Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Temmuz 2016, 12:38   Mesaj No:130

snnclk34

Medineweb Usta Üyesi
snnclk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:snnclk34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 55009
Üyelik T.: 29Haziran 2016
Arkadaşları:1
Konular: 2
Beğenildi:423
Beğendi:520
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
mehmet akif2 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
4. soruya cevap evet finallerde hangi üniversitede okuyorsak o şehire gidiyoruz kalma yerleri temin ediyoruz

kızım ilk sene küçük ve benle olması gerekiyordu beslenme konusunda bu sene sınıf arkadaşım olan bir bayanla anlaşıp polisevinde kaldık okula gitme gelme otobüsle yaptık

evet mihrinazın dediği gibi sivasa final ve büt zamanında bi gidiyoruz oranın ekonomisi kalkınıyor

benim oğlum ilkokul 1. sınıfa kızım daha bebekti bu sene eşimin babaannesine baktım derslerimiz çoktu ve ağırdı din felsefesi hocası 1 kalın kitapdan da sınavda sorumlu tutu

bu dönemi çok şükür bir büt vardı onu da bütde verip zayıfsız atlattım ama geçen dönem sivasda benle okuyan arkadaşlar gibi zor derslerden kaldık bir derstden tamamen mantık hatası yaptım arapça 3 dersi yazın bu ders açılmadı eylülde tek ders sınavı olursa ya da güz döneminde bu dersi alacağım

yazın aldığım derslerden biri hukuk 2

200 küsür kişiden 200 kişi kaldı hoca yazdığımızı beğenmiyor not vermiyor

digger ders tasavvuf 1 ondanda 140 150 kişi kaldı o da hocanın çok çok zor sorması çoğunu yazamadık

inşallah 3 dersi verirsem sivasdan mezun olacağım

kuranı kerime çok çalışmak lazım ezberleri düzgün yapmak lazım

5. soruya cevap ben bu senenin 15 şubat tatiline doğruydu formasyon duyurusu hemen yapamadılar sonar kontenjan okullara verilince kayseriye yerleştim

erciyes eğitim fakultesinde 15 şubat tatiline kadar hızlandırımlış olarak 7 hafta cumartesi pazar sabnahtan akşam 8 buçuk 9'a kadar dersler sürdü vize final ders sunusu hazırlama ders anlatma ve ödevler hazırladım

6 ders vardı

15 şubat tatilinden sonar 2. dönem başladı staj da yaptım staj hocamla anlaştım 2 haftada bir cuma gününden gittim staj yaptım ders dinledim ders anlattım staj dosyamda istenilenleri tamamlamak için çok uğraştım sonar staj danışmanı üniversiteden gelip beni okulda ders anlatırken dinledi

pazar günü de sabahtan akşam 5 buçuk 6'ya kadar okulda ders gördüm staj ile derslerim 4 taneydi o kadar çok ödev hazırladım kendi yorumumu katarak ölçme değerlendirme hocası sınav yapmadı ama hazırladığım ödev çok ağırdı

digger hocalarda sanki okulda ders anlatıyor gibi arkadaşlarımıza ders anlatarak yani materyal kullanarak puan verdiler

devam zorunluluğu var sanırım 3 defa gitmesen 4. de kalınıyor

ben kayseriye böyle ya cumadan ya cumartesiden gitmek içi bir gün önceden yapılması gereken işleri yapıp yemek yapıp hazırlanıp kızımla gidiyordum annemler ve kayınvalidemler kayseride olduğu için kızıma onlar baktılar ben okula veya staja gittim geldim hemen pazar günü de geri evime döndüm

çok zorlu süreçti ama çok şükür bitti

Verdiğiniz ayrıntılı cevaptan ötürü minnettarım. Sağolun...

Sanırım bütün İlitam ve Formasyon eğitimi bitti sizin..?

Bu doğrultuda şu an hedef hangi yönde ilerlemektedir acaba