Konu Başlıkları: yavuz sultan selim han
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Şubat 2009, 19:29   Mesaj No:28

hattaboğlu

Medineweb Üyesi
Durumu:hattaboğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 210
Üyelik T.: 20 Eylül 2007
Arkadaşları:0
Konular: 6
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cvp: yavuz sultan selim han

had bildirmeye çok meraklısınız ama ben zaten ehli beyte kurbanım...şimdi de olsa da peygamber soyu bizi yönetse..
ben ehli beyt ile âli osmanı da kıyaslamadım üstelik..saltanat dediniz bende babadan oğula geçen yönetim olan saltanat ise savunulan imamette saltanattır...
ehli beyt hakkında yanlış birşey duymanın imkanı yoktur..onlar allah tarafından temizlenmişlerdir.burda sorun yok..sorun çelişkilerinizde.
duymak ile amel ediyorsanız bizde birileri hakkında birşeyler duyyoruz ..ama kur an derki "bir fasık size bir haber getirirse araştırmadan inanmayın".ve "hakkında kesin bilgi sahibi olmadığınız kuruntuların peşine düşmeyin"
dolayısı ile beğenmediğiniz uygulamalar varsa yazarsınız kanıtı ile eyvallah deriz ama kulaktan dolma veya mitoloji ile hareket ederseniz kendinizi dahi inandıramassınız.
--
islama en büyük hizmeti verenlerin başlarında osmanlı gelir.allah ve rasulune vede ehlibeytine sevdalı osmanlı..dersen 600 senelik bir iktidarda hata olamazmı ? elbette olur ama bunu genellemek için vicdandan yoksun olmak lazım.