Konu Başlıkları: Görünen yerler müstesna
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2010, 19:27   Mesaj No:54

HALUK GÜMÜŞTABAK

Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:HALUK GÜMÜŞTABAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 10862
Üyelik T.: 01 Ekim 2009
Arkadaşları:1
Konular: 86
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Standart Re: Görünen yerler müstesna

Değerli Abdulhamit kardeşim çok sinirli bir tarzda söylediğiniz sözleri keşke daha dikkatle söyleseydiniz ama söylediniz artık yapacak hiç bir şey yok. Başörtüsü Allah emri değildir diyen benim, gelenek olduğunu da söyleyen benim. Bunu söylemem kur’ana saygısızlık, iftira ve saldırı olarak nitelendirmişsiniz. Her şeyi Yüceler yücesi rabbim görüyor ve duyuyor bu sözlerinizi Rabbim e havale ediyorum. Eğer ben Rabbim in apaçık emrettiği bir konuda, kelamına saygısızlık, saldırı, iftira atmışsam Rabbim beni hem bu Dünyada hem de huzuru mahşerde cezaların en büyüğü ile cezalandıracaktır bunu çok iyi biliyorum. Çünkü Rabbim ben her şeyi sizlere apaçık söyledim, sakın emin olmadığınız bilginin ardına gitmeyin diyor. Kur'ana iftira atmak apaçık olmayan bir emri var demekle olur. Eğer ben bunu yapmışsam yanlış yapmışım demektir, ya Rabbin apaçık vermediği bir emir var deniyorsa buna ne denir? Bu konunun hükmünü Rabbim e bırakıyorum. Ama şunu unutmayın sayın dostum, ya rabbin vermediği bir hükmü siz Rabbin emri diyerek söylüyorsanız ne olacak? Böyle söyleyenler için Rabbin hükmü çok açıktır hatırlatırım. Bunun cevabını HUZURDA göreceğiz. Saygılarımla