Konu Başlıkları: site yöneticisine duyurulur...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ocak 2013, 18:43   Mesaj No:54

dua dilencisi

Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:102
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:
Standart Cevap: site yöneticisine duyurulur...

ha özelden gelen mesajı aynen,misafirliğimdeki konuyada yazılabilinirdi,bu mesajın hiçte masumane olduğuna inanmadığım için site yöneticisi babında konu açtım,bunun içindi yani...

Siz bu msjda masumane taraf göremediyseniz neden Muhsin abiye özelden yazmadınız ? Büyük ihtimal msn side var sizde orda dile getirmediniz ? Hoş değil bu tutum burda kaç nick değiştirdiniz yasaklandınız başka nickle geldiniz tekrar konu açtınız yorum yaptınız güzel bir form herkesin yazmaya hakkı var düşüncelerimiz ,fikirlerimiz aynı olmasada ama burda çıkıpda size özelden yazılan bir msj ki bu msjda anormal hiçbir söz yok dikkat edin aynı konulara bakış açınız gibi çarpıtmayın esma burda benden ve şu an faal olan çok kişilerden önce üye olmuş ve ona yöneticilik verilmiş konulara kişilerin hal ve hareketlerini yazamaz size en uygununu yapmış bir başkasıda olsun aynı yolla uyarılması normaldir "masumane" değil cümleniz çok çirkin dediğim gibi burası form düşüncelerimizi yazabiliriz ama enaniyete kapılıp ben merkezci tavırla bir müslümana yakışmayacak tavırlar sergilemeyin yazıp çizerken hani müslümanın yapması gereken şeyleri çok güzel yazıyorsunuz ya yazdıklarınızı birazda uygulayın yazmak kolaydır önemli olan onları uygulamaktır sayın din kardeşim !