Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi zeynepnur,Açılış Tarihi:  11 Ocak 2009 (05:56), Konuya Son Cevap : 07 Şubat 2024 (00:03). Konuya 9 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 11 Ocak 2009, 05:56   Mesaj No:1
Durumu:zeynepnur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4686
Üyelik T.: 01 Kasım 2008
Arkadaşları:0
Konular: 4
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz

Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz

Dev bir kinle bakıyorum sana ey kırmızı COCA COLA kutusu!

Oraya buraya değil tam da bağrıma bağrıma attırdığın bombaların ateşi sarıyor ruhumu!

Düzden bakınca zulüm görüyorum, tersten baktığımda inkarındaki şifreyi!

Zaten ancak Bir Siyonist Zekası'nın işi olabilirdi,

şişesinde "Mekke Ve Muhammed'e Hayır" yazan zehirli sıvıları

Muvahhid Mekke Muhalefeti'ne ve Eşsiz Lider ve Önder ResulHz.Muhammed'e(s.a.v) sevdalı insanlara içirip sonra buradan gelenCola-Dolar'larla Müslüman kardeşlerini katletmek iğrençliği…

Ne TANG'ini kabul ediyorum soframa ne CAPPY'ini!

FANTA FANTA FANTA içtiğimde Çanta Çanta Bomba verdiğimi biliyorum lanet olasıca ordularına!

"Susuzluğunu Dinle" diyen sese inat "Filistin'i Dinle" diyor içimden bir ses SPRİTE'nı iterken!

MARLBORO paketine baktığımda şarjör görüyorum, sigarasına baktığımda M-16 veya Uzi mermisini!

Tek bir dal izmarit ile tek bir merminin maliyetinin de satış rakamının da neredeyse aynı olduğunu öğrendiğimde kalakalıyorum!

"Allah'ım" diyorum !..."İçmeyerek kaza edemem, zira on sene içtim, maaşverir gibi para verdim, şu kuluna para nasip et de yolunda harcayıpbari bunlara verdiğim paraları kaza etmiş olayım Ya Rabbim!.."

Bu arada sigara içen insanlara da "Onu içmen kadar efkâra sebep bir şey mi var" diye soruyorum!

"Dikkat et! Her içtiğin sigarayla bir mermi sıktırabilirsin bakkardeşlerinin kafasına ama " diye ekliyorum "Radikal" damgası yemepahasına!

Yahudi PHİLİP MORRİS ve diğerlerinin paketlerinin üstündeki aslanlara da,

PEUGOT marka arabaların üstündeki aslanlara da kafam takılıyor!

Çünkü ben onlara bakınca, Allah'ın Aslanı Hamza'nın katillerini ,

Resul'ün Aslanı Ali'nin hainlerinin zihniyetlerini görüyorum!...

PEUGOT hızlı kaçarmış!... Azap meleklerinin zaman mefhumu bile yokken kim nereye kaçıyor, gülüyorum..

VOLVO dünyanın en güvenlisiymiş!... İsrail'e gidecek paraları veripiçine binildiğinde direkt ateşe giden araba nasıl güvenli olur merakediyorum!...

En az siyon kardeşlerinin sembolü aslan kadar tehlikeli olduğunubiliyorum NESTLE'nin ambalajındaki güvercinin… NESTLE'nin çikolatasını,gofretini mi yemişim ki NESTLE suyunu veya yeni aldıkları 'sini içeyim!

Su demişken; COCA COLA'nın bırak kolasını ne TURKUAZ ne DAMLA Suyu'nu içmiyorum!...

Baktım ki ALGİDA'nın arkasında UNİLEVER yazıyor, almam efendim almıyorum!

Bula bula MAGGİ çorba mı içmişim ki sonrasında LİPTON'unu, NESCAFE'sini zıkkımlanacağım?

NESCAFE'den ve JACOBS'tan çıkan dumanla Gazze'den ve Bağdat'tan yükselenin benzerliğini fark edemeyecek kadar da saf değilim!

