz.Şu meyveler bizim köydede vardı yaban olurdu hani hatırladın mı?

bizim köyün yaban meyvelerini beğenmeyen var mı???)

abicim harika bir yapıt.... emeğine ,yüreğine sağlık...

biz sessiz adaya düşmüşüz, iyi olan site elden gitmemiş...))
Alt 24 Ekim 2008, 16:42   Mesaj No:9
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1163
Beğendi:331
Takdirleri:7539
Takdir Et:

tuğrulbey;Tabi ben karışmayım sende bilmeden etmeden kıbleyi göster milleti şaşırt.Sen susuyorsun başkası başlıyor sonra belgin başlıyor(hiç sustuğu söylenemez der içinden)sonra yine sen başlıyorsun.Sen yorulmaz mısın? .Bırakın artık beni işlerim var daha kendime ıssız adada uygun bir yer bulmam gerekiyor.

+
50 puan ))
Alt 24 Ekim 2008, 17:24   Mesaj No:10
Medineweb Paylaşımcı Üyesi
Durumu:MescidiAksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2830
Üyelik T.: 29 Temmuz 2008
Arkadaşları:3
Konular: 55
Beğenildi:0
Takdir Et:

bu ancakta kagıtda kalır

balık tuttugumu görsem inanmam hele konyada hiiiiçççç

ama süppppeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr olmuş yaa süüüpeeeerrrrrrr

emegine saglık abi allah razı olsun çok hoşumagitti

çok güzel olmuş çok güzel

++++rep

helal olsun abime

Konuyu Toplam 6 Kişi okuyor. (0 Üye ve 6 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: