Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi Ağlama_Karanfil,Açılış Tarihi:  03 Aralık 2008 (18:58), Konuya Son Cevap : 05 Aralık 2008 (09:44). Konuya 7 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 03 Aralık 2008, 18:58   Mesaj No:1
Medineweb Üyesi
Durumu:Ağlama_Karanfil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1530
Üyelik T.: 25 Nisan 2008
Arkadaşları:0
Konular: 24
Beğenildi:1
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart burçların diğer yüzü

burçların diğer yüzü

Sürekli burçlarin iyi yönleri dile getirilir. Oysa her burcun kendine göre kötü yönleri de var. Yazımızda özellikle ilişkileriniz için önemli ip uçları bulabilirsiniz...

KOÇ -
Sana kalsa dünyada herkes aptal bi sen akıllı dimi !!! Millete öğütler verir ukalalık taslar, önüne yemek koysan beğenmez... ALLAH düşmanların başına vermesin...

BOĞA-
Sen ayrı bi panel konususun... kafayı iş yapmakla bozmuş sanki dünyayı bu kurtaracak.... inatçı mı inatçı, dik kafalı...

İKİZLER -
Sen hızlı ve pratik düşünebiliyorsun, kendinden çok şey verip karşındakinden az şey bekliyorsun yani salaksın... ayrıca çoğu şizofrenin de ikizler burcundan çıktığı söyleniyor, bilgine...

YENGEÇ -
Sen sempatik ve başkalarının problemleriyle ilgilenir görünmeye çalışan son derece yapmacık birisin, ama biz bu sahte şirinlik numaralarını yemeyiz... Bu arada akıl hastanelerindekilerin %90'ının yengeç burcu olduğu söyleniyor! Haberin olsun!

ASLAN -
Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, ohoooo millet senle ne dalga geçiyor haberin yok... Eleştiriye hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası, sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını aynada kendini seyrederek geçir bakalım....

BAŞAK -
Sen pek aklı başında otoriter biri olduğun için dağınıklığı pek sevmezsin di mi? Ama senin her tarafı didik didik kontrol etme huyundan millete fenalık geldi! Amma soğuk, ruhsuz tipsin yaa sen..

TERAZİ -
Sen sanatçı ruhlu olduğun için apayrı saçma bi boyutta yaşıyorsun... Böyle aklı bir karış havada gezen adamın iş bulması da pek muhtemel değil, ömrünün sonuna kadar aylak aylak gezersin, sonunda da her büyük sanatçı gibi "kimse beni anlamadı" diye çıldırırsın yarım aklın da gider..

AKREP -
Sen hele sen! Berbatların içinde en berbat olan! İçten pazarlıklı, kıskanç, ahlak anlayışı sıfır! Çoğu Akrep'in eninde sonunda korkunç bir cinayete kurban gittiğini duymuş muydun?

YAY -
Sen her şeyin iyi tarafını gören şen şakrak bir tipsin, kendini buna alıştırmışsın ne de olsa yeteneksizliğini ve şanssızlığını başka türlü örtemezsin değil mi? Seni adam yerine koyup bu kadar yazanda kabahat...

OĞLAK -
Sen tutucu ve risk almaktan kaçan birisin. Böyle biri dünyada ne diye yer işgal eder ki! Şöyle bir etrafına bak bakalım hangi kayda değer insanın Oğlak burcundan çıktığı görülmüş?

KOVA -
Sen güya çok atak birisin ya, bir şeyi elde etmek için her türlü yalanı söylüyorsun, ama yalanı bile beceremiyorsun. Aynı hataları döne döne yapıyorsun çünkü kafasızsın. Ne sinirleniyorsun? Doğruları söyleyince kabahat oluyo di mi...

BALIK -
Senin maşallah hayal gücün pek gelişmiştir. Sürekli FBI'dan ya da CIA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok, kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte...

Alıntıdır..