Irak, Filistin, Çeçenistan, oradan, buradan değil hiçbir yerden vehiçbir şeyden verdikleri haberlerinde güvenmiyorum CNN'e, NTV'ye,REUTERS'e!...

Huy işte! Hucurat üstü müydü "Hucurat 6" mı ne?!...

FOX, adı gibi tilkilik yaptı, TGRT'yi alıp Yahudi-Neocon birliğini Türkiye'de bir medya sahibi daha yapmakla…

NTV'nin ve GARANTİ'nin sahipleri Şahenk'ler de AMERİKAN-İSRAİL ortağı GENERAL ELECTRİC'le el sıkışmışlar bir de…

Duy da inanma!...Oku da inanma!...

Evet Evet ! Budur !

Oku ama asla inanma!... Duy ama asla inanma!...

Bir de NATIONAL GEOGRAPHIC var ki Yahudi Darwin'izm'in TürkiyeTemsilciliği sanki! O da Şahenk'lerin…Seyrettirmiyoruz çocuğumuza!

NİKE.. LEE …ADİDAS-SOLOMON veya LEVİ'S…Giymiyoruz ve giymeyeceğiz!

UNİLEVER… PROCTER&GAMBLE… JOHNSON&JOHNSON kokmuyoruz ki L'OREAL, VİCHY, LANCOME veya ARMANİ sürünelim!

"Bu TİMBERLAND ile şu DOCKERS çok güzel dururdu üzerinizde" diyentezgâhtara aldırmıyoruz…"TİMBERLAND İtalyan, DOCKERS Alman'dı amaikisini de Amerikalı Yahudiler aldı ve biz onlardan alışveriş yapıpMüslüman kardeşlerimize ihanet etmiyoruz" diyerek şoktaki tezgâhtarıbırakıp dükkandan çıkıyoruz!

Gelirinin tamamına yakınını düzenli olarak İsrail'e gönderen şirketler listesindeki MARKS&SPENCER'a ibretle bakıyorum!

PHİLİPS'ten, IBM'den, NOKİA'dan başka tercih edilebilecek teknoloji kalmadı mı diye düşünüyorum…

Zira, dayanışmaları ve sonuçları gözümüzü yaşartıyor! Kanımızı döküyor! İşte bundan dolayıdır ki;

Müslüman kardeşlerimizle rabıtalarımız baki, muhabbetkar tasavvurlarıgönüllerimizin bembeyaz listelerinde daimi olmalı ama emperyalistzalimlerin markaları her zaman kara listelerimizde kalmalı!

Bu kara listelerdekilere para ve moral vermiyoruz ve vermeyeceğiz!

YAŞASIN BOYKOT KARDEŞLİĞİMİZ!

"Ali'nin"…"Ömer'in"… "Ahmed'in…"diye marka yapsan gülüp geçecek ümmetinYAKUB'UN veya LEVİ'nin veya MC DONALD'ın deyince yağmalarcasınarağbetini anlamıyorum!

Ne Osmanlı Mutfağı diye koca bir sofrası olan kadim milletimin ne deyetmiş çeşit baharatla yedi yüz çeşit yemek çıkartan Arap kavminin MCDONALD'S ve BURGER KİNG Hayırseverliğini çözemiyorum!...

Tek bildiğim hamburger arası zulüm yemediğim!...

Bir de dalga geçer gibi "Ateş Seni Çağırıyooor" diye kampanya yapıyor elin gavuru da hala yiyor bizim Ayşe veya Ali!

Siz… Biz… Hepimiz… Kardeşlerimize saldıranlara, bacılarımızı kirletmeye çalışanlara para ve moral vermiyoruz ve vermeyeceğiz!

Alışveriş yapacak bir tek Fransız Yahudilerinin CARREFOUR'u mu kaldı dediğimde arkadaşımın yüzündeki şaşkınlığı unutamıyoruz!

Yoksa bizim ferasetsizliğimizden ve basiretsizliğimizden başka sermayeleri mi var sanıyorsunuz?

