Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Duyurular/Öneriler/Şikayetler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Vuslat Zamanı,Açılış Tarihi:  30 Ekim 2010 (16:56), Konuya Son Cevap : 27 Ocak 2013 (06:04). Konuya 67 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı5Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 12 Ocak 2013, 15:02   Mesaj No:51
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: site yöneticisine duyurulur...

Alıntı:
Huzeyfe Üyemizden Alıntı Mesajı göster
her konuyu amacının dışına ne kadar güzel taşırıyorsunuz.lütfen forum kurallarına uyalım rica ediyorum..

bilinmez kardeşe soru yöneltilmiş kendi fikrini yazmış bu osmanlı hakkında şöyle düşünüyor o böyle düşünüyor diye kimseyi yargılayamayız bir tarihdi gelmiş geçmiş üzeri kapanmış siz hala neyi paylaşamıyorsunuz Allah için..

sayın bilinmez özel mesajı duyurdunuz sizin bileceğiniz şey sizin özelinizdi sonuçda yargılamaya hakkım yok abdulmelik abi bakınca size döner muhakkak

diğer üyelerden rica ediyorum bilinmez abdulmelik abiyi muhatap alarak yazmış sizlerde cevabı bekleyin.böyle her başlıkda osmanlı özel mesaj konuşulursa forumun hali ne olur

kim haklı kim haksız karışamam herkesin kendine ait fikirleri var sonuçda sansürlenemez..ama bilinmez bu kadar karşı görüşe rağmen hiçkimseye en ufak hakaret etmeden fikirlerini anlatıyor sizlerde aynı inceliği gösterin lütfen..bugün bilinmezin konukluğunun son günü madem fikirleri sizinle uyuşmuyor yazmayın olsun bitsin..Allah aşkına bugünü sorunsuz kapatmamıza yardım edin lütfennnn

bu konuyuda kapatın artık..admine yazmış durun admin yazsın tartışma bölümü haline getirmeyin konuyu..fiemanillah

Allah sizi hidayet üzere müslüman olarak öldürsün inşaallah,teşekkürler sayın editör
Alt 12 Ocak 2013, 15:48   Mesaj No:52
Medineweb Sadık Üyesi
İnceSızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İnceSızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13046
Üyelik T.: 16 Aralık 2010
Konular: 54
Beğenildi:20
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
bilinmez Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Medinewebte yanlış olan her fikire karşı,fikrimi belirtmişimdir gücüm nisbetince siz meraklanmayın o konudada relaks...gönül isterdiki sizlerde savunduğunuz ve benim karşı çıktığım konularda tıpkı ABDULMELİK ABİNİN ,benim misafirliğimde yaptığı çağrıya rağmen kendiniz konuları açıp benim red eddiğim konular hakkında fikirlerinizi özgürce ahlaki bi çerçevede beyan etseydinizya....

