Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Hafta'nın Misafiri

Konu Kimliği: Konu Sahibi Mihrinaz,Açılış Tarihi:  27 Nisan 2015 (09:40), Konuya Son Cevap : 04 Mayıs 2015 (20:21). Konuya 45 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 28 Nisan 2015, 12:56   Mesaj No:11
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1263
Beğenildi:11778
Beğendi:8957
Takdirleri:26191
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri ''yaprakela''Kardeşimiz:))

Alıntı:
yaprakela Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Canlarim ben 30 yasinda evli ve 2 yasinda bir kiz cocugu sahibiyim rabbim bagislasin...

Aslen Adanaliyim Kayseriye gelin geldim

Yuzunde piercingler olan,saclar kizil herzaman iyi giyinen parmakla gosterilen biriyken, hayatimda cok buyuk bir eksiklok hissettim ve okumaya arastirmaya basladikca pismanliklar yasadim her aklima geldiginde tovbe ettigim yanlis giyinme , Allahin emanet ettigi vucuda piercingle dovme ile eziyet ettigim icin .. Rabbim affetsin ...

InsaAllah Allahim kismet ederse bolumumu degisecegim ... tepkiler olacak farkindayim .. hatta daha pazar gunu ustbas almaya magazaya girdigimde ben daha kapali biraz uzun tunikler bakarken benim koca sen bunlari giymezsin ne bunlar oyle tarzin degil falan konusunca isimin daha da zor olacagini hissettim ...

Ay bilmiyorum dertliyim bu konuda pek ama bakalim neler olacak )

Tek tel alinti yapmak istedim ama telefonumdan kaynakli sanirim donuyo falan yapamadim

Hepinize tek tek tesekkur ederim cok guzel bir ortam yakalamissiniz hayran olmamak elde degil...

Bu gunler kocam onemli bir is icin adim atacak bana aileme nolur duanizi esirgemeyin , zorlu bir yol olacak belki ama ustesinden Allahin izni ile geliriz )
Allah yardımcınız olsun...hakkıyla üstesinden geleceğinize inanıyoruz..rabbim bu yolda gayretinizi artırsın..doğru inasanlarla karşılaştırsın..

ilahiyat okumuyorsunuz en azından şimdilik..forumla nasıl tanıştınız...selametle..

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 28 Nisan 2015, 13:04   Mesaj No:12
Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:yaprakela isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 49288
Üyelik T.: 15 Nisan 2015
Arkadaşları:1
Konular: 1
Beğenildi:4
Beğendi:6
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Allah yardımcınız olsun...hakkıyla üstesinden geleceğinize inanıyoruz..rabbim bu yolda gayretinizi artırsın..doğru inasanlarla karşılaştırsın..

ilahiyat okumuyorsunuz en azından şimdilik..forumla nasıl tanıştınız...selametle..
Amiiin insaAllah
Foruma , ilahiyat okuyanlarin dusuncelerini , zorluklarini, hangi dersler var ,lisans nasil tamamlanir diye sorulari ararken bi baktim burdayim

Sorularima en detayli cevaplari sizler sayesinde ulastim .. malum ben ev merkezliyim calismak istedim ama kizima bakacak kimse yok varken yok yani
canima minnet zaten, yavrum dizimin dibinde olsun , kocam ne getirirse onu pisirir yeriz Allahin izniyle .. bir de calisip para kazanim derken bircok seyim aksayacak kendi adima konusayim tabii..

ben de pek cikmayi istemem disari ,evde kizimla doner dolasir aksam ederiz

Okul olayinda da arapcadan korkuyorum
Alt 28 Nisan 2015, 13:48   Mesaj No:13
Durumu:fedra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 29784
Üyelik T.: 26Haziran 2013
Arkadaşları:12
Konular: 35
Beğenildi:86
Beğendi:155
Takdir Et:

Alıntı:
yaprakela Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Canlarim ben 30 yasinda evli ve 2 yasinda bir kiz cocugu sahibiyim rabbim bagislasin...

Aslen Adanaliyim Kayseriye gelin geldim

Yuzunde piercingler olan,saclar kizil herzaman iyi giyinen parmakla gosterilen biriyken, hayatimda cok buyuk bir eksiklok hissettim ve okumaya arastirmaya basladikca pismanliklar yasadim her aklima geldiginde tovbe ettigim yanlis giyinme , Allahin emanet ettigi vucuda piercingle dovme ile eziyet ettigim icin .. Rabbim affetsin ...

InsaAllah Allahim kismet ederse bolumumu degisecegim ... tepkiler olacak farkindayim .. hatta daha pazar gunu ustbas almaya magazaya girdigimde ben daha kapali biraz uzun tunikler bakarken benim koca sen bunlari giymezsin ne bunlar oyle tarzin degil falan konusunca isimin daha da zor olacagini hissettim ...

