Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ocak 2013, 10:04   Mesaj No:41

muuskem

Medineweb Sadık Üyesi
muuskem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:muuskem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21263
Üyelik T.: 02 Kasım 2012
Arkadaşları:9
Memleket:-
Konular: 38
Beğenildi:32
Beğendi:6
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri "taycan" kardeşimiz

Alıntı:
taycan Üyemizden Alıntı Mesajı göster
s.a arkadaşlar sınav haftası olması hasebiyle soru sormaya vakit bulamıyorsunuz anlaşılan,ben özele girmeden kendimden bahsedeyim;
evliyim,3 çocuk annesiyim
çocuklarımdan ikisi boyumu geçmiş durumda,birlikte çok keyifli bir çocukluk dönemi geçirdik,evimin en geniş odası olan salonda kuzularımı büyüttüm;açık renk misafir takımlarıma herkesten daha layıktılar;salondaki duvarın bir kısmını (oradan baca geçiyordu sanırım) onlara tuval olarak tahsis ettik,serbest pastel-kuruboya çalışmalarını özgürce duvara yaptılar,resmi bir misafir gelecekse akşam onlar uyuduktan sonra-deterjan ve bulaşık teliyle temizliyor,bir kat boya-badana geçiveriyordum,sonra devam;şuan ikisinin resimden dereceleri var. Mutfakta da hep beraberdik,baklava-pilav-çorba vb herşeyi babamıza birlikte hazırladık,akşam onlar uyuyunca kalkıp mutfak halısı yıkadığım çook oldu-seve seve,şimdi oğlanlar da kızım da çok iyi ahçıdır,özellikle büyük oğlumun kestiği erişteler benim diyen ev hanımıyla yarışır,koşulsuz çook sevgi-vaktinde doğru şekilde verilen doğru bilgilerle ,elhamdülillah birbirlerini hiç kıskanmadılar,10 -11yaşından itibaren namazları düzenli kıldılar,islami hassasiyetleri olan çocuklar,tüm aile fotoğraflarında yürekleriyle gülümsüyorlar,maaşallah,Rabbimiz evletlerımızı iki cihanda yüz akı etsin

şimdilik bu kadar olsun,biraz da fıkıh sorusu çözelim
Çok güzel bir tablo .Allah mutluluğunuzu daim etsin..

Çocuklarınızı islami olarak nasıl yetiştirdiniz özellikle örtünme ve namaza başlama konusu...