kendi tahtlarına tapan ve babadan oğula geçen bi salatanatın ve taht uğruna çocukların ve kardeşlerin öldürülmesinin nasıl vacib olduğunu ve gittiği heryeredeki inasanların kadınlarını kızlarını kendi HAREMLERİNDE KENDİLERİNE CARİYE edip,saraylarda şatavatlı yaşayan osmanlınızın bu yaptıklarının NASIL ALLAH VE RASULUNE UYDUĞUNU AÇIKLASAYDINIZDA BİZDE ÖĞRENSEYDİK,O gurur duyduğunuz osmanlınızın nasıl şirk imparatorluğu olmadığını bizde göreseydinizya...Burda öyle edabiyat herkeste yapar...
Edebiyatı siz yapmışsınız galibada görememişsiniz ben misafir sayfanızı konuyu öle tam anlamıyla okumadım ki zaten sizin yorum yaptığınız konuları elimden geldiğince okumuyorum bile! özel bi msjın açığa çıkması ve bunun sonunda site yöneticisinden bir karar beklemeniz benim için mevzu sizinde yapmanız gereken benim sadece bu konuda merakımı gidermek (tabi cwp verecekseniz) ben size dedim ki daha öncede kararlar alınmıştı bununla ilgili yorumunuz nedir?
Alt 12 Ocak 2013, 15:59   Mesaj No:53
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Alıntı:
İnceSızı;218302[COLOR=blue Üyemizden Alıntı
][/COLOR]Edebiyatı siz yapmışsınız galibada görememişsiniz ben misafir sayfanızı konuyu öle tam anlamıyla okumadım ki zaten sizin yorum yaptığınız konuları elimden geldiğince okumuyorum bile! özel bi msjın açığa çıkması ve bunun sonunda site yöneticisinden bir karar beklemeniz benim için mevzu sizinde yapmanız gereken benim sadece bu konuda merakımı gidermek (tabi cwp verecekseniz) ben size dedim ki daha öncede kararlar alınmıştı bununla ilgili yorumunuz nedir?
okumuyacağınız bir şeyin cevabını verme erdemliliğine bianen vereyim,ne ile ,ne kararı verilmiş,benim ayrı bi başlıkta bu mevzuyu dile getirmeme sebeb olan ÖZELDEN GELEN MESAJDI ve ABDULMELİK ABİDEN BUNUN SEBEBİNİ SORDUM,yalnız daha önceki konuyla kim neye göre nasıl birleştirdiyse konu hakkında sanki KARAR ALINMIŞTA ,bi yanlış seyir almış gibi oldu herhalde veya yanlışmı anlamışım sizi....bilemiyorum...
Alt 12 Ocak 2013, 18:43   Mesaj No:54
Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:102
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:

ha özelden gelen mesajı aynen,misafirliğimdeki konuyada yazılabilinirdi,bu mesajın hiçte masumane olduğuna inanmadığım için site yöneticisi babında konu açtım,bunun içindi yani...

Siz bu msjda masumane taraf göremediyseniz neden Muhsin abiye özelden yazmadınız ? Büyük ihtimal msn side var sizde orda dile getirmediniz ? Hoş değil bu tutum burda kaç nick değiştirdiniz yasaklandınız başka nickle geldiniz tekrar konu açtınız yorum yaptınız güzel bir form herkesin yazmaya hakkı var düşüncelerimiz ,fikirlerimiz aynı olmasada ama burda çıkıpda size özelden yazılan bir msj ki bu msjda anormal hiçbir söz yok dikkat edin aynı konulara bakış açınız gibi çarpıtmayın esma burda benden ve şu an faal olan çok kişilerden önce üye olmuş ve ona yöneticilik verilmiş konulara kişilerin hal ve hareketlerini yazamaz size en uygununu yapmış bir başkasıda olsun aynı yolla uyarılması normaldir "masumane" değil cümleniz çok çirkin dediğim gibi burası form düşüncelerimizi yazabiliriz ama enaniyete kapılıp ben merkezci tavırla bir müslümana yakışmayacak tavırlar sergilemeyin yazıp çizerken hani müslümanın yapması gereken şeyleri çok güzel yazıyorsunuz ya yazdıklarınızı birazda uygulayın yazmak kolaydır önemli olan onları uygulamaktır sayın din kardeşim !
Alt 12 Ocak 2013, 19:03   Mesaj No:55
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Alıntı:
dua dilencisi Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ha özelden gelen mesajı aynen,misafirliğimdeki konuyada yazılabilinirdi,bu mesajın hiçte masumane olduğuna inanmadığım için site yöneticisi babında konu açtım,bunun içindi yani...

Siz bu msjda masumane taraf göremediyseniz neden Muhsin abiye özelden yazmadınız ? Büyük ihtimal msn side var sizde orda dile getirmediniz ? Hoş değil bu tutum burda kaç nick değiştirdiniz yasaklandınız başka nickle geldiniz tekrar konu açtınız yorum yaptınız güzel bir form herkesin yazmaya hakkı var düşüncelerimiz ,fikirlerimiz aynı olmasada ama burda çıkıpda size özelden yazılan bir msj ki bu msjda anormal hiçbir söz yok dikkat edin aynı konulara bakış açınız gibi çarpıtmayın esma burda benden ve şu an faal olan çok kişilerden önce üye olmuş ve ona yöneticilik verilmiş konulara kişilerin hal ve hareketlerini yazamaz size en uygununu yapmış bir başkasıda olsun aynı yolla uyarılması normaldir "masumane" değil cümleniz çok çirkin dediğim gibi burası form düşüncelerimizi yazabiliriz ama enaniyete kapılıp ben merkezci tavırla bir müslümana yakışmayacak tavırlar sergilemeyin yazıp çizerken hani müslümanın yapması gereken şeyleri çok güzel yazıyorsunuz ya yazdıklarınızı birazda uygulayın yazmak kolaydır önemli olan onları uygulamaktır sayın din kardeşim !

