Konu Başlıkları: site yöneticisine duyurulur...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ocak 2013, 19:03   Mesaj No:55

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: site yöneticisine duyurulur...

Alıntı:
dua dilencisi Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ha özelden gelen mesajı aynen,misafirliğimdeki konuyada yazılabilinirdi,bu mesajın hiçte masumane olduğuna inanmadığım için site yöneticisi babında konu açtım,bunun içindi yani...

Siz bu msjda masumane taraf göremediyseniz neden Muhsin abiye özelden yazmadınız ? Büyük ihtimal msn side var sizde orda dile getirmediniz ? Hoş değil bu tutum burda kaç nick değiştirdiniz yasaklandınız başka nickle geldiniz tekrar konu açtınız yorum yaptınız güzel bir form herkesin yazmaya hakkı var düşüncelerimiz ,fikirlerimiz aynı olmasada ama burda çıkıpda size özelden yazılan bir msj ki bu msjda anormal hiçbir söz yok dikkat edin aynı konulara bakış açınız gibi çarpıtmayın esma burda benden ve şu an faal olan çok kişilerden önce üye olmuş ve ona yöneticilik verilmiş konulara kişilerin hal ve hareketlerini yazamaz size en uygununu yapmış bir başkasıda olsun aynı yolla uyarılması normaldir "masumane" değil cümleniz çok çirkin dediğim gibi burası form düşüncelerimizi yazabiliriz ama enaniyete kapılıp ben merkezci tavırla bir müslümana yakışmayacak tavırlar sergilemeyin yazıp çizerken hani müslümanın yapması gereken şeyleri çok güzel yazıyorsunuz ya yazdıklarınızı birazda uygulayın yazmak kolaydır önemli olan onları uygulamaktır sayın din kardeşim !

mesajda anaormal bir şey olmadığı için bende sordum,acaba NİYE BÖYLE Bİ UYARI YAPILIYOR DİYE,hafatanın misafirliği bölümünde muhsin hoca zaten aynı uyarıyı diğer üyeleer yapmış zaten .BEN DAHA ÖNCEDE BU TÜR TAVIRLARIN BANA KARŞI YAPILDIĞINA ŞAHİD OLDUM VE AYNI YOLLA MUHSİN HOCAYA İLETTİM..

Burda bi enaniyet varsa evet lütfen kendinize ve yazdıklarınıza bakında bu enaniyetinizi görün...Bu siteye ilk üye olduğumda MUHSİN HOCA beni yasakladı aradan yirmi gün geçti mevlüt abi beni arayıp bu banlanmayı kaldırdı bende devam ettim...daha sonra ki banlanmamında sebebi yine ESMANUR HANIMDIR,nefsani bi şekilde banladı ama zerre kadar enaniyet düşünüp bunu şimdiye kadarda dillendirmedim yine dillendirmeyecektim çünkü bi kinim yoktu,ama sizinle birlikte bu bi kaç kişi oldu bunu dillenderen bende açıklama ihtiyacı duydum,ve girmedim taki o zamanın BAŞEDİTÖRLÜĞÜNÜ YAPAN KAMER 34 dün hatırına tekrar girdim,daha sonra onuda karalama kampanyası yaptınınız ve bende LA DİYEBİLMEK ismimle KENDİ İSTEĞİMLE ARA VERDİM VE BU ismimin kapatılamsını ben istedim muhsin hocadan,sonrada bi daha yazmaya başladım,BELLİ Bİ ZAMAN ARA VERDİM,DAHA SONRA BİLİNMEZ isminden tekrar üye olup yazmaya başladım,ama gerek siz gerek ,sizin çizginizde olanlarla birlikte Bİ MESAJ SİLMELER,yok yazılarımı okumuyormuşsunuz YAZILARI yazmanız gibi basit yaklaşımlar ve getirdiğiniz sonuç burası oldu,ve BAŞ EDİTÖRÜN yaptığı yersiz uyarısıda bunun son damlası oldu BNEED MUHSİN ABİYE BUNUNSEBEBİNİ SORDUM bu kadar basit ŞİMDİ SİZCE KİM ENANİYETLİ......