Durumlar üstü kabul ederek düzenli kıldığı namazlarında günde beş defa uluslar arası çıkış yaparak Kâbe'ye yönelen bizler…

Her Ettehıyyatü'nün aleyna'sında… Her Rabbena'nın atina'sında kardeşlerini hatırlayan bizler…

Sizler… Bizler…Hepimiz…

Rabbimiz Allah'ın düşmanlarına ve Peygamberimiz Hz. Muhammed'in inkârcılarına para ve moral vermiyoruz ve vermeyeceğiz!

Bu yaptığımızı da kınayanın kınamasından korkmadan veya şaşıranınşaşkınlığına aldırmadan yapacağız, yayacağız ve tavsiye edeceğiz!

"Az" alınmasını değil "hiç" alınmamasını sağlayacağız!

BİZ, PARA VERİP SONRA BU PARAYLA YAKILACAK YIKILACAK EL DEĞİL SİYON ASLANININ PENÇESİNİ KIRACAK ELİZ!
Kahrolsun abd-israil ve siyonist yandaşları...

Konu Sahibi zeynepnur 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz Serbest Kürsü Kara Kartal 9 3818 11 Ocak 2009 05:56
Yabancılar kırmızı ışıkta neden duruyor? Serbest Kürsü Tuba_ 1 1889 04 Kasım 2008 14:56
azıcık mola... Çocuk ve Aile Sağlığı Kara Kartal 1 1947 04 Kasım 2008 12:00
Hücrelerinizin temizlenmesine müsaade ediyor... Tıbbı Nebevi ve Alternatif Tıp Kara Kartal 2 1740 04 Kasım 2008 11:53

Alt 11 Ocak 2009, 12:32   Mesaj No:2
Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:zinnureyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 291
Üyelik T.: 05 Ekim 2007
Konular: 10
Beğenildi:1
Beğendi:0
Takdir Et:
Standart Cvp: Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz

BURDAN TÜRK MİLLETİNE SESLENİYORUM..LÜTFEN GÜZEL MALLAR ÜRETİN O ŞEREFSİZLERİN MALLARINA KALMAYALIM..

ÖRNEK VERİRSEK BAKIN EN GÜZEL DETERJAN ARİEL (İSRAİLİN)
DOMESTOS (İSRAİLİN)
LOREAL (İSRAİLİN)
NESCAFE (İSRAİLİN)
FANTA (İSRAİLİN)
NOKİA (İSRAİLİN)
VE DAHA BİR SÜRÜ..BEN AÇIKÇASI BU ÜRÜNLERİN HEPSİNİ KULLANIYODUM .AMA ŞİMDİ ALMIYORUM..BÜTÜN HEPSİNİ DEĞİŞTİRDİM..SİZLERDE ÖYLE YAPIN ..

BİRDE SİGARA İÇENLER İÇİN ONLARIN ÜRETTİĞİ SİGARALARI ALMAYIN..MESELA LM ONLARIN DİYE BİLİYORUM..LÜTFEN ARAŞTIRIN VE ALMAYIN....FİLİSTİNDEKİ KARFDEŞLERİMİZ İÇİN BİRŞEY YAPAMIYORUZ BARİ O ZALİMLERİN ÜRETTĞİ MALLARI ALMAYALIM..

LÜTFEN DUYARLI OLALIM ONLAR BİZİM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ..
Alt 19 Temmuz 2014, 02:35   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz

İsrail markalarına boykot listesi rekor kırıyor

İsrail'in zülmüne vatandaşın verdiği tepki İsrail mallarını boykot oldu. Hızla yayılan İsrail boykotunda herkes bu listeyi paylaşıyor.

İsrail havadan yaptığı katliamı karaya yaydı. Dünya ses vermezken Türkiye'de İsrail mallarına boykot başladı.

Sosyal medyada İsrail ürünlerinin listeleri paylaşımla hızla yayılıyor. #israilboykot başlığı altında açılan tagda herkes İsrail damgalı ürünleri isim isim sıralayarak boykota çağrı yapıyor.

