Konu Başlıkları: BENİ KIRMA SEVGİLİ MİHRİNAZ
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Eylül 2021, 23:03   Mesaj No:2

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1272
Beğenildi:11888
Beğendi:9000
Takdirleri:26451
Takdir Et:

2016 Gönül Dostu
2017 Habib Yıldız
2020- Has Tarihçi
2021- Ferşat
vb
vb

Arada unuttuğum varsa siz tamamlayın.

Efendim yıldım usandım her sene farklı niclerle gelip, aynı konuları paylaşıp, şunu editle, bunu sil-ekle demenizden.

Edebiyat-şiir-tarih sevmeniz, sitede bunu paylaşmanıza engel mani var mı? yok.

Yöneticiliğim süresince bil fiil ekleyip-sil düzelt isteklerinize cevap verdim mi? Verdim.

Aynı konuları açmayın yoksa silinecek diye nazikçe uyarıp sonra basbas bağirmak hatta sizi banlamak zorunda kaldım mı? kaldım.

Özelden rahatsız eden ısrarcı mesajalrınıza artık dönmüyorum dikkate değer bulmuyorum. Konuyu açık şekilde foruma sermeniz isabet olmuş..

Sil dediğiniz ve ekle dediginiz konu AYNI. NERESİNE NE İSTİYORSUNUZ Bİ BİLSEM.

Buraya kadar işim ve sorumluluğum gereği size ve şahit üyelere nazikçe açıklama yapmış olayım.

Şimdi bütün Kullanıcı adlarınla beraber kulaklarını aç MİHRİNAZ'I iyi dinle.

SEN NEYİN PEŞİNDESİN?

BİRBİRİNİN AYNI KONUALARI AÇMAK VE BU USANDIRAN ISRAR NEDEN?

İLMİ VE DİNİ BİR SİTENİN HİZMETİNDEYİM, BABANIN UŞAĞI DEĞİL!

BOŞ ZAMANI ÇOK, KENDİNE EĞLENCE ARAYANLARIN OYUNCAĞI HİÇ DEĞİL!

NE, O KİŞİ BENİM! NE DE O SİTE MEDİNEWEB!

"Bu konuyu açılmamak üzere kapatalım" demişsin. Kaç defa kapattık acaba. Ben sayısını unuttum. Demekki sen hiç kapatmayacaksin hep açacaksin böyle.

ŞU KURALI İYİ OKU!!!ANLA!!!

12. Site katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun sitede mevcut olup olmadığını "arama" yaparak kontrol etmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.Açıldığında yönetim tarfından silinir.

medineweb prensipleri olan, kurallarını 14 yıldır titizlikle işleten, üyelerinden bu kurallara itina ile uyulmasıni bekleyen aktif-canlı-dinamik bir kadroya sahip capcanlı bir site. Sen de bunun farkindasın. 48. site medineweb değil. Birbirinin aynı konuların yine biz tarafından silinecek. Üzgün değilim.

Şunu sil bunu ekle mesajların umarım biter. Yoksa burdanda belirtiyorum karşılığı yok. Tahammül sınırını çoktan aşıp üstüne basa basa geçtiginden medineweb kurallarını ve yönetici kanaatimi sonuna kadar işleteceğimden şüphen olmasın. Sana göstereceğim tek ve son müsamaha son kez ikaz edip banlanmaman yönünde.

Bana veya yönetimden herhangi bir üyeye aynı isteklerle gelmen, aynı konuları açman yine "yöneticileri oyalama, yanıltma" maddesince ban sebebindir. Gözüm üzerinde.

Sorununu çözdüğünde buyur gel.

MEDİNEWEB'de
KENDİ KEYFİM DEĞİL, MEDİNEWEB KURALLARI GEÇERLİDİR.

MEDİNEWEB KİMSENİN ŞAHSINA AİT, TAPULU MALI DEĞİLDİR.

SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLAN HER KURAL ÖNCE BENİ VE YÒNETİMİ KAPSAR.

MEDİNEWEB BAŞLI BAŞINA BİR DEĞERDİR. BEĞENMEYEN ÇEKER GİDER, SİTEMİZİN DEĞERİNDEN GRAM EKSİLMEZ.

MEDİNEWEB de "İSLAMİ AHLAK KURALLARI" GEÇERLİDİR. SABRIMI ZORLAYAN VE SINAYANA, VAKİT KAYBI OLANA DÖNÜŞ YAPMAM, DİKKATE ALMAM. BU da BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ OLMAYAN MİHRİNAZ KURALLARIDIR.

BU KURALLAR BİR BAŞINA da KALSAM GEÇERLİDİR.

Ferşat kırıldıysa
Has Tarihçi gönlünü alsın.
Olmadı diğer nicler yetişsin onarmaya.
Medineweb kurallarını okuyun.
İyi gelir.

Anlaşilmayan bir yer varsa söyleyin tekrar anlatayım.

İyi akşamlar.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~