Konu Başlıkları: 40 Yaş Diye Bir Yer Var
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Kasım 2023, 09:10   Mesaj No:14

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1272
Beğenildi:11888
Beğendi:9000
Takdirleri:26451
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Medine-web Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Dünya hayatı: aksilik hesapta olmayan bizim bilmediğimiz, ilahi irade hesabı değişmezse 80 yıl azami yaşanır.

yüzde 80'i de 80'i bulmuyor biz yinede 80 var sayalım.İmam şafii 54 yaşında vefat etti Resulullah ve çok sahabi 65'i bulmadı...

80 yılı varsaysak bile 80 yılını 80 merdiven gibi düşünelim.40 merdiven yukarı 40 merdiven yokuş aşağı gün gün...hayat 40 tan sonra başlar edebiyatınıda kendisini teselli edenlerin sloğanı.) geride kalmış kırık 40 yaşın edebiyatını kalan 40'ında görmedim dumadım düşünmüyorum moduna giriş nostaljiden ibarettir.)

İnsan her yaşta güzeldir daha doğrusu her yaşın bir güzelliği ve özelliği vardır. yaşı değil yaşanmışlardan ders ve tarihinden ders almış olarak yaşanacaklara odaklanırsak daha sağlıklı düşünürüz..

mizahi konuyu da matem havasına dönüştürdük huyum kurusun.)

Konuyu Kartal rayından çıkardı hocam sizlik bir durum yok) Allah razı olsun yaş serüvenini ne güzel ifade ettiniz. Her yaşın ayrı güzelligi en beklediğimdi sizden geldi sağolun.))) 40 yaş sonrası diye insanı ıskartaya çıkarmayın. Kendinizi köşe yastığı hissettirenlere savaş açın mühim olan ne kadar yaşadığın, kaç yaş aldığın değil nasıl yaşadığın...Ortalama ömrü gör görme sen yaşamana bak. Yaşatan ve öldüren Allah. Yaşadığımız ve yaşattığımızdan hesap vereceksek, matematiksel hesaptan önce yapılması gereken hesaplar var

Kartal öğren bu işleri. Her yaşın ayrı güzelliği var de geç sana ne yaş şeyysinden hele benim .))
Kurtardı admin abin seni hadi yine iyisin

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~