mesajda anaormal bir şey olmadığı için bende sordum,acaba NİYE BÖYLE Bİ UYARI YAPILIYOR DİYE,hafatanın misafirliği bölümünde muhsin hoca zaten aynı uyarıyı diğer üyeleer yapmış zaten .BEN DAHA ÖNCEDE BU TÜR TAVIRLARIN BANA KARŞI YAPILDIĞINA ŞAHİD OLDUM VE AYNI YOLLA MUHSİN HOCAYA İLETTİM..

Burda bi enaniyet varsa evet lütfen kendinize ve yazdıklarınıza bakında bu enaniyetinizi görün...Bu siteye ilk üye olduğumda MUHSİN HOCA beni yasakladı aradan yirmi gün geçti mevlüt abi beni arayıp bu banlanmayı kaldırdı bende devam ettim...daha sonra ki banlanmamında sebebi yine ESMANUR HANIMDIR,nefsani bi şekilde banladı ama zerre kadar enaniyet düşünüp bunu şimdiye kadarda dillendirmedim yine dillendirmeyecektim çünkü bi kinim yoktu,ama sizinle birlikte bu bi kaç kişi oldu bunu dillenderen bende açıklama ihtiyacı duydum,ve girmedim taki o zamanın BAŞEDİTÖRLÜĞÜNÜ YAPAN KAMER 34 dün hatırına tekrar girdim,daha sonra onuda karalama kampanyası yaptınınız ve bende LA DİYEBİLMEK ismimle KENDİ İSTEĞİMLE ARA VERDİM VE BU ismimin kapatılamsını ben istedim muhsin hocadan,sonrada bi daha yazmaya başladım,BELLİ Bİ ZAMAN ARA VERDİM,DAHA SONRA BİLİNMEZ isminden tekrar üye olup yazmaya başladım,ama gerek siz gerek ,sizin çizginizde olanlarla birlikte Bİ MESAJ SİLMELER,yok yazılarımı okumuyormuşsunuz YAZILARI yazmanız gibi basit yaklaşımlar ve getirdiğiniz sonuç burası oldu,ve BAŞ EDİTÖRÜN yaptığı yersiz uyarısıda bunun son damlası oldu BNEED MUHSİN ABİYE BUNUNSEBEBİNİ SORDUM bu kadar basit ŞİMDİ SİZCE KİM ENANİYETLİ......
Alt 12 Ocak 2013, 19:13   Mesaj No:56
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Ayrıca bu siteye o kadar güzel insanlar ve insanların kurtuluşu olan peygamberlerin pıratiği olan kuran ile tanışıp kurtulmaya sebeb olan çok güzel insanlar üye oldu ve onlar bile sizin gibiler yüzünden gitmek zorunda kaldılar bunlardan biride YASEMİN ATAMAN ABLAYDI....
Alt 12 Ocak 2013, 19:43   Mesaj No:57
Medineweb Sadık Üyesi
Takdir Et:

