Konu Başlıkları: site yöneticisine duyurulur...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ocak 2013, 19:43   Mesaj No:57

dua dilencisi

Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:102
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:
Standart Cevap: site yöneticisine duyurulur...

Muhsin hocaya yazmışsanız buraya yazmanıza hiçde gerek yoktu buraya yazmanız herkesin fikir ve düşüncelerinide yazma gereğini doğurur ! Daha öncede bu tür tavır ve uyarılarda almışsanız bir yerlerde yanlış hata demeyimde ifade sorununuz var siz çıkar alimleri yerden yere vurursanız bugün 9 yaşındaki bir çocuğa şirk ne desen bilir yok vatan sevgisi şirktir osmanlı şirktir felanca şudur fişmanca budur amin puttur vs... sayısız itamları yapmışsanız form birbirine girmişse uyarı almanız normaldir ...Kamer abiyi biz karalama kampanyası yapmadık b12 eksikliğin yoksa eğer formda eski sayfalarda vardır bir göz at istersen özellikle Muhsin abide yorum yapmıştı ..Tekrar üye olman güzel benim ona bir sözüm yok sizin hiç bir msj nızı silmedim emin olabilirsiniz öyle bir yetkim yok silinmişsede açıklamasıda vardır konularınada zaman buldukca bakıyorum düşüncemide yazıyorum ..Sizin bu başlığı açıpda "masumane" değil demeniz çok çirkin yazdıklarınızla bu tutumlarınız bağdaşmıyor yorumlarım enaniyetten öte samimi ve öz düşüncelerimdir bunuda ekleyim şahsınıza kinim nefretim yok olmaz olamaz ama form içinde uzun bir süredir bütün faal olan üyelerle yazıyor ,paylaşıyorsak daha hassasiyetli olmamız gerekir diye düşünüyorum...