Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Makale ve Köşe Yazıları

Konu Kimliği: Konu Sahibi YASEMİN ATAMAN,Açılış Tarihi:  11 Şubat 2012 (20:38), Konuya Son Cevap : 11 Şubat 2012 (21:06). Konuya 11 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 11 Şubat 2012, 21:00   Mesaj No:11
Medineweb Sadık Üyesi
YASEMİN ATAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:YASEMİN ATAMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 11916
Üyelik T.: 02 Mart 2010
Arkadaşları:2
Konular: 102
Beğenildi:5
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Papa severler, ata severler ve halife severler

Alıntı:
İMAM HÜSEYİN Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Küfür Sistemi Laisizmin kurucusu Ata Milli Öğütüm Kurumları başta olmak üzere bir virüs gibi taptaze beyinlere kazınmakta bunun çaresi çocuklarımızı bu konuda bilinçlendirmek zalim olduğunu tağut olduğunu anlatmaktır...1. Sınıfa giden oğluma her zaman söylerim asla ve asla Ata hususunda söylenenlere inanma ve her zaman zalim olduğunu söyle sana laf diyen olursada Babam söylememi istedi de ve Öğretmenini bana yönlendir çekinme ve aynısını yapmaktayız...

Bunu haykırmamız lazım. Benim kızım türkçe öğretmenine Atatürk ünitesini işlemek istemediğini dediği için gıcıklığına notunu düşürdü. Bir çocuk bunu diyebiliyorsa bizler tepkimizi, reddimizi göstermeliyiz.

Atatürkün hayatı öğretildiği, yüceltildiği şiirlere vakıt harcandığı kadar Peygamberimiz ve Kitabımız anlatılsaydı bu gün bu toplum nasıl olurdu düşünelim?
Alt 11 Şubat 2012, 21:06   Mesaj No:12
İMAM HÜSEYİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İMAM HÜSEYİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16624
Üyelik T.: 11 Şubat 2012
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Papa severler, ata severler ve halife severler

Aynen kardeşim ...Ahmed hocam ile sohbetimde bu durumu kendisine izah etmiştim kendisi bana cevaben dünyalık değeri olan bir diplomadansa ahiret için olan diploma daha önemlidir demişti...Hakikatleri haykırma bazında.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)