Konu Başlıkları: DHBT İstişare bölümü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Kasım 2014, 12:02   Mesaj No:730

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1274
Beğenildi:11901
Beğendi:9010
Takdirleri:26451
Takdir Et:
Standart Cevap: DHBT İstişare bölümü

Alıntı:
verayy Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Çok heycanlandım arkadaşlar girişte besmele ile küçük bir hata onlara gore tabi .........şeydanirracimderken da yı za gibi söyledin deyince benim bütün enerjim gitti sonrası songül ablanin aktardiklari gibi oldu çok sakin olmak gerekiyor yapabilene ama mülakat bana göre değilmiş onu anladım heycan ve diyanet ile malum torpil beni sitrese sokuyor hayırlısı sonuç 65.7 ile 25. Sıraya yerleştim ilçede olduğum için ücra bir köye olacak gibi ama ben ne yapmam gerekiyor karar veremedim kışın ulaşım zor dualarınızı bekliyorum hakkımızda hayırlısı ancak yazdım sanırım tam sonuç bu hafta belli olur
okurken bile heyecanlandım verayy..iyi yapmışsın maşallah...bundan sonrası bekleme aşaması..

heyecansız iş olmuyor..önemli olan kontrol edebilmek...kontrol edemediğimiz zaman zaten,

hayatın her alanında zarardayız demektir....rabbim heyecanını kontrol edebilenlerden eylesin...

sakinliğinizi bozmadan,rahatça üstesinden gelmek nasipetsin..yoksa kimse kimseye

sen heyecanlandın bak çok üzüldük deyip,ikinci bir hak sunmuyor..o yüzden bilgilerinizin yanına,

sakinliğinizi, almayıda unutmayınben bundan sonra bu tip motivasyonlarda,

bulunurum ancak siz<egüzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah..rabbim gönlünüzden geçenleri hayır eylesin inşallah..

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~