Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Mayıs 2009, 14:45   Mesaj No:4

tugrulbey

Medineweb Üyesi
tugrulbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:tugrulbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2987
Üyelik T.: 11 Ağustos 2008
Arkadaşları:0
Konular: 7
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart RE: CUMHURİYET MİTİNGİ( PAZAR GÜNÜ)

Alıntı:
sırdaş Üyemizden Alıntı
stv ve ekolü hakkında yitik sevda ile hemfikirim.............
onlar islamın değil fetoşholdinglerinin temsilcisidir...........
cumhuriyet mtingleri ise biz kaç kşiyiz ,özkan,alemdaroğlu,eski darbecilerin özetle ergenekonun temelini attığı,amacı belli olan paralı uşaklı mitinglerdir..
mahkeme savcılık iddialarını okumadınızsa okuyun derim...........
o miting cumhuriyet halk mitingi değil,
ERGENEKON CUMHURİYETİ mitingidir....
daha fazla insanı asit kuyusuna atma çabasının önü açılmasının gövde gösterileridir...............
vatan millet birlik beraberlik sevdalılarının o mitingle alakası olamaz ve yoktur...............
tuğrulbey şaşırttınız beni
öncelikle yazımın son kıtasını hatırlatayım.........( susturmaya yönelik öyle organize çalışılıyorki sadece bunu örneklemek için yukarıdaki yazıyı yazdım) hiç kimseyi savunmuyorum ,hiç bir şeye katılmıyorum ,duymuyorum,görmüyorum,konuşmuyorum, yokum,hiçim,
o kötü,şu kötü,bu kötü, ama banane, ergenekon kötü,stv kötü,iktidarkötü
ben kötüyüm ,o kötü,onlar,da kötü,ama sende kötüsün,
kötüyü arayalım demiyorum,ki ararsak bir dolu buluruz ergenokon,da tutuklananların ne kadaranı tanıyorsunuz henüz sonuçlanmayan bir dava ile cumhuriyet mitingini o beğenmediğin yayın organı ile hem fikir olup bağdaştırmak ,insanları yaftalayıp sindirmekten başka çok daha derin ve provakatif amaçları olanlarla aynı dilde konuşmak ,ta neyin nesi ben diyorum, ak,siz diyorsunuz kara sonrada stv kötü bu ne pehriz bune lahana turşu,su arkadaşlar kafamızı toparlayalım ve şu ırkçı söylemlerden vazgecelim yok asit kuyusu yok bize şöyle yapıldı böyle yapıldı bunları her yazıya yorum diye katmak size ne fayda getiriyor dediğim gibi kötüyü ararsak en yakımızda dahi buluruz......
saygılarımla
tugrulbey....