Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ocak 2013, 00:35   Mesaj No:82

Ene Garip

Medineweb Sadık Üyesi
Ene Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Ene Garip isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20682
Üyelik T.: 07 Ekim 2012
Arkadaşları:7
Konular: 26
Beğenildi:8
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Menzil tarikatı şeyhi Fevzeddin Erol'a İman

Alıntı:
muallime Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Şu galiz başlığı ve iftira dolu devam yazılarını mutlaka kaldırırlar diye beyhude bekledim.Doğrusu ısrarla gündemde tutmanın altında yatan psikolojıyı hiç çözemedim.Eğer size karşı bir haksızlık yapılsaydı.Kasteddiğiniz kişi haksızlık karşısında susan şeytan olmazdı.

Ama ısrarla haksızlık yapmaya devam ediyorsunuz.Kin beslediğiniz kişinin hocasına saldırarak içinizde nekadar kötü ahlak kırıntıları varsa hepsini gösteriyorsunuz.

Değer olarak ne varsa onu çöpe atmak istiyorsunuz.İnsanların sabırlarını zorluyorsunuz.Müslümanların ağlanacak haline ağlayacağınız yerde ,asıl düşman koca ordu halinde size doğru namusunuza ırzınıza kastetmiş gelirken ,az sonra tepenizde olacakken ,ayağınıza bile basmamış savaş arkadaşınıza neden ayağımıa bastın diye ağlayan ,ve ortalığı vaveyla eden çoluk çocuğa benziyorsunuz...

Ben çok kez şahit oldum ki kim birisine iftira atmışsa kendisi daha beter iftiralara muhakkak uğramıştır.

Ders sınav arefesinde yazıp kendimi meşgul etmeyeyim diyorum ama nafile...İnsanında bir tahammül sınırı var.
Aynen abla bende bu tarz konulara yazmayı bırakmıştım artık ama gel gör ki insanları zorla tartışma ortamına çağıyorlar
forum sayfasında da bu başlığı görmekten çok sıkıldım amma velakin değişen bişey yok

Ayrıca o resimlerini koyduğunuz insanları zerre kadar tanımadığınıza eminim bilinmez,tanısaydınız yapmazdınız
Allah bu dostlarına atılan iftiraları görürü elbet
bende şu dakkadan sonra karar verdim değil bu başlıklara yanıt vermeyi açıp okumayacağım bile çok üzüldüm çünkü uzgn hayırlı geceler

Kalbi kırık olanın kalbine Allah dokunur...