Konu Başlıkları: Medineweb SOHBET Alanı
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ocak 2021, 22:01   Mesaj No:24

Allahın kulu_

Medineweb Emekdarı
Allahın kulu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Allahın kulu_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 33478
Üyelik T.: 09 Kasım 2013
Arkadaşları:29
Konular: 164
Beğenildi:1153
Beğendi:1570
Takdirleri:5244
Takdir Et:

Alıntı:
su damlası Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Aleyküm selam ,
Elhamdülillah iyiyim şükürler olsun..

Sağlık sorunlarimla mücadele ettim canom .Baktikı vürüs bu çok çekti , yanından es geçiyim dedi 😊

Ayrıca konu açılmışken sanada geçmiş olsun toprağım..
Rabbim bir daha yaşatmasın..
Ben bir toparlanayım derken , tekrar hastalandım
O biraz zor geçti .. Test yaptırmadım dr gitsemde gerek görmediler .Eger o covitse iyi hırpaladi beni , değilse aman diyim inşaAllah..

Bol bol beyin jimlastigi yaptım bir ara atarım el işilerini..

Öyle

Sizler nasılsınız ? Afiyetdesiniz inşaAllah 😊
Allah şafi ismi ile bütün hastalara şifa versin.Allah sağlık bakanımız fahrettin koca başta olmak üzere bütün sağlık çalışanlarından razı olsun.dünyamızıda bu illetten korusun.korkudan dr gidemiyoruz.çocuklar okula gidemiyor hayat durdu resmen.çok büyük imtihan rabbim bizi af etsin.
Aşı bana hiç mantıklı gelmiyor yada ürkütücü geliyor.bilim kurgu filmi gibi .birileri planladı.birileri onadı bileridé hani bana der gibi bir kurgu oyunu oynandı malesef.Allah bize yardım etsin tez vakitte sağlıklı ve huzurlu günlerimize kavuşuruz

Vakit namazinizi kildiniz mi?
Ebu Hüreyre'den (r.a.) rivayetle:
Mü'minin durumu yeşil ekin gibidir. Rüzgar ne taraftan gelse onu eğer. Rüzgar durduğunda doğrulur. Mü'min de böyledir. O da bela ve musibetlerle eğrilir. Kafirin durumu ise çam ağacı gibidir. Allah dilediği zaman sert ve dik durur. ][Bela ve musibetlere uğramaz.