Konu Başlıkları: Durumları Alalım:/
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Nisan 2024, 00:10   Mesaj No:192

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1270
Beğenildi:11863
Beğendi:8994
Takdirleri:26311
Takdir Et:

Ramazanı uğurlarken bu akşam sofram evim forum gibiydi. 6 ayrı şehirden yatılı-evden ayrı 10 tane doktor adayı pırıl pırıl tertemiz gencim vardı Nasıl edepli nasıl güzeller yaaBütün gün harıl harıl çalıştım. Çok çok özendim evinden, ailesinden uzakta bu gençlerime... Aslında 6 kişiydiler onun arkadaşı, onun oda arkadaşı derken dolduk taştık...Bir anne herkesin annesi olabiliyormuş hepsini evlat edinesim geldi. İftardan sonra birde abdest alıp cemaatle namaza durdular beni kalbimden vurdular Sahura kalmaya ikna edemedim doyamadım. Onlar çok mutlu Emine teyzeleri çok kutlu çıkınlarını ellerine verip yolcu ettim. Bayramda gitmeyen varsa kahvaltıya gelin diye tembihledim. Oğlum dursanmı artık demese terli terli dışarı çıkmayın diyecektim)) Herbiri benim için çok kıymetli olan ailelerinin selamını getirdi bende onlara gönderdim hepsini Allah'a emanet ettim.
Allah'ım evinden, ailesinden uzakta olan evlatlarımızı korusun. İyilerle karşılaştırsın. Bu duayı çokça edin çocuklarımız kendi huyunda terbiyesinde arkadaşlar edinsinler. Evine rahatlıkla göndereceğiniz, rahatça gidebilecekleri aklınızın kalmayacağı arkadaşlar edinsinler... Çok şükür...

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~