Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30Haziran 2016, 00:15   Mesaj No:128

Lalü Aşk

Medineweb Usta Üyesi
Lalü Aşk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Lalü Aşk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 32854
Üyelik T.: 30 Ekim 2013
Arkadaşları:8
Konular: 8
Beğenildi:121
Beğendi:95
Takdirleri:10
Takdir Et:

s.a arkadşlar.valla ben erzurum ilitamdayım ama öyle herkesın bahsettiği gibi asla kolay bir okul degil.yaşadıklarımızı bnmle okuyan okul arkadslarım özellkle eymen talha ve RAbbim bilir.bi kere okulumuzda çan yok 80 90 notlarla bile AAalamıyoruz okuln agno ortalamsı çok düşük bu dnem istanbul ilitamdan yatay geçişle bize gelen bir arkads istanbulda zarzor derslerden geçtiğni ama agnosunun 3 üzeri olduğunu söyledi bama atatürk ilitamda aldıgı 7 80 notlarla ognosu 2 küsürdü.velhasılı erzurum kolay algısı gerçekten cok yanlış bizde içine girince anladık.ilk dönem fıkıh usulu dersnden herkes illahlah etmşti ve 500 kişiden yani yanılmıyosam 100 kişi felan geçmiştir dersi.kuranı kerim derslerimiz hakikaten zor heyecanlı tabi hangi hocayada denk geldiğin cok önemlı mesle bi hocadan herkes illlahlah etmşti cok zorlayıcıymış ve hemen hemen ona gelenleri bıraktı yada cok düşük puanla geçirdi.hamdolsun bana iki dönemde çok anlayışlı rahatlatıcı hocalar denk gelmşlti.aslında hiçbir okul kolay degıl ama çalışana da hiçbirşey zor degıl haa zor belkı ama derslerden geçmek asla ama asla imkansız degil.ilk önce fiili duanı yapıp drs çalışınca sonrada kavli dualarla destekleyince Allahın izniyle halloluyor herşey.bnde 3.sınıfı sag salim bütsüz tamamladım.darısı son seneye insallah.ha bu arada büt demişken ikinci dönem hakkımız olan bütüde elimizden almşlardı ah ne kampaynyalar ne imzalar yaıtık ama son anlara kadar nafileydi okulun tutumu çok sertti ama sanırım mahkeme kararıla bu dönmlık geri verdiler.seneye yine meçhul tabi.herşeye tüm zorlıklara ragmen okulumu cok seviyorum hamdolsun cok güzel samimi arkadaşlıklar dostluklar kurduk birbirimizi hep kardeş yerine koyduk okulumun en güzel getirisi de bana böyle samimi dostlar oldu.sanırım cok konuştum ))) hakkınızı helal edin konu açılmş fikirlerimi paylaşayım dedim bnde .selametle...