Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Mart 2012, 01:29   Mesaj No:32

YASEMİN ATAMAN

Medineweb Sadık Üyesi
YASEMİN ATAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:YASEMİN ATAMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 11916
Üyelik T.: 02 Mart 2010
Arkadaşları:2
Konular: 102
Beğenildi:5
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Elif Nur Uşma-Cemrenur-Nisanur kızlarımıza

Alıntı:
kamer34 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Kızım bilmediğiniz yayınlardan yazı asmayın...

Sanırım Yasemin teyzeniz sizin kendi anladığınız o küçücük aklınızla tevhidi anlatmanızı sizden istemiş olabilir...

Gerçi konuyu araştırmanız bile sizlerin ileriki hayatınız için çok mühim bir konudur... size çok faydası olacaktır...

Yasemin bacım inanın ben onlara hiç karışmıyorum kendileri araştırıp genelde evdeki kitaplardan bazende googl amcadan konuyu buluyorlar...Birde sizin sorularınızı heyecanla araştırıp okuyorlar.... Hergün sizi takip ediyorlar...Cemrenur ablalarının konularınıda takip ediyorlar... Bazende bilgisayarda oyun oynuyorlar....

Maşaallah kamer kardeşim kızlarımız araştırıyor. Rabbim ilimlerini artırsın. İnşaallah cemre katılımlara dönecek.Kızlarla güzel çalışmalar yapmak isterim birde cemrenın onlara süprızı olacak.

Sanırım Yasemin teyzeniz sizin kendi anladığınız o küçücük aklınızla tevhidi anlatmanızı sizden istemiş olabilir...

Evet prensesler ben sizin dilinizden öğrenmek istiyorum okuyun araştırın anladığınızı yazın bize veya evdeki büyüğünüze sorun öğrenin bize yazın. Anladığınız kadar 2-3 cümle olsa bile sizin anladığınız olsun olur mu?

Ben ihmal ettim bu paylaşımı hakkınızı helal edin. ama artık her cvb tan sonra yeni çalışmalarla burda olurum.

Haydı kızlar soruma cevap bekliyorum..