729 barkod numarası ile başlayan ürünlerin İsrail menşeili olduğu ve kullanılmaması isteniyor. Tüketiciler Birliği de bir liste yayınladı.
Alt 19 Temmuz 2014, 16:35   Mesaj No:4
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Paylaşımcı Üyesi
tevhid_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:tevhid_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 19457
Üyelik T.: 19Haziran 2012
Arkadaşları:24
Memleket:Kubbetü`l–İslâm
Konular: 84
Beğenildi:146
Beğendi:141
Takdir Et:

İnşallah daha da artar...artık kimsenin bu ürünlerden almasına gerek kalmaz inşallah..tabi öncelilkle Türkiye'nin kaliteli ürün üretimini artırmasına bağlı birazda...
Alt 19 Temmuz 2014, 16:35   Mesaj No:5
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Paylaşımcı Üyesi
tevhid_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:tevhid_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 19457
Üyelik T.: 19Haziran 2012
Arkadaşları:24
Memleket:Kubbetü`l–İslâm
Konular: 84
Beğenildi:146
Beğendi:141
Takdir Et:

İnşallah daha da artar...artık kimsenin bu ürünlerden almasına gerek kalmaz inşallah..tabi öncelilkle Türkiye'nin kaliteli ürün üretimini artırmasına bağlı birazda...
Alt 20 Temmuz 2014, 00:47   Mesaj No:6
Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:

ne yazıkki akıl sır ermiyor ,tv baslarında vahşete ah vah çekenlerin Siyonist mallarını halen alıyorlarsa ve elimizden bişi gelmiyor diyede ne yapaliriz siz söyleyin dediklerinde,Yüzlerine insanın tüküresi geliyor,Ey ahmak elinde geliyor bişiler basta mallarını alma...
Alanlar mı ahmak yoksa islami merkez diye geçinen marketlerde satanlarmı Ahmak...

kısacası dünya ya öylebir meyletmişiz ki sanki israilin malları olmasa yasayamayız...

ve halen alınıyorsa malları imanlarında şüpe duyarım....ha başlar secdeden kalkmasın...
Alt 20 Temmuz 2014, 01:15   Mesaj No:7
Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:

sınava gittiğimde yiğenlerim israil mallarını o kadar çok dikkat ediyor ki kullandığım bebek bezinden pirinç ununa kadar beni sorguladılar

bilinçli olmaları çok hoşuma gitti

ben erkam turabinin yayınladığı resimde 'kinder' i gördüm oğlumuza ondan birşeyler alıyorduk artık onu da almam anlayacağı dilde söylerim

türk mallarında zaten alternatifi var

soğuk çayların bile her şeyi uygun satan markette türk malı ürünü var

oğlumda olduğu gibi kızımda da bebek bezine kadar türk malı kullanıyorum

türk malı demek kalitesiz kötü demek değil ki

kötü bile olsa hiç olmazsa israile geliri gitmiyor
Alt 24 Ağustos 2014, 13:46   Mesaj No:8
Medineweb Emekdarı
Allahın kulu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Allahın kulu_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 33478
Üyelik T.: 09 Kasım 2013
Arkadaşları:29
Konular: 164
Beğenildi:1151
Beğendi:1570
Takdirleri:5244
Takdir Et:
Standart Cevap: Cvp: Yaşasın Boykot Kardeşliğimiz

Alıntı:
zinnureyn Üyemizden Alıntı Mesajı göster
BURDAN TÜRK MİLLETİNE SESLENİYORUM..LÜTFEN GÜZEL MALLAR ÜRETİN O ŞEREFSİZLERİN MALLARINA KALMAYALIM..

