Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ocak 2012, 23:10   Mesaj No:6

H.A.Y.A.T.

Medineweb Üyesi
H.A.Y.A.T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:H.A.Y.A.T. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14300
Üyelik T.: 08 Ekim 2011
Arkadaşları:0
Konular: 6
Beğenildi:4
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: atv de hayat devam ediyor dizisinde misyonerlik

Alıntı:
aslıı Üyemizden Alıntı Mesajı göster
burda mesele hristiyan olmak degil onlarında cennete gidebilicegi düşüncesi bunu izleyen saf temiz çocuklar veya bilinçsiz gençlik malesef yahudi hristiyanında cennete gidebilicegini düşünüyo bu düşüncede insanı kafir eder türkiye üstüne oynanan en büyük oyunlardan biridir bu gibi şeyleri hafifden dokundurarak bizlere ve neslimize aktarıyo ve bizde bunu ne var bunda deyip basite alıyoruz ama mesele basit degil komşumuz anlattı bu olayı izlerken kızı anne girecek mi oda cennete demiş bakın nasılda çocukların kafasını karıştırıyo bu gibi durumlar bu yüzden kardeşim duyunca paylaşma geregi duydum sert çıkışmanız gerçekden üzücü
tmm işde aslı dediğim gibi sonuç aile tvde neyidüğü belirsiz dizileri çocuklara izletirse aile her soruya muhatap olur..uzgn sanırım sen baya gençsin bilgin olabilir ama tecrübe hepsini gecer aslı bunu unutma. Benimde çocuklarım var.etrafımda gençler çocuklar, çocuklarda senın dediğin gibi bir şeye şahit olmadım inş şimdiden sonrada olmam.sağlam yetişen bir çocuk da veya gençde böle saçma şeylere inanma gibi bir mesele olmaz bunu anlatmaya çalışıyorum. net ortamında bazı şeyleri çok abartıyorlar. İnsanların kafasını meşgul etmek amaç vede başarıyorlar . Hayırlı geceler . kardeşim