Muhsin hocaya yazmışsanız buraya yazmanıza hiçde gerek yoktu buraya yazmanız herkesin fikir ve düşüncelerinide yazma gereğini doğurur ! Daha öncede bu tür tavır ve uyarılarda almışsanız bir yerlerde yanlış hata demeyimde ifade sorununuz var siz çıkar alimleri yerden yere vurursanız bugün 9 yaşındaki bir çocuğa şirk ne desen bilir yok vatan sevgisi şirktir osmanlı şirktir felanca şudur fişmanca budur amin puttur vs... sayısız itamları yapmışsanız form birbirine girmişse uyarı almanız normaldir ...Kamer abiyi biz karalama kampanyası yapmadık b12 eksikliğin yoksa eğer formda eski sayfalarda vardır bir göz at istersen özellikle Muhsin abide yorum yapmıştı ..Tekrar üye olman güzel benim ona bir sözüm yok sizin hiç bir msj nızı silmedim emin olabilirsiniz öyle bir yetkim yok silinmişsede açıklamasıda vardır konularınada zaman buldukca bakıyorum düşüncemide yazıyorum ..Sizin bu başlığı açıpda "masumane" değil demeniz çok çirkin yazdıklarınızla bu tutumlarınız bağdaşmıyor yorumlarım enaniyetten öte samimi ve öz düşüncelerimdir bunuda ekleyim şahsınıza kinim nefretim yok olmaz olamaz ama form içinde uzun bir süredir bütün faal olan üyelerle yazıyor ,paylaşıyorsak daha hassasiyetli olmamız gerekir diye düşünüyorum...
Alt 12 Ocak 2013, 19:48   Mesaj No:58
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:

Ben neyi yerden yere vurmuşsam,o kişinin fikrini ve sebebini yazmışım HİÇ KİMSEYEDE HAKARET eden bi mesajımda olmamış...İnsanların hoşuna gider veya gitmez,bu insanların bilgilerine bağlı bir şeydir ve sizden ricam lütfen artık uzatmıyalım....
Alt 12 Ocak 2013, 20:10   Mesaj No:59
Medineweb Sadık Üyesi
Takdir Et:

Keşke uzatmayalım demeden önce özeli buraya taşıyıp içinizde sakladıklarınızı bu raddeye getirmeseydiniz ...Hayırlı akşamlar ...
Alt 12 Ocak 2013, 20:32   Mesaj No:60
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1171
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:

Alıntı:
Abdulmelik Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Medineweb Site Kuralları;

1. kişiye özel alan foruma yansıtılamaz.
2. İmzanızda her türlü reklam yasaktır ! Buna kendi siteniz yada başka sitelerin linklerini eklemekte dahildir.

3. Forumda yazılacak konular ilgili oldukları bölümlere yazılmalıdır.Ait olmadığı kategoride bulunan başlıklar yöneticiler tarafından ilgili bölüme taşınır.

4. Medineweb de İslami ahlak kuralları geçerlidir.

5. Yöneticiler haricinde hiçbir üye bir diğerine uyarı yapamaz. Bir üyeyle ilgili şikayetiniz var ise yöneticilere bildirin.
6. Kuralları okumamak, uymamak için bahane sayılamaz. Burada bulunan her üye bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

7. Site T.C yasalarına Uluslararası içtihatlere aykırı belli bir ideolojiye ait propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar kesinlikle yasak olup, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep ayırımı yapacak biçimde üyeleri kışkırtıcı konular açması yasaktır.

8. Sitedeki hiçbir hatadan veya içerik hatasından yönetim hiç bir şekilde mesuliyetlik kabul etmez bir hata görürseniz yönetici ile irtibata geçin ve bildirin.

9. Site kuralları değiştirilebilir ya da yeni kurallar eklenebilir.
10. Yöneticilerden önce kurallara ayıkırı bir mesajla karşılaştığınızda iletişim bölümünden site Yönetimine yazabilirsiniz.

11. Menfi, ahlak dışı, toplum değerlerine aykırı, İslam ve yüce kaidelerine ters Avatar, Logo, İsim, Nickname, Slogan, imza Yasaktır. ve her türlü kişisel özel resim kullanmakta(vesikalık fotoğraf) yasaktır

12. Site katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun sitede mevcut olup olmadığını "arama" yaparak kontrol etmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.Açıldığında yinetim tarfından silinir. Şiir bölümü ve ilahi,şarkı türkü sözleri hariç olmak üzere tek bir konu altında mesaj sayısını arttırmak amaçlı ardarda mesaj atmak yasaktır! Eğer unuttuğunuz ve mesajınıza eklemek istediğiniz bir şey var ise, bunu ilk mesajınızı değiştirerek ilave edebilirsiniz.

