Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Duyurular/Öneriler/Şikayetler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Vuslat Zamanı,Açılış Tarihi:  30 Ekim 2010 (16:56), Konuya Son Cevap : 27 Ocak 2013 (06:04). Konuya 67 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı5Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 12 Ocak 2013, 08:45   Mesaj No:41
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4526
Beğendi:6115
Takdirleri:24126
Takdir Et:
Standart Cevap: SiTE YÖNETiCiSİ NE...

Alıntı:
İnceSızı Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Zamanın behlinde karşılıklı kararlar alınmamışmıydı düşünceli000

Sayın başeditör bana gönderdiğiniz öm leri bende paylaşmayı planlıyorum sıkıntılarımızı çözelim , sizinde verdiğim yanıtları aynı hassiyetle paylaşmanızı bekler Allahtan hayrınızı dilerim

paylaş evladım )))) gizlide bir şey kalmasın .(gizli olan neyse))))))
Kara Kartal beğendi.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 12 Ocak 2013, 10:51   Mesaj No:42
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: site yöneticisine duyurulur...

Gizli saklida slklntlsl olan dusunsun.....
Alt 12 Ocak 2013, 11:14   Mesaj No:43
Medineweb Sadık Üyesi
İnceSızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İnceSızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13046
Üyelik T.: 16 Aralık 2010
Konular: 54
Beğenildi:20
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
bilinmez Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Gizli saklida slklntlsl olan dusunsun.....
Yarası olan alır üstüne siz o konuda yormayın kendizinizi madem yorum yaptınız daha önce hocanın aldığı kararla ilgilide bi yorum yapın o halde.....
Alt 12 Ocak 2013, 11:36   Mesaj No:44
Medineweb Acemi Üyesi
İnadına! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İnadına! isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21727
Üyelik T.: 21 Nisan 2012
Arkadaşları:3
Memleket:Bitlis-Antalya
Konular: 0
Beğenildi:2
Takdir Et:

bilinmez haklıdır.
lakin hakkını haksız bir dilde dile getirdiğinden,haklı ikenn haksız konumundadır.
tevhidi bir düşüncede olmaya çalışması güzel bir haslet.vucudu mikroplara korumak gibi şirke karşıda korumak lazım imanı.
düşüncelerinin çoğunu belki hepsini onaylıyorum aynı düşünceleri paylaşıyorum.ama düşüncelerini dile getirmeyı bilmiyor.bu hali ile yönetici ve üyelerin tepkisine neden oluyor.
osmanlı imparatorluğunu günahım kadar sevmem.sultan,veli,evliya safsatalarınada güler geçerim.buna kimse müdahale edemez.şahsi düşüncem budur.forumda düşünce serbestliği vardır.
ama osmanlı şirk imparatorluğudur dediğinizde osmanlılar sizi linç eder admin bile sizi kurtaramaz bilinmez adam
Alt 12 Ocak 2013, 13:37   Mesaj No:45
Medineweb Kıdemli Üyesi
Durumu:f_kryln isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14040
Üyelik T.: 01 Ağustos 2011
Arkadaşları:3
Memleket:Ağrı
Konular: 103
Beğenildi:23
Takdir Et:

Alıntı:
İnadına! Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bilinmez haklıdır.
lakin hakkını haksız bir dilde dile getirdiğinden,haklı ikenn haksız konumundadır.
tevhidi bir düşüncede olmaya çalışması güzel bir haslet.vucudu mikroplara korumak gibi şirke karşıda korumak lazım imanı.
düşüncelerinin çoğunu belki hepsini onaylıyorum aynı düşünceleri paylaşıyorum.ama düşüncelerini dile getirmeyı bilmiyor.bu hali ile yönetici ve üyelerin tepkisine neden oluyor.
osmanlı imparatorluğunu günahım kadar sevmem.sultan,veli,evliya safsatalarınada güler geçerim.buna kimse müdahale edemez.şahsi düşüncem budur.forumda düşünce serbestliği vardır.
ama osmanlı şirk imparatorluğudur dediğinizde osmanlılar sizi linç eder admin bile sizi kurtaramaz bilinmez adam

Alt 12 Ocak 2013, 14:40   Mesaj No:46
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

bilinmez kardeş özüne döndü...la diyebilmek nicli üyeye benzetmekle birlikte
szi misafir olarak ağırlayınca kadar,üslubunuzun onun kadar sert olmadığını düşünüyordum,
paylaşımlarınızda uygun üslup kullanmaya dikkat etmeye çalışıyordunuz,lakin bu sizin vasfınız,
siz düşüncelerinizi harici zihniyet gibi,kırıp döküp,zara verip,tekfir ederek sonrada hak olan budur
diyerek dillendiriyorsunuz..SONUÇ....
KENDİ ADIMA SÖYLÜYORUM...sizi artık düşünce bazında takipetmiyorum,haktan yana neler
yazmışsınız diye heyecanla okumuyorum,zira bunu yitik sevda aynı bakış açısında olsanızda,
sizin diyaloğa girmediğiniz yerlerde gayet uygun ve olası gerektiği şekilde anlatıyor,ve düşüncelerini sorgulamama,araştırma yapmama vesile olyor,size gelince ,artık sizi magazinsel anlamda tekip ediyorum

kiminle atışmış,kimin ö.m sini açığa çıkarmış delil olarak,kimin hakka sarılmasına değil siteden uzaklaşmasına sebep oldu acep diye,booom oyununu takip eder gibi takip bile etmiyorum artık...

