Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Eylül 2011, 02:36   Mesaj No:29

Kürt_Mücahide

Medineweb Üyesi
Kürt_Mücahide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Kürt_Mücahide isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 10660
Üyelik T.: 15 Eylül 2009
Arkadaşları:0
Konular: 2
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Allah'a mı kul olacağız, şeyhlere mi?

Alıntı:
F*E*R*D*İ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Sizi kırk yılda bi doğru konuşturan allaha şükürler olsun büşra hanım .) bende baktım o siteye haklıymışsınız.
yalanıma nerden rastladın pis deli dumrul

Alıntı:
YASEMİN ATAMAN Üyemizden Alıntı Mesajı göster
islamidiriliş.com sitesine alınan yazılar irfan beyin ve muhsin beyin yazılarıdır ki bunları kendi isimleri ile yayınladım ve bilgileride var. Ayrıca islami bilgileri aktarırken ad ve kişiler önemli değildir önemli olan anlatılan yazılanlardır.
güzel ablam tabii ki önemli olan yazılanlar.muhsin hocanın tüm makaleleri altında adı soyadı ve sitesinin adı var.siz kopyalarken neden site adını kaldırdınız onu soruyorum? madem ki sizin için önemli değildir site adını özellikle kaldırmanız birazcık samimi gibi gelmedi bana.çocuk değiliz bize çukulata vererek kendini büyütme
sitede görevli bir editör,görevi gereği sizi uyarmak zorunda.ve siz editörle dalga geçiyorsunuz.admine sorun diyorsunuz.kuralları yazan admindir.ve editörlere bu kuralları uygulayın demiştir.siz ne yapıyorsunuz? editörü tiye almak ! sen kimsin admini çağır gibi bir uslup.o zaman dediğin doğru ise editleri sizin emrinize alalım.yada hepsini uye yapalım.medinewebi sitenizin çiftliği gibi kullanmaya devam.nasılsa admin sizin adamınız! madem önemli olan yazılanlardır diyorsunuz.videolarınızda reklamınızdan yazılanlar okunamıyor neden acaba
amacınız islamin dirilişmi sitenizin dirilişi mi
amann bana ne!