Konu Başlıkları: site yöneticisine duyurulur...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ocak 2013, 15:02   Mesaj No:51

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: site yöneticisine duyurulur...

Alıntı:
Huzeyfe Üyemizden Alıntı Mesajı göster
her konuyu amacının dışına ne kadar güzel taşırıyorsunuz.lütfen forum kurallarına uyalım rica ediyorum..

bilinmez kardeşe soru yöneltilmiş kendi fikrini yazmış bu osmanlı hakkında şöyle düşünüyor o böyle düşünüyor diye kimseyi yargılayamayız bir tarihdi gelmiş geçmiş üzeri kapanmış siz hala neyi paylaşamıyorsunuz Allah için..

sayın bilinmez özel mesajı duyurdunuz sizin bileceğiniz şey sizin özelinizdi sonuçda yargılamaya hakkım yok abdulmelik abi bakınca size döner muhakkak

diğer üyelerden rica ediyorum bilinmez abdulmelik abiyi muhatap alarak yazmış sizlerde cevabı bekleyin.böyle her başlıkda osmanlı özel mesaj konuşulursa forumun hali ne olur

kim haklı kim haksız karışamam herkesin kendine ait fikirleri var sonuçda sansürlenemez..ama bilinmez bu kadar karşı görüşe rağmen hiçkimseye en ufak hakaret etmeden fikirlerini anlatıyor sizlerde aynı inceliği gösterin lütfen..bugün bilinmezin konukluğunun son günü madem fikirleri sizinle uyuşmuyor yazmayın olsun bitsin..Allah aşkına bugünü sorunsuz kapatmamıza yardım edin lütfennnn

bu konuyuda kapatın artık..admine yazmış durun admin yazsın tartışma bölümü haline getirmeyin konuyu..fiemanillah

Allah sizi hidayet üzere müslüman olarak öldürsün inşaallah,teşekkürler sayın editör