Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mart 2014, 16:39   Mesaj No:90

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1272
Beğenildi:11884
Beğendi:8999
Takdirleri:26451
Takdir Et:
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri İkinci Kez "mihrinaz" arkadaşımız

azranur şimdi senin soruları cevaplayayım inşallah

mihrinaz abla dün iyi oturdun bugün artık oturmak yok,maşallah bir sürü soru seni bekliyobende sana basit sorular sorayım bari
dersleri kaçırıyorum soru cevaplicam diye
kuran kursu hocalığı yapmayı düşünüyor musun,onun için mi ilahiyat okudun?
ilahiytı evden , kimseyle muhatap olmadan
okuyabileceğim ve kişisel gelişimime en çok katkı sğlayacak bölüm olduğu için okudum..k.k.hocalığı yada öğreticiliğini düşünmedim..baksana benim gelişim sürecimi kirli çamaşır gibi döktüm ortaya..neyime benim hocalık...öğrencilik en sevdiğim iş..hoca olunca bilmiyorum diyemiyorsun,illa bilmen lazım oluyor insanların gözünde..ama öğrenci öylemi... bilmediğinide açıkça soruyosun anlamadığınıda yaşın kaç olursa olsun kınayan yok..amaaan öğrenci işteşunuda biliyorum..neye yapmam istemem dediysem imtihanım oldu..o yüzden rabbim hakkını verebileceğim ,layıkıyla yapabileceğim işler versin diyorum.

ilitam düşünüyormusun,düşünmüyorsan neden?

düşünüyorum..ilahiyt okumayı ve dersleri çok sevdim..bilgiye ne kadar aç olduğumu anladım..ved devam etmesi gerekiyor..ufkum 2 yıllık eğitimle açıldı..bunu bırakmak olmaz..devamıyla inşallah tamamına erdiririm..

şu anda önlisans mezunusun,tefsir çalıştığını biliyoruz başka bi çalışma yapıyormusun ilmi anlamda gelişmek adına?
ne yazıkki bütün çalışmam bu kadar..buda yetiyor bana zaten..3 çocuk ev hanımlığı ve hepsinin planlı programlı aksamadan devamı sürekliliği için ancak bu kadarını yapabiliyorum..not çıkararak sure açlışıyorum..birde seninde bulunduğun grubumuzla yol almaya çalışıyorum..ama yazarak çalıştığım kısmı benim için daha verimli oluyor..birde yazdıklarımı herhafta 1 saat tekrar yapar gibi arkadaşımlada paylaşıyorum..tek isteğim gerçekten kuran hayatımın merkezinde olsun...hayat kaynağım olsun istiyorum..bunu bugüne kadar hiç istemediydim de

kitap okumayı sever misin ,en son hangi kitabı okudun?
çok severim...tefsire çok fazla zaman ayırıyorum..en son okuduğum kitap tefsir ve hadiste israiliyyat dr muhammed hüseyin zehebinin

bugün çok yorulcan çookşimdiden Allah razı olsun cevapların için.selametle[/QUOTE]

.sanada....oturduğun yerler nasıl arkadaşım..belki komşu gelirim sana

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~