13. Forumda açılan konularda üyeler aktardıkları paylaşımları (yazılar) ; kesinlikle kullandıkları kaynakları belirtilmek suretiyle forma eklemek mecburiyetindedir.Kendi yazılarını ismen,kaynağı belli olmayan , başka bir siteden veya bir yerden alınan yazılar yazı altına ALINTI ibaresini düşmek suretiyle paylaşımda bulunulmalıdır.

14. Forumda reklam ve her ne ad adına olursa olsun yardım toplamak yasak olup herhangi bir kampanya ve talepleri olan kullanıcılar yönetim onayı almadan böyle bir başlık açamaz. Yöneticilerle irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

15. Forumda bütün bölümlerin yedekleri alınmakta olup Kişilerin IP no ları kayıt edilmektedir.Bu nedenle forumda bütün üyelerimiz hukuki mevzuata uygun hareket etmek zorundadırlar.Yazılardan Medineweb Yönetimi sorumlu değildir.

16. Forumda bölümler ve konular itibariyle yöneticiler paylaşımlarınızı mümkün olduğu kadar kontrol etseler dahi yazılardaki her harf,kelimeden katılımcı sorumludur. Katılımcının Hukuk dışı yalan beyan,iftira,küçük düşürücü sözler,ispatsız karalama, makamlara saygısızlık,küfür .vb gibi yazılarından dolayı yönetim sorumluluk kabul etmez.

17. Forumda başka bir sitedeki bir yarışma vb. hakkında duyurusu yapmadan önce yönetimden izin alınmalıdır aksi takdırde silinir konu ve mesajlar.

18. BU forumun Forum’un amacı; müslümanlar arasındaki “ortak noktalar”ı konuşmak, paylaşmaktır. Buna muhalif olan konu ve mesajların (farklı meslek ve meşrepler, cemaat ayrılıkları, kanaat önderleri hakkındaki kişisel veya umumi yorumlar vs.) forum geneline eklenmesi kesinlikle yasaktır. Bu maddede yazılanlara riayet etmeyip, uyarılara aldırış etmeyenlerin üyelikleri askıya alınacaktır.

19. Alimler, Hocaefendiler, Tarikatlar, Cemaatler, İslam Tarihindeki Şahsiyetler ve Toplum tarafından değer verilmiş Saygın ve Kariyer sahibi, Siyasi Parti, Oda, Dernek, Kurum, Kuruluş VE Başkanlarını Küçük düşürücü, aşağılayıcı, Karalayacı, tekfir edici,Hakaret türünden Paylaşımlara İZİN verilmez.ve bu kurallara uymayan üye kalıcı siteden uzaklaştırılır.

20. Medineweb forum ve Yöneticilerini sorgulamak, yanıltmak yasaktır. Ayrıca hakaret ve alay etmek gibi Konu ve Mesajlar kabul edilemez. Yöneticiler ve Forumla ilgili Fikir ve sorunlarınız için Abdulmelik@medineweb.net Mail atabilirsiniz. Cevap verme Hakkı saklıdır.

21. Forumumuzda veda-ayrılık konuları açmak yasaktır.Bu gibi durumlar sitemizde hoş olmayan huzuru bozan durumlardır.Veda-ayrılık konuları açan üyelerimizin konuları silinir.

22. Doğruluğundan şüphe edilmese bile olumsuz, moral bozan, toplumu olumsuz yönden etkileyebilecek, ahlak dışı, toplum değerlerine aykırı, İslam ve yüce kaidelerine ters haberlerin eklenmesi, duyurulması kesinlikle yasaktır.

Forumda üyelerimiz yukarıdaki bütün maddedeki kurallara uymayı kabul eder.

