Konu Başlıkları: Irkçılık Şeytan’dandır.
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ekim 2014, 09:35   Mesaj No:4

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Irkçılık Şeytan’dandır.

Yitik sevda Abi burda bi konuya değinmek isterim müsadenizle....
Pkk yada İsid bir neden değil görüşüne sahibim...
Bu orgüt yada gruplar nedenlerden cıkarılmış sonuclar aslında,Irkcılığa yada fikirsel düşünceden dolayı zulme ugramıs insanların ilk asamada direnmesidir..

Demek istediğimi aklı selim içinde düşünülürse hak vereceginize inanıyom,yok eger zaten ırkcılık damarları kızaranlar bana pkk damgasıda vurabilir...

Pkk bilincli olarak oluşturulduguna inanıyorum,ve halka yapılan devlet eliyle zulümler buna katılımı kuvvetlendirdi..

Neden Pkk ,bunada geniş kapsamlı delillerle acıklama getirmek isterim,Türkiye cumhuriyeti bütün cabalarına ragmen kürt halkında dini uzaklaştıramadi Alimlerini sehid etdi,camileri ahıra döndürüldü,kitaplar yakıldı,Amac kürtleri dinden uzaklastırmak ama basaramadı,LAKİN PKK bunu 30 yıl gibi bi süre ile basardı...
Abdullah öcalın bir köse yazısı gündem gazetesinde fırat kot adıyla bir köşe yazısını dile getirmek isterim.Knedi diliyle bunları ifade ediyor,Ben Ataputa saygı duyuyorum o türklere bende kürtlere laikliği getirdim,,Getirdiği laikliğide anlatıyor,eskiden bir kürt kadını eşinden izin almadan dısarı cıkamaz aksam balkona cıkamazdı,ben ne yaptım kadınlarımızı özgürleştirdim,şimdi kadınlarımız kocalarının ellerini tutuyor haydi nevruza gidelim diyor...

Burda görüldüğü bu kürtler ırkcılık yapmadı ırkcılıga maruz kaldı ve şimdi onlarda yapıyor,Kürtler dinden uzak değiller uzak olan batılılar kürtleride uzaklaştırdılar...

ne yazıkki şimdi halkta ırkçılık tutdurmus gidiyor Aklı selim olsalar bunu görecekler dava ırkcılık davası değil dava islam....ırkcılık söylemleri ile ugrasanların geneli dertleri islam...

Meydanlarda sehitler ölmez vatan bölünmez ya bismillah diyenlerin dertleri dinsizleştirmek için ugrastıkları kürtlerin dilleri değil Davaları onların Dinleridir....