Konu Sahibi Ağlama_Karanfil 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Hiç konuşmamalıydın Belkide...... Hz.Muhammed(s.a.v) KayıpKentli 1 1908 14 Ağustos 2009 11:35
üzüntülü iken okunacak dua Dua Bölümü Ağlama_Karanfil 0 2061 19 Şubat 2009 19:02
SöYlEnEmEyEn... Şiirler ve Şairler su damlası 2 1945 08 Ocak 2009 16:58
Ben Filistinli çocuk… Şiirler ve Şairler kurtmehmet 6 2445 05 Ocak 2009 10:08
kerbela'da kan ağlayan ağaç Ashab-Kiram(r.a) Nikap_ 4 3098 29 Aralık 2008 11:49

Alt 03 Aralık 2008, 19:56   Mesaj No:2
Medineweb Sadık Üyesi
Verda_Naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Verda_Naz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 176
Üyelik T.: 15 Eylül 2007
Konular: 248
Beğenildi:11
Takdir Et:
Standart Cvp: burçların diğer yüzü

Alıntı:
ELİF Üyemizden Alıntı
ASLAN -
Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, ohoooo millet senle ne dalga geçiyor haberin yok... Eleştiriye hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası, sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını aynada kendini seyrederek geçir bakalım....

resmen hakaret bu yaf
alakası yok....
Alt 03 Aralık 2008, 20:30   Mesaj No:3
Medineweb Sadık Üyesi
Aysima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Aysima isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1390
Üyelik T.: 16 Nisan 2008
Konular: 242
Beğenildi:20
Takdir Et:

BALIK -
Senin maşallah hayal gücün pek gelişmiştir. Sürekli FBI'dan ya da CIA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok, kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte...

ben ben ben burçlara inanmazdım zaten ellerine saglık
Alt 03 Aralık 2008, 20:46   Mesaj No:4
Medineweb Üyesi
Durumu:İSRA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 999
Üyelik T.: 21 Mart 2008
Konular: 9
Beğenildi:0
Takdir Et:

Alıntı:
ELİF Üyemizden Alıntı
OĞLAK -
Sen tutucu ve risk almaktan kaçan birisin. Böyle biri dünyada ne diye yer işgal eder ki! Şöyle bir etrafına bak bakalım hangi kayda değer insanın Oğlak burcundan çıktığı görülmüş?
yok artık bu kadar da değil canım
oğlaklar kayda değer insanlar değillermiş yok yaa
Alt 03 Aralık 2008, 21:01   Mesaj No:5
Medineweb Üyesi
Durumu:Ağlama_Karanfil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1530
Üyelik T.: 25 Nisan 2008
Konular: 24
Beğenildi:1
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

yanlış analmadınız dme komiklik olsun die yazdım....
Alt 03 Aralık 2008, 21:22   Mesaj No:6
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4496
Beğendi:6075
Takdirleri:23787
Takdir Et:

ben hiçde yanlış anlamdım elif iyi yapmışın sanırım herkes kendini bilir ben başağım mesela ama hiç üstüme alınmadımellerine sağlık komik baya güldüm

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 03 Aralık 2008, 21:28   Mesaj No:7
Medineweb Emekdarı
Durumu:_bülbül_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 468
Üyelik T.: 25 Ekim 2007
Konular: 330
Beğenildi:21
Takdir Et:

Alıntı:
YAY -
Sen her şeyin iyi tarafını gören şen şakrak bir tipsin, kendini buna alıştırmışsın ne de olsa yeteneksizliğini ve şanssızlığını başka türlü örtemezsin değil mi? Seni adam yerine koyup bu kadar yazanda kabahat
...

Doğrudur.....
Alt 05 Aralık 2008, 09:44   Mesaj No:8
Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:Fani isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 684
Üyelik T.: 25 Aralık 2007
Konular: 0
Beğenildi:0
Takdir Et:

"YENGEÇ -
Sen sempatik ve başkalarının problemleriyle ilgilenir görünmeye çalışan son derece yapmacık birisin, ama biz bu sahte şirinlik numaralarını yemeyiz... Bu arada akıl hastanelerindekilerin %90'ının yengeç burcu olduğu söyleniyor! Haberin olsun! "

Bir ara ciddiye alıp ne oluyoruz demedim değil

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: