Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25Haziran 2014, 12:05   Mesaj No:6

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Standart Cevap: Ücretli Öğretmenlik ile ilgili bir kaç soru ?

Alıntı:
Ehlibeyt Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Selamun Aleyküm,

Arkadaşlar ilk sorum, ücretli öğretmenlik için ne gibi belgeler isteniyor, ne zaman ve nasıl başvuru yapılıyor, kpss sonuç kağıdı isteniyormuş benim durum şöyle ben düz lise mezunuyum kpss 2012 ye lise düzeyinde girdim, ilahiyat önlisans ile, .ALLAH (C.C.). , nasip ederse bu yıl gireceğim heralde başvuru zamanına kadar da lise düzeyinde girdiğim sonuçlar geçerli olucak çünkü sınav eylülün sonuna doğru.
bi zahmet bilen biri cevaplarsa memnun olurum.
Hayırlı geceler.
aleykum selam
önlisans veya lisans diploması yeterli kpss istemiyorlar..diploma ve kimlik fotokopinizle başvurular başladığında başvuru yapacaksınız orda size dilekçe yadıracaklar.siz ilahiyat önlisnas mezunu olduğunuz için alan dersler seçeceksiniz ( din kültürü,siyer,Kur'an,arapça gb) bu derslerde görev almak istediğinize dair dilekçe doldurup belgelerinizi teslim edeceksiniz..numara bırakacaksınız zaten onlar numaraya göre arayacaklar sizi.ama eğer tanıdığınız okul müdürü öğretmen filan varsa başvurudan sonra görüşünki öğretmen talebinde bulunsunlar..civarınızdaki okullarada gidip görüşe bilirsiniz ayrıca