Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Temmuz 2015, 14:42   Mesaj No:15

nurşen35

Medineweb Emekdarı
nurşen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nurşen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38944
Üyelik T.: 09 Şubat 2014
Arkadaşları:61
Konular: 1144
Beğenildi:4415
Beğendi:3686
Takdirleri:14253
Takdir Et:
Standart Cevap: 2.sınıflara ,mezun durumunda olanlara,mezunlara sorum var ???

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
2 yıl sonrasında çok şey değişmiş olabilir nurşen editim..fahri görev yapıyor..oda aynı şekilde kadro bekleyenlerden..herkes yola devam ediyor..adı her neyse kadro yada fahri.rabbim herkesin yolunu açık eylesin..öğretmenlik yapanlar da bir anlatsalar ücretli ders yolundaki sıkıntılarını..tam bir keşmekeş..bende bazen deliliğim tutup ücretli öğretmenlik yapayım diyorum da..allahtan aklı selim biri var yanımda izin çıkmıyor...çekilirmi o çile diye..ve yapan bütün evli çocuklu arkadaşlarım birde ilitamlıysa ..OTURUP DİNLE..yada dinleme
mihrinaz editörüm, İlitamı bitirince de OTURUP DİNLE.. ya da dinleme .. hangisine karar vereceksiniz..

Alıntı:
ademsevda Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bencede fahri kuran kursu öğreticilerinin hakları diye birşey yok dinleyen yok nasıl halini anlayan olsun ki..

müftülük beni yaz kuran kursu için ilçeye görevlendirdi kabul etmedim hatta beni listeden çıkarın ben dhbt +kpss ye hazırlanacağım olmaz dedim..ve tüm içimde ne varsa hepsini söyledim kızgınlığımı dile getirdim ....fahrilik çok zor gerçekten uzaktan ne kolay geliyor....
Sevda , bu nedenle bu görevden uzak duruyorum. Çünkü çevremde fahri Kur'an öğreticileri mutlu ve memnun değiller. İlitamı bitirirsen inşallah o kapılar biraz daha aralanır ...