çok acı bir durum nerden nereye...herkese herşeye atlayıp cevaplamaktansa,bence oturup bi düşünün maksadım ne iken ne duruma düştüm diye...

sizin bunlara verilecek bir kitap dolusu sebebiniz ve açıklamanız vardır zaten..rabbim düşüncelerinizi niyetlerinizi uygun bir üslupla dile getirmeyi size öğretsin,
bu konuda sizi gayretlendirsin,
Kara Kartal beğendi.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 12 Ocak 2013, 14:44   Mesaj No:47
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Alıntı:
İnceSızı Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Yarası olan alır üstüne siz o konuda yormayın kendizinizi madem yorum yaptınız daha önce hocanın aldığı kararla ilgilide bi yorum yapın o halde.....

Medinewebte yanlış olan her fikire karşı,fikrimi belirtmişimdir gücüm nisbetince siz meraklanmayın o konudada relaks...gönül isterdiki sizlerde savunduğunuz ve benim karşı çıktığım konularda tıpkı ABDULMELİK ABİNİN ,benim misafirliğimde yaptığı çağrıya rağmen kendiniz konuları açıp benim red eddiğim konular hakkında fikirlerinizi özgürce ahlaki bi çerçevede beyan etseydinizya....

kendi tahtlarına tapan ve babadan oğula geçen bi salatanatın ve taht uğruna çocukların ve kardeşlerin öldürülmesinin nasıl vacib olduğunu ve gittiği heryeredeki inasanların kadınlarını kızlarını kendi HAREMLERİNDE KENDİLERİNE CARİYE edip,saraylarda şatavatlı yaşayan osmanlınızın bu yaptıklarının NASIL ALLAH VE RASULUNE UYDUĞUNU AÇIKLASAYDINIZDA BİZDE ÖĞRENSEYDİK,O gurur duyduğunuz osmanlınızın nasıl şirk imparatorluğu olmadığını bizde göreseydinizya...Burda öyle edabiyat herkeste yapar...
Alt 12 Ocak 2013, 14:49   Mesaj No:48
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bilinmez kardeş özüne döndü...la diyebilmek nicli üyeye benzetmekle birlikte
szi misafir olarak ağırlayınca kadar,üslubunuzun onun kadar sert olmadığını düşünüyordum,
paylaşımlarınızda uygun üslup kullanmaya dikkat etmeye çalışıyordunuz,lakin bu sizin vasfınız,
siz düşüncelerinizi harici zihniyet gibi,kırıp döküp,zara verip,tekfir ederek sonrada hak olan budur
diyerek dillendiriyorsunuz..SONUÇ....
KENDİ ADIMA SÖYLÜYORUM...sizi artık düşünce bazında takipetmiyorum,haktan yana neler
yazmışsınız diye heyecanla okumuyorum,zira bunu yitik sevda aynı bakış açısında olsanızda,
sizin diyaloğa girmediğiniz yerlerde gayet uygun ve olası gerektiği şekilde anlatıyor,ve düşüncelerini sorgulamama,araştırma yapmama vesile olyor,size gelince ,artık sizi magazinsel anlamda tekip ediyorum

kiminle atışmış,kimin ö.m sini açığa çıkarmış delil olarak,kimin hakka sarılmasına değil siteden uzaklaşmasına sebep oldu acep diye,booom oyununu takip eder gibi takip bile etmiyorum artık...

çok acı bir durum nerden nereye...herkese herşeye atlayıp cevaplamaktansa,bence oturup bi düşünün maksadım ne iken ne duruma düştüm diye...

sizin bunlara verilecek bir kitap dolusu sebebiniz ve açıklamanız vardır zaten..rabbim düşüncelerinizi niyetlerinizi uygun bir üslupla dile getirmeyi size öğretsin,
bu konuda sizi gayretlendirsin,

sayın ablam,hırsızın hiçmi suçu yok.....ha özelden gelen mesajı aynen,misafirliğimdeki konuyada yazılabilinirdi,bu mesajın hiçte masumane olduğuna inanmadığım için site yöneticisi babında konu açtım,bunun içindi yani...
Mihrinaz ve Kara Kartal beğendiler.
Alt 12 Ocak 2013, 14:50   Mesaj No:49
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Alıntı:
İnadına! Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bilinmez haklıdır.
hak ve batılın ortaya çıkmasında,kurtarıcı peşine düşülmez ve düşmedimde,,
Alt 12 Ocak 2013, 14:52   Mesaj No:50
Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Takdirleri:62
Takdir Et:

her konuyu amacının dışına ne kadar güzel taşırıyorsunuz.lütfen forum kurallarına uyalım rica ediyorum..

bilinmez kardeşe soru yöneltilmiş kendi fikrini yazmış bu osmanlı hakkında şöyle düşünüyor o böyle düşünüyor diye kimseyi yargılayamayız bir tarihdi gelmiş geçmiş üzeri kapanmış siz hala neyi paylaşamıyorsunuz Allah için..

sayın bilinmez özel mesajı duyurdunuz sizin bileceğiniz şey sizin özelinizdi sonuçda yargılamaya hakkım yok abdulmelik abi bakınca size döner muhakkak

diğer üyelerden rica ediyorum bilinmez abdulmelik abiyi muhatap alarak yazmış sizlerde cevabı bekleyin.böyle her başlıkda osmanlı özel mesaj konuşulursa forumun hali ne olur

kim haklı kim haksız karışamam herkesin kendine ait fikirleri var sonuçda sansürlenemez..ama bilinmez bu kadar karşı görüşe rağmen hiçkimseye en ufak hakaret etmeden fikirlerini anlatıyor sizlerde aynı inceliği gösterin lütfen..bugün bilinmezin konukluğunun son günü madem fikirleri sizinle uyuşmuyor yazmayın olsun bitsin..Allah aşkına bugünü sorunsuz kapatmamıza yardım edin lütfennnn

bu konuyuda kapatın artık..admine yazmış durun admin yazsın tartışma bölümü haline getirmeyin konuyu..fiemanillah

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)