Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Mart 2014, 17:17   Mesaj No:34

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Fethullah Gülen:" Hayatımda iki çeketim hiççç olmadı"

Alıntı:
BAHAR Üyemizden Alıntı Mesajı göster
fakiri anti_ayet anti kuran olarak göstermek ihlaslı bir müslümanın girişimine yakışmaz.her konuya illa zoraki bir ayet bulmaya çalışmak,haklılığınızı kanıtlama adına ayetlerin elastikli kimyasını zorlamaktan vazgeçin demiştim.
Kurani bakış olarak savaşımız ve sevdamız ne keşiş papaz sevdalısı Gülen'dir.Ne de AKP'dir.ikisi hesaplaşıyor onlara hiç bir şey olmaz.

Olan fakir fukara kitlelerine oluyor.ekmeklerine yansıyor kiralarına yansıyor eğitimlerine yansıyor. sosyal olarak,beşeri olarak manzaraya bi bakın.cumhuriyet tarihinde Müslümanlara hayli faydası olan,alınlarımızı dik tutan başka iktidar geldimi tarihte? Başbakan ve ekibi gibi bir ekip bulurmuyuz artık? Bu nefesi boğmaya çalışan Gülen ve şebekesine karşı mücadele etmek vicdanidir insanidir.

Başbakan ve ekibini tenzih ediyorum.Müslümanlara kucak açan koruyan bir Necaşi gibi görmekten ne kaybedersiniz.Kaldı ki Necaşi bir hristiyan idi.Ama başbakan binlerce müslümandan daha kaliteli bir müslüman.dünyada gösterebilirmisiniz HANGİ DEVLET BAŞKANI bizdeki gibi ?????

ABD VE İngilterenin ,Irak a girerek ikimilyon yaşlı,çocuk ve kadının ırzına geçip işkence edip,o bölgenin halkının her şeyini ayaklar altına alması için meclise fezleke getiren senin gurur duyduğun başbakanın....

Irak a girerken,meclisten fezleke çıkaramayan ABD,ye incirlikteki üsten uçakları 360 defa sorti yaparak bu zulmu gerçekleştirmiş ve buna izin veren senin gurur duyduğun başbakanın ve kabinesi

Irak ta her türlü zulmu yapan askerlerin evlerine sağsalim dönmeleri için DUA EDİYORUM DİYEN SENİN ,tenzih ettiğin başbaaknın

Afkanistandaki işgal güçleri olan birleşmiş milletlere asker göndermeye devam eden ve oradaki zulme ortak olan senin başbakanın

Faiz rantına izin verip ne zamanki kendi taptığıkları tahta dokununca FAİZ LOBİLERİNE kendi tahtından dolayı savaş açan yine senin gurur duyduğun başbakanın ve kabinesi

Türkiyedeki 60 şı aşan genel evinde hayat kadınlığı yapanlardan vergi alan,yüzbinlerce içki bayii,pavyon dan vergi alan,devlet eliyle oynatılan ve halkı durmadan toplumsal bi kumar olan millipiyango,atyarışı,toto,lotoya teşfik devlet başkanınını NECAŞİNİN NERESİNE BENZETTİNİZ,Necaşi bunların hangisini yapıyordu