Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10Haziran 2012, 03:24   Mesaj No:10

talibetün

Medineweb Sadık Üyesi
talibetün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:talibetün isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15138
Üyelik T.: 08 Aralık 2011
Arkadaşları:10
Konular: 76
Beğenildi:8
Beğendi:1
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Sanalda tanıştığınız kişilerle reelde görüşmek istermiydiniz?

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bende kesinlikle tanışmak isterdim,bazen toplansak ne güzel olurdudediğim olur.su damlası,esmanur,suhtem,elvin,sevay,aslı,ravzam,tal ibetün,tabiki mehmet akif...fecr hocam,abdülmelik, görüşmek isterlermiydibilmem ama ben hepsiyle ayrı ayrı görüşmek isterdim.aa bide la diyebilmek...uzun zamandır uğramıyor ama kalıcı iz bıraktı
aynen kardeşim benim ben de bu saydıklarınla tek tek tanışıp konuşmak ve sohbet etmek isterdim
birde kalıcı iz bırakanı söylemişsin bu laf hoşuma gitti

Alıntı:
Elvin meyra Üyemizden Alıntı Mesajı göster
evet hemde çok
mesela şöyle bi davet kahvaltı masası hazılayıp çünkü kahvaltı masaları sohbetini çok severim
esmanur abla talibetün ince sizi dua dilencisi iklimya suhtem (inş bizim ders sohbetimizde sıkılmazlar)
sonra eğer bizim aöf iştişare den arkadaşlarala göknur, songül abla ,alpert ,mihrinaz,ravza ,nazlı ,takva hep beraber tanışıp kuşmak isterim
ayyyy keşke gerçek olsa
canım kardeşim genel de adana ya uğramadan başka şehre gidilmiyor ( tabi bize uzak bölgeler hariç) siz adanaya geldiğinizi söyler söylemez ben sizi otaban dan bile alırım yeterki gelin ben de tanışmayı o kadar çok isterdimki bu arada çukurova 100. yıl mah. oturuyorum ilk sen davet ettin ama dediğim gibi adanaya çok sık uğranır

Alıntı:
tekbir Üyemizden Alıntı Mesajı göster
reel ne ya ?
cahillimi mazur gorun
arkadaşım yazılardan da anlaşıldığı üzere içinde bulunduğumuz gerçek hayattır