Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Nisan 2014, 00:17   Mesaj No:13

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:
Standart Cevap: önlisans ilahiyat öğrencileri için Duyuru

Alıntı:
bedev yıldırım Üyemizden Alıntı Mesajı göster
selamün aleyküm canım hocam.ya ben bir türlü bu ders kitaplarından ozet çıkaramıyom.heran bilgisayarada oturamıyom.çok zorlanıyom.sinirleniyom.kitapları yırtasım geliyo bazan.bunalımdayım lütfen yardımcı olun.annemlerde beni anlamıyolar.çok kızıyom.sters yapıyom bunun içinde çok yemeye başladım abur cuburları.kimse bana almayıda göze almıyo.mesela annemler.mesela siz öğretmenim.bana acıyınnn lütfeen.sadece çıkmış sorulara çalışsam olur mu.olur deyin öğretmeniiim nooollluuurr.zordayım ben zordayım.malum dört duvardayım.ne soru veren var ne yardım eden.hergün ahu zardayıım.
aleyküm selam

ders kitaplarından özet çıkarmak çok oyalayıcı

burdaki özetleri çıktı alabilirsin o da çok vakit alır

ben okul zamanında wordden kendimi dosya oluşturuyordum burdaki özetleri kopyalayıp ilgili dosyanın içine unite unite yapıştırıyordum

çalışması daha kolay oluyordu

arapça için egem yayınlarının yardımcı kitabını alıyordum soru çözüp Pratik kazanmak için

arapça dersine mutlaka kitaptan çalışmalısın gramer bölümünü dikkatlice okuman çalışman lazım anlamadığın yeri evinde varsa arapça gramer kitabına bakabilirsin

ben 2. sınıfta türk dili ve inkilap için yardımcı kitap almıştım murat yayınlarının soru bankasını aldım içinde kısacık özet var sonar unite ile ilgili bissürü soru var o soruları çözünce bütün unite hakkında malumat sahibi oluyorsun

1. sınıf için temel bilgi teknolojileri soru bankası da vardır

diğer dersler için de murat yayınları soru bankası kitabı alabilirsin ilahiyat güz dönemi ve bahar dönemi kitapları vardır

eğer gerçekten okumak istiyorsan hiçbirşey çalışmana engel olamaz