Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ocak 2013, 09:59   Mesaj No:40

taycan

Medineweb Üyesi
taycan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:taycan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14816
Üyelik T.: 29 Kasım 2011
Arkadaşları:10
Konular: 0
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri "taycan" kardeşimiz

s.a arkadaşlar sınav haftası olması hasebiyle soru sormaya vakit bulamıyorsunuz anlaşılan,ben özele girmeden kendimden bahsedeyim;
evliyim,3 çocuk annesiyim
çocuklarımdan ikisi boyumu geçmiş durumda,birlikte çok keyifli bir çocukluk dönemi geçirdik,evimin en geniş odası olan salonda kuzularımı büyüttüm;açık renk misafir takımlarıma herkesten daha layıktılar;salondaki duvarın bir kısmını (oradan baca geçiyordu sanırım) onlara tuval olarak tahsis ettik,serbest pastel-kuruboya çalışmalarını özgürce duvara yaptılar,resmi bir misafir gelecekse akşam onlar uyuduktan sonra-deterjan ve bulaşık teliyle temizliyor,bir kat boya-badana geçiveriyordum,sonra devam;şuan ikisinin resimden dereceleri var. Mutfakta da hep beraberdik,baklava-pilav-çorba vb herşeyi babamıza birlikte hazırladık,akşam onlar uyuyunca kalkıp mutfak halısı yıkadığım çook oldu-seve seve,şimdi oğlanlar da kızım da çok iyi ahçıdır,özellikle büyük oğlumun kestiği erişteler benim diyen ev hanımıyla yarışır,koşulsuz çook sevgi-vaktinde doğru şekilde verilen doğru bilgilerle ,elhamdülillah birbirlerini hiç kıskanmadılar,10 -11yaşından itibaren namazları düzenli kıldılar,islami hassasiyetleri olan çocuklar,tüm aile fotoğraflarında yürekleriyle gülümsüyorlar,maaşallah,Rabbimiz evletlerımızı iki cihanda yüz akı etsin

şimdilik bu kadar olsun,biraz da fıkıh sorusu çözelim

CEHALETİN ZİLLETİNE RAZI OLSUN