Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > Tebessüm-Mizah Alanı > Forum Etkinlileri

Konu Kimliği: Konu Sahibi Kara Kartal,Açılış Tarihi:  30 Aralık 2021 (13:12), Konuya Son Cevap : 14 Nisan 2024 (00:54). Konuya 194 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı290Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 04 Nisan 2024, 16:17   Mesaj No:191
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 425
Beğenildi:3237
Beğendi:3710
Takdirleri:25945
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
eflal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Aynen öyle çok uzundu adım gibi

Ismimim bir kaç anlami var birini yazayım ,Cennette olduğuna inanılan, dalları gökyüzüne kadar uzanan ağaç.
Kahve için teşekkür ederim ,40 yıl hatır saymaya başladık desenize
Teşekkür ederim içten cevabın için
eflal beğendi.
Alt 05 Nisan 2024, 00:10   Mesaj No:192
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11841
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Ramazanı uğurlarken bu akşam sofram evim forum gibiydi. 6 ayrı şehirden yatılı-evden ayrı 10 tane doktor adayı pırıl pırıl tertemiz gencim vardı Nasıl edepli nasıl güzeller yaaBütün gün harıl harıl çalıştım. Çok çok özendim evinden, ailesinden uzakta bu gençlerime... Aslında 6 kişiydiler onun arkadaşı, onun oda arkadaşı derken dolduk taştık...Bir anne herkesin annesi olabiliyormuş hepsini evlat edinesim geldi. İftardan sonra birde abdest alıp cemaatle namaza durdular beni kalbimden vurdular Sahura kalmaya ikna edemedim doyamadım. Onlar çok mutlu Emine teyzeleri çok kutlu çıkınlarını ellerine verip yolcu ettim. Bayramda gitmeyen varsa kahvaltıya gelin diye tembihledim. Oğlum dursanmı artık demese terli terli dışarı çıkmayın diyecektim)) Herbiri benim için çok kıymetli olan ailelerinin selamını getirdi bende onlara gönderdim hepsini Allah'a emanet ettim.
Allah'ım evinden, ailesinden uzakta olan evlatlarımızı korusun. İyilerle karşılaştırsın. Bu duayı çokça edin çocuklarımız kendi huyunda terbiyesinde arkadaşlar edinsinler. Evine rahatlıkla göndereceğiniz, rahatça gidebilecekleri aklınızın kalmayacağı arkadaşlar edinsinler... Çok şükür...

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 05 Nisan 2024, 17:06   Mesaj No:193
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Evet evet ablam bende beyaz önlük giyip onların içine sızdım Bende oradaydım müezin bendim kuş sütü eksikti şaha şaha
Ablam 10 kişiye enflasyonist sistemde olacak işmi
Öğrenci bunlar melemen yesinler
Şu ramazan sevdiğin sevmediğin görmediğin akrabalarım olduğunu iftir davetlerinde görüyorum.ya birtantana bi koşturma bi gerginlik sormayın.
Akraba ağırladık oluyo adı. Ayrı ayrı çağırmada yok hepsi beraber gelcek. Sevmiyorum bu kısmını. Bizi takan yok tabi. Sevmediğin akrabayla sofrada birbirne laf çarparak doyuyosun sonra Allah kabul etsin diyosun.off tuttuğumuz oruç yüzümüze tükürse yeri
su damlası ve Mihrinaz beğendiler.
Alt 05 Nisan 2024, 19:45   Mesaj No:194
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11841
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Alıntı:
Kara Kartal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Evet evet ablam bende beyaz önlük giyip onların içine sızdım Bende oradaydım müezin bendim kuş sütü eksikti şaha şaha
Ablam 10 kişiye enflasyonist sistemde olacak işmi
Öğrenci bunlar melemen yesinler
Şu ramazan sevdiğin sevmediğin görmediğin akrabalarım olduğunu iftir davetlerinde görüyorum.ya birtantana bi koşturma bi gerginlik sormayın.
Akraba ağırladık oluyo adı. Ayrı ayrı çağırmada yok hepsi beraber gelcek. Sevmiyorum bu kısmını. Bizi takan yok tabi. Sevmediğin akrabayla sofrada birbirne laf çarparak doyuyosun sonra Allah kabul etsin diyosun.off tuttuğumuz oruç yüzümüze tükürse yeri
İçlerinde yemek beğenmeyen, pek bişey yemeyen biri vardı o sendin demek.))) Kalabalıkta kaynadin gittin.))

Öğrenci melemen yesin, fakir makarna dimi?
Bu ramazan tok ağırlamadım, beni çağırdı bende seni çağırayım yapmadım. Öğrencilerimle zaten irtibat halindeyim sayıları çoğalarak geldiler ne de güzel ettiler. Rahmetleri, bereketleri yeter. İbrahim peygamber ümmetiyiz konu aç doğurmak, misafir olunca hesap yapmayız, buzağıyı keser koyariz sofraya

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 14 Nisan 2024, 00:54   Mesaj No:195
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Hakkari cilo dağının katlarla kaplı tepesinde eteğinde çiğdem manzaraları paylaşıcaktim 3. Dünya savaşı muhabirliği yapıyorum canına yandığım dünyası
Çiçek böcek derken savaş
Esma_Nur ve su damlası beğendiler.

Konuyu Toplam 2 Kişi okuyor. (0 Üye ve 2 Misafir)