Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Mart 2012, 20:13   Mesaj No:9

kamer34

Medineweb Sadık Üyesi
kamer34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:kamer34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13038
Üyelik T.: 14 Aralık 2010
Arkadaşları:9
Konular: 41
Beğenildi:6
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Vahdet-i Vücut (Vücudun Birliği), Vahdet-i Şuhut (Şahit Olunan Birlik), Fenafi

Alıntı:
muhsin iyi Üyemizden Alıntı Mesajı göster
neden sana görünmeyen şeyleri inkar ediyorsun. kendini Allahın nuruna taşımaya memur sanan egon neden başkalarının buna layık olabileceğini hesaba katmıyor. şimdi ben desem ki o nurlar yüzünden gece yatağa yattığımda gözlerimi kapadığımda gecem gündüzden daha parlak ve aydınlık oluyor. sen inkar mı edeceksin. beni yalancılıkla mı itham edeceksin. veya hasta olarak mı kabul edeceksin. egon çıldıracak değil mi. birileri kaynağını islamiyetten alan bir hal yaşıyor. nurları görüyor. bize gramı ulaşmıyor. en iyisi inkar edip egoyu biraz rahatlatmak. yoksa hasetten ego çıldırabilir. bak bakalım Kurandan kendisine nur verdiğimiz diye başlayan ayete. Allah soyut bir nurdan mı söz ediyor. nuru yaratmaz mı sence. bazıları da bunu müşahade edemez mi.
Yazı yazarken terbiyenizi takınarak yazın....Yukarıda yazmış olduğum yazının hangi cümlesinde sizin şahsınıza yönelik bir hitap vardır..Ben sizin babanızın oğlu değilimki egonuzdan megonuzdan söz ediyorsunuz...Size bu düşüncelerin kuran ve sünnette dayanağı olmadığını izah ettim...
Siz yine yok ben gece lazer ışıkları görürsem bununla Marsa gidersem gibi bir takım boş şeylerden söz ediyorsunuz...

Evet inkar edeceğim sizin yalan konuşmadığınıza dair bir kanıtınızmı varki ben kabul edeyim...

birileri kaynağını islamiyetten alan bir hal yaşıyor
alıntı

O birileri kaynağını delillendiremedi siz delillendirinde bizde iman edelim bari...Rüyalarla uçtu kaçtılarla bir din ortaya çıkaracaksın sonrada kalkıp egolardan megolardan söz edeceksin...

Cevap yazarken cümlelerinize dikkat edin...