Sitemiz Kardeşliğin sevginin ve mutluluğun paylaşıldığı İslami paylaşım sitesi olup ismine yakışır bir şekilde kurallara uyulmasını üyelerimizden rica ederiz. MEDİNEWEB YÖNETİMİ
Konu özelden çıkmış genele yayılmış..
Zülküf Kardeşim,
1-seni forum kuralları 19.maddesine uymanı kaç kez istedim uyardım bilmiyorum.o 19.cu madde senin için önemsiz olabilir ama bir yönetici olarak,çeşitli düşünce mezhep ırklardan bir araya gelmiş üyelerin huzuru için çok önemlidir bizim için.bu kuralı hep ihlal ettin ve hep bu yüzden adil olmak zorunda kaldım,banladım.bu kurala uyulmazsa elimizde darbe yemeyen alim kalmaz,şirk etiketi yemeyen hiç bir ilim ehli kalmaz.bunu kanıtladın da...senin şirkle suçladıkların başkasının sevdası olabilir.islam aleminin sanalda en büyük islami forumlarından biriyiz.dünyanın her tarafından her ırktan mezhepten gelmiş 25 bin uyeye,günde ortalama 15 bin kişinin uğradığı buraya huzur ortamı sağlamak bizim görevimiz.bu konuda bize hiç yardımcı olmadın! bizde samimi olduğuna inandığımız bir kardeşimizin islam için mücadele eden kalemini kırmak zorunda kaldık hep.bunun için çok üzüldüğümü belirtmeliyim.

2-son haftada rahatsızım başeditöre işin zıvanadan çıkmaması için,ve bu başlıkta benzer bir gereksiz tartışma yaşanmaması için özelden kuralları hatırlat dedim.böylece ne gereksiz tartışma olmuş olur nede kimse rencide olmuş olur.bunu mailime bildirebilirdin ama buraya taşıdın.şık olmadı...üstelik baş editör hakkında kullandığın o" masumane değil" kelimeni şiddetle esefle kınıyorum!

3-burada paylaştıklarının çoğuna katıldığımı zaten biliyorsun.katılmadığım noktalar tekfir,itici uslup ve dışlayıcı olmandır.

4-kamer34 ve yasemin ataman hakkında söylediklerinde geçersizdir.hakka şahitlik dersin hep.ama konuyu bildiğin halde hakka şahitlik etmiyor örtbas ediyor ve bizi töhmet altında bırakıyorsun.şöyle diyebilirdin ;
a-kamer34 editörümüz remle hanıma,sokak çocuklarının bile kullanmasından haya edeceği cümleleri kurduğundan siteden uzaklaştırmıştım.hakka şahitlik adına,adil olmak adına müslüman bir bayan kardeşimin namusuna dil uzatan baş editörüm bile olsa babam bile olsa affetmem,etmedim.azlettim siteden uzaklaştırdım.

b-yasemin ataman sitede yazar idi sevdiğim bir kalem idi aynı zamanda.oda fazilet karayılan kardeşimize ağza alınmayacak ahlaksız kelimeler kullanmıştı.yazarlığını aldım siteden uzaklaştırdım.
NEDEN HAKKI GİZLİYORSUN ZÜLKÜF!
5-küfür etmiyrosun bunu defalarca takdir ettim.ama insanların değerlerini rencide edersen doğruların bile okunmaz dinlenmez.ey tebliğci ne olursun ihanet etme başlıklı bir makalede bu konuyu açmıştım.yukarıda yazmışlar zaten.tebliğici itici olmamalı hırçın hiç olmamalı.tatlı dil ve yumuşak söz kuran emridir.

6-diğer üyelerimizede bir not ekliyeyım.islam ahlak kurallarına aykırı olmadığı sürece,forum kurallarına ters düşmedikçe HER ÜYE FİKRİNİ HÜR BİR ŞEKİLDE DİLE GETİRİR.BİZİM GİBİ DÜŞÜNMEYENİN CANI CEHENNEME HATASINA DÜŞMEYIZ KİMSEDE BİZDEN BEKLEMESİN.BU FORUMA BIRAKIN BİR MÜSLÜMANI,BİR ATEİST BİLE GELSE DÜŞÜNCELERİNİ SANSÜRSÜZ HÜR Bİ ŞEKİLDE DİLE GETİRİR.GEÇMİŞTE BUNUN ÖRNEĞİ ÇOKTUR.YETERKİ AHLAKLI SAYGILI VE EDEPLİ OLUNSUN.ZÜLKÜF DÜŞÜNCELERİNDE HÜRDÜR HER ÜYE GİBİ.KİMSE ONU YARGILAYAMAZ SEVMİYORSAN OKUMAZSIN OLUR BİTER.

saygılar..
Kara Kartal beğendi.

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.

Konuyu Toplam 3 Kişi okuyor. (0 Üye ve 3 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: