Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Nisan 2015, 12:48   Mesaj No:13

fedra

Durumu:fedra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 29784
Üyelik T.: 26Haziran 2013
Arkadaşları:12
Konular: 35
Beğenildi:86
Beğendi:155
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri ''yaprakela''Kardeşimiz:))

Alıntı:
yaprakela Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Canlarim ben 30 yasinda evli ve 2 yasinda bir kiz cocugu sahibiyim rabbim bagislasin...

Aslen Adanaliyim Kayseriye gelin geldim

Yuzunde piercingler olan,saclar kizil herzaman iyi giyinen parmakla gosterilen biriyken, hayatimda cok buyuk bir eksiklok hissettim ve okumaya arastirmaya basladikca pismanliklar yasadim her aklima geldiginde tovbe ettigim yanlis giyinme , Allahin emanet ettigi vucuda piercingle dovme ile eziyet ettigim icin .. Rabbim affetsin ...

InsaAllah Allahim kismet ederse bolumumu degisecegim ... tepkiler olacak farkindayim .. hatta daha pazar gunu ustbas almaya magazaya girdigimde ben daha kapali biraz uzun tunikler bakarken benim koca sen bunlari giymezsin ne bunlar oyle tarzin degil falan konusunca isimin daha da zor olacagini hissettim ...

Ay bilmiyorum dertliyim bu konuda pek ama bakalim neler olacak )

Tek tel alinti yapmak istedim ama telefonumdan kaynakli sanirim donuyo falan yapamadim

Hepinize tek tek tesekkur ederim cok guzel bir ortam yakalamissiniz hayran olmamak elde degil...

Bu gunler kocam onemli bir is icin adim atacak bana aileme nolur duanizi esirgemeyin , zorlu bir yol olacak belki ama ustesinden Allahin izni ile geliriz )

yaprak ela başka hangi bölümü okuyorsun değiştirmek istediğiniz bölüm nedir?