Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Nisan 2015, 23:18   Mesaj No:9

dua dilencisi

Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:103
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:
Standart Cevap: Mutsuz bir evlilik her şeye rağmen devam etmeli mi?

Evlenmek aile olmak ne acaba ? Anne baba olmak olabilmek düşünmek sorumluluk almak almak için bilgilenmek düşünmek ancak şuurlu insanların yaptığı bir şey .Evlilik çatısı altında bir belgeden ibaret sorumsuz zamanın akışına bırakmış kendi şahsi heves perver hali ön planda nice insanlar var keşke alınlarına bakıldığı zaman anlaşılabilse ...zincir gibi birbirine bağlı meseleler derin mevzu...Babam anneme çok pskolojik baskı yapardı anneme ciddi ciddi derdim anne boşa babamı seni ben evlendireceğim ama bir türlü yapmadı kardeşlerimi beni düşündüğünü dile getirirdi diğer yandanda düşünüyorum ben evlendim evlatlarım oldu hala babamın karşısında korkuyorum bilinç altında hala senelerin kalıntıları var evlilikleri devam etti ama ben evliliğimde kendimi savunamadım çoğu meselede susmayı tercih ettim çok ciddi suçlamalarda hep alttan mantıksızca yersiz mütevazi oldum neden bunu yaptığımı düşündüğümde temelinde babam çıkıyor ..Babama hem çok kızıyorum bazen nefret ediyorum herşeye rağmende seviyor Allahtan korkuyorum hepsi karışık velhasıl devam eden evliliklerde pek sağlam olmuyor annemin deyimi ile sınav ölene kadar devam ediyor...