Konu Başlıkları: Gitmeler Vardır
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Ocak 2009, 14:44   Mesaj No:11

zeynepakta

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:zeynepakta isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2682
Üyelik T.: 18 Temmuz 2008
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cvp: Gitmeler Vardır

hadi gidiyorsun
hadi gidiyorsunyurekten kan gidiyor sen gidiyorsunhersey gidiyorgokte bulut,dagda kar,düzde kervan gidiyorsolgun bir gul oluyor insanbir demet kir cicegi öluyor,sen gidiyorsunne ucuz yasiyorsun,ne kolaybir kristal gibi ellerimden dusuyorsunbakma oyleben kaniyorum sen üsüyorsunkolay degil yalan buyaralayan kanayan koca bir yalanyalan istesevdigim yalansarkilardan arta kalan ve sabah bugusuve tarla faresi ve ekmek derdinde isci kalbi gibiyumusak sicak bir yalanislak gozlerimle geciyorum yarali bir ceylanin kalbindenceplerimde kul varbir yangindan arta kalansordugum adreslerde kimse oturmuyorve kimse olmuyor ben sordugum zamanhersey bir yalan gibi yandigi zamanyanliz oldugunu anliyor insananladim ve gectimyarali bir ceylanin kalbindenaynami kirdim fotagraflarimi yaktimnasilda acimasizdim tatralarima karsinasilda umarsizsu gordum dusumdekaranlikti ve gurultuyle cagliyorduceplerimde kul vardi ve yaniyordusonra sabah oluyor ve bir ceylan kalbinde alem agliyorduhayir diyordu bir dagkoylusuhic birsey icin gec degilve gec degilbirsey icin hicbirseybirsey vardi oyleyse birseybeni cekengecenin dagdasindan uzagakocaman cayirlara ceken birseygumrah irmaklarasonra sicaga sonra aciyasonra yaralarima merhem olmaya kapima dayananbirseytutsana beni birakmasanaolsun yaralasanaolsun agrisadayalanda olsa kalsanadagkoylusuaskin oldugu yerde ben varimsen olmasanda ben varimyagmur yagar saclarim filizlenirbir yildiz duser omuzlarimaislik calar,islanir, sarkilarimi soyler gecerim kapindancamlarin bugusundan ve yagmurun kokusundantanirlar benibilirleren iyi yalanlarini alirim onlarinadresler sorarim kimseler oturmaz oradave kimseler olmaz ben sordukcadagkoylususimdi gidersen simdi gitkalirsan simdiIBRAHIM SADRI