Ay bilmiyorum dertliyim bu konuda pek ama bakalim neler olacak )

Tek tel alinti yapmak istedim ama telefonumdan kaynakli sanirim donuyo falan yapamadim

Hepinize tek tek tesekkur ederim cok guzel bir ortam yakalamissiniz hayran olmamak elde degil...

Bu gunler kocam onemli bir is icin adim atacak bana aileme nolur duanizi esirgemeyin , zorlu bir yol olacak belki ama ustesinden Allahin izni ile geliriz )

yaprak ela başka hangi bölümü okuyorsun değiştirmek istediğiniz bölüm nedir?
Alt 28 Nisan 2015, 13:58   Mesaj No:14
Medineweb Acemi Üyesi
Takdir Et:

Alıntı:
fedra Üyemizden Alıntı Mesajı göster
yaprak ela başka hangi bölümü okuyorsun değiştirmek istediğiniz bölüm nedir?
Dıs ticaret canim bnm

Fakat bu okul olayi soyle oldu , subatti sanirim, aof ogrenci temsilci numarasini aradim sorularim vardi ,9 sene once ki kaydim silinmemis
ben silinmistir diye hic ne aradim ne sordum
bahar doneminde aktif olabilirsiniz diyince hadi bakalim dedik...

Ama hem calismayacagim icin, hem de dunyalik sinav icin sabahlara kadar ,kullanmayacagim bilgilerle doldurmaktansa , ben asil sinavim icin calisirim dedim oylelikle ilahiyati dusundum...

Calissam bile yine de o bilgilerle hele ki su eksik halimle kafami doldurup zamanimi harcamam

Tabiiki yine soyluyorum bu benim dusuncem
Alt 28 Nisan 2015, 14:12   Mesaj No:15
Takdir Et:

bu konuda benim düşüncem de aynı biraz sizinle bn de iktisatı cok seviyordum başta bende de inş iyi yönde değişiklik olunca soğumaya başladım bölümden ilahiyat istiyordum en başta da zaten kısmet bugüneymiş çok şükür nasip oldu

yaprak ela ablacım siz de vazgeçmeyin bence inşaAllah nasip olur sizi aramızda görmeyi çok isteriz ;)
Alt 28 Nisan 2015, 14:24   Mesaj No:16
Medineweb Acemi Üyesi
Takdir Et:

Alıntı:
bu konuda benim düşüncem de aynı biraz sizinle bn de iktisatı cok seviyordum başta bende de inş iyi yönde değişiklik olunca soğumaya başladım bölümden ilahiyat istiyordum en başta da zaten kısmet bugüneymiş çok şükür nasip oldu

yaprak ela ablacım siz de vazgeçmeyin bence inşaAllah nasip olur sizi aramızda görmeyi çok isteriz ;)
InsaAllah ablacim insaAllah

Benim aile ve kocamin aile, aciklar .. yani kayinvalidem falan acik,benimkiler ayri bi dunyada
yillar sonra tesetturlu olmustum ama neymis efendim kocam alisamamis , her disari cikmamiz olay oluyodu , acsan su basini ben sevmedim bilmem ne .. baktim is kavgaya gidio .. istemeye istemeye actim.. keske hic dinlemeseydim.. beni ve kocami yakinen taniyan komsum hem de ablam saydim onu, senin koca seni acik seviyo iyi giyincen suslencen alismis onceki yapraga diyo..

Anlican kuzum isim zor cok zor... nasi yapar da nasi ederim bilemiyorum .. anlatiyorum, acikliyorum dogrusu bu diyorum bakio suratima bu sefer ben delleniyorum
Alt 28 Nisan 2015, 14:35   Mesaj No:17
Takdir Et:

Allah yardımcın olsun abla ..
Alt 28 Nisan 2015, 14:54   Mesaj No:18
Medineweb Acemi Üyesi
Takdir Et:

Alıntı:
Allah yardımcın olsun abla ..
Sagolasin ablam
Alt 28 Nisan 2015, 17:23   Mesaj No:19
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Nesli_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Nesli_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20510
Üyelik T.: 01 Ekim 2012
Arkadaşları:24
Konular: 166
Beğenildi:76
Beğendi:1
Takdirleri:187
Takdir Et:

aramıza hoşgeldiniz
Alt 28 Nisan 2015, 17:33   Mesaj No:20
Durumu:beyzanur86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 48887
Üyelik T.: 30 Mart 2015
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdir Et:

misafirliğiniz hayırlı olsun inşallah
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: