Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Eylül 2014, 13:58   Mesaj No:92

EyMeN&TaLhA

Medineweb Emekdarı
Durumu:EyMeN&TaLhA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21422
Üyelik T.: 08 Kasım 2012
Arkadaşları:36
Konular: 784
Beğenildi:131
Beğendi:34
Takdirleri:141
Takdir Et:
Standart Cevap: Medinewebli İlitam Öğrencileri İstişare Bölümü

Alıntı:
mervesena Üyemizden Alıntı Mesajı göster
S.a Atauni ilitam hakkında sormak istediğim bazı sorular vardı .Ben yeni öğrenciyim ve ne yapacağım nereden başlayacağım konusunda hiçbir bilgim yok.Bana yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.
Şimdi birinci sorum dersler ne zaman başlıyor canlı ders mi izleyerek takip edeceğiz dersleri ?Pdf olarak veriliyor diyorlar üniteler onları nereden indireceğiz?Sadece bu pdf lerden çalışmlarımız yeterli mi ?Yardımcı kaynak falan bulamaz mıyız?düşünceli000Sorularım bunlar ama siz bu konu da ne biliyorsanız anlatırsanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.
canlı dersler başladı.hatta bu akşam 17 de kur an-ı kerim var .1 saat canlı ders var.hatta o saatte kaçırırsanız sistem sizin sayfanıza haftalık videoları yüklüyor.pdflerden çalışma yetrli oluyormuş.her hafta bir ünite işleniyor ve dökümanları da sistem yüklüyormuş pdf şeklinde çıktı da alabiliyorsunuz.vizeye kadar 7 ünite den sorumlu olunuyormuş.finallerden ise 14 ünite.yardımcı kaynağı duymadım ama çıkmış sorular varmış netten indirebiliyor muşsunuz.

atauzem çağrı merkezi biraz sorunlu ama facebook sayfası var.orası da pek aktif değil anladığım kadarıyla.