Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Nisan 2014, 14:00   Mesaj No:14

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Standart Cevap: önlisans ilahiyat öğrencileri için Duyuru

Alıntı:
bedev yıldırım Üyemizden Alıntı Mesajı göster
selamün aleyküm canım hocam.ya ben bir türlü bu ders kitaplarından ozet çıkaramıyom.heran bilgisayarada oturamıyom.çok zorlanıyom.sinirleniyom.kitapları yırtasım geliyo bazan.bunalımdayım lütfen yardımcı olun.annemlerde beni anlamıyolar.çok kızıyom.sters yapıyom bunun içinde çok yemeye başladım abur cuburları.kimse bana almayıda göze almıyo.mesela annemler.mesela siz öğretmenim.bana acıyınnn lütfeen.sadece çıkmış sorulara çalışsam olur mu.olur deyin öğretmeniiim nooollluuurr.zordayım ben zordayım.malum dört duvardayım.ne soru veren var ne yardım eden.hergün ahu zardayıım.

aleykum selam..bu kadar sıkıntı yapacak bir durum yok biraz sakin olun ilahiyat önlisans çok zorlanacağınız bir bölüm değil ama siz kendi kendinizi kasarsanız yapacağınız varsada yapamazsınız..herşey insanın kendisinde başlar kendisinde biter.siz yapabileceğinize inanmalısınız önce..kendinize inanın ve inanarak çalışın.özet çıkartmak zorunda değilsiniz okurken önemli gördüğünüz yerlerin altını çizin sınavdan bir iki gün önce altı çizili yerleri tekrar edin sonra çıkmış sorularada çalışın yeterli olur inş.