ÖRNEK VERİRSEK BAKIN EN GÜZEL DETERJAN ARİEL (İSRAİLİN)
DOMESTOS (İSRAİLİN)
LOREAL (İSRAİLİN)
NESCAFE (İSRAİLİN)
FANTA (İSRAİLİN)
NOKİA (İSRAİLİN)
VE DAHA BİR SÜRÜ..BEN AÇIKÇASI BU ÜRÜNLERİN HEPSİNİ KULLANIYODUM .AMA ŞİMDİ ALMIYORUM..BÜTÜN HEPSİNİ DEĞİŞTİRDİM..SİZLERDE ÖYLE YAPIN ..

BİRDE SİGARA İÇENLER İÇİN ONLARIN ÜRETTİĞİ SİGARALARI ALMAYIN..MESELA LM ONLARIN DİYE BİLİYORUM..LÜTFEN ARAŞTIRIN VE ALMAYIN....FİLİSTİNDEKİ KARFDEŞLERİMİZ İÇİN BİRŞEY YAPAMIYORUZ BARİ O ZALİMLERİN ÜRETTĞİ MALLARI ALMAYALIM..

LÜTFEN DUYARLI OLALIM ONLAR BİZİM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ..

Katiliyorim artik domestos kullanmak veya aroel fanta kullanmayalim artik

Bizi bozden baska dusinen yok

Vakit namazinizi kildiniz mi?
Ebu Hüreyre'den (r.a.) rivayetle:
Mü'minin durumu yeşil ekin gibidir. Rüzgar ne taraftan gelse onu eğer. Rüzgar durduğunda doğrulur. Mü'min de böyledir. O da bela ve musibetlerle eğrilir. Kafirin durumu ise çam ağacı gibidir. Allah dilediği zaman sert ve dik durur. ][Bela ve musibetlere uğramaz.
Alt 24 Ağustos 2014, 15:34   Mesaj No:9
Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:ali70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 36490
Üyelik T.: 14 Aralık 2013
Arkadaşları:17
Konular: 38
Beğenildi:236
Beğendi:586
Takdirleri:449
Takdir Et:

Alıntı:
zeynepnur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
COCA COLA
TANG
CAPPY
FANTA
SPRİTE
MARLBORO
PHİLİP MORRİS
PEUGOT
VOLVO
NESTLE
TURKUAZ
DAMLA
ALGİDA
Arkasında UNİLEVER yazan her ürün
MAGGİ
LİPTON
NESCAFE
JACOBS
güvenmiyorum CNN'e, NTV'ye,REUTERS'e...
FOX
GARANTİ bankası
GENERAL ELECTRİC
NATIONAL GEOGRAPHIC
NİKE..
LEE …
ADİDAS
SOLOMON
LEVİ'S
…Giymiyoruz ve giymeyeceğiz!
PROCTER&GAMBLE
JOHNSON&JOHNSON
L'OREAL,
VİCHY,
LANCOME
ARMANİ
TİMBERLAND
DOCKERS
MARKS&SPENCER
PHİLİPS
IBM
NOKİA
LEVİ
MC DONALD'S
BURGER KİNG
CARREFOUR
Sizler… Bizler…Hepimiz…

Rabbimiz Allah'ın düşmanlarına ve Peygamberimiz Hz. Muhammed'in inkârcılarına para ve moral vermiyoruz ve vermeyeceğiz!

Bu yaptığımızı da kınayanın kınamasından korkmadan veya şaşıranın şaşkınlığına aldırmadan yapacağız, yayacağız ve tavsiye edeceğiz!

"Az" alınmasını değil "hiç" alınmamasını sağlayacağız!

BİZ, PARA VERİP SONRA BU PARAYLA YAKILACAK YIKILACAK EL DEĞİL SİYON ASLANININ PENÇESİNİ KIRACAK ELİZ!
Kahrolsun abd-israil ve siyonist yandaşları...
Kardeşiz...
Alt 07 Şubat 2024, 00:03   Mesaj No:10
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 412
Beğenildi:3136
Beğendi:3591
Takdirleri:25542
Takdir Et:

Yıkılasın İsrail enkazını göreyim sana ülke diyenin yüzüne tüküreyim.

Bu ürünleri boykota devam. Yaşasın müminlerin boykot kardeşliği

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: