Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi mehmet akif2,Açılış Tarihi:  15 Şubat 2019 (08:19), Konuya Son Cevap : 12Haziran 2019 (23:14). Konuya 3 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı5Kez Beğenildi
  • 2 Beğenilen mehmet akif2
  • 2 Beğenilen Mihrinaz
  • 1 Beğenilen Esma_Nur
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 15 Şubat 2019, 08:19   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

ben burda sevgililer günü kutlamanın yanlışlığını bizim adetimiz olmadığını bilmem kimin yaşadığı aşk için öldürülmesi üzerine kutlandığını söylemiyeceğim

ben değinmek istediğim whatsapp durumda alınan çiçekler, pastalar, hediyelerin paylaşılması

durumda mutlu aile resmini alınan çiçeği, hediyeyi görüp de evinde zaten huzursuz olan kişi iç geçirip keşke benim hayatım da böyle olsa demiyecek mi veya geçim sıkıntısı malum zaten dar gelirle geçinen bir ailede kadında bir beklenti oluşmuyacak mı

mutlu aile pozları veren kişilerin de dörtdörtlük yaşamı yok ama gel de buna bakıp eşinden ilgi görmeyen, geçim sıkıntısı çeken kişiye bunu anlat

ya da mutluluğun formülü özel günleri kutlamak hediye almak çiçek almak mı

mutluluk da eşimin bana aldığı hediye de evimde yediğim içtiğim de hepsi bana özel şeyler yani mahrem konular

mutluluk kuru ekmeği yerken eşinle gülerek sohbet etmendir mutluluk eşinle birlikte içtiğin kuru çaydır mutluluk çocuklarının canının sağ olmasıdır mutluluk elindekilerle yetinmektir.............

sosyal medyadan facebook'u okulum için kullandım ama oradaki paylaşımlardan samimiyetsizlikten kaçtım ama whatsapp da böyle devam ederse orayı da kapatmak zorunda kalacağım

geçim sıkıntısının kol gezdiği insanların 1 ekmeğe muhtaç olduğu zamanda dünya para verilip alınan hediyelere ve kutlamalara hele de bunu whatsapp durumda insanlarının gözünün içine sokanlara karşıyım

yok ben alırım gelirim buna yetiyor diyenler lütfen bir yerde paylaşım yapmasınlar ewet000
gün ışığı ve nurşen35 beğendiler.

Konu Sahibi mehmet akif2 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Sevgililer Günü Serbest Kürsü gün ışığı 3 1346 15 Şubat 2019 08:19
Azılı bir müşrik "Nadr bin Hâris" Kur'an Kıssaları mehmet akif2 0 1303 06 Ekim 2018 20:18
EBU FÜKEYHE (R.A.) KİMDİR? Ashab-Kiram(r.a) mehmet akif2 0 1320 05 Ekim 2018 19:42
Sayın Mustafa Cilasun için yapılacak hatim :(((((( Taziye-İlan-Selamlaşma nurşen35 28 8411 05 Ekim 2018 17:00
TEVHİDİN DELİLLERİ Akaid mehmet akif2 5 1556 01 Ekim 2018 11:18

Alt 15 Şubat 2019, 19:38   Mesaj No:2
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11841
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Editim baya kızdırmışlar seni.)) Millet kutlamaya bişeyler arıyor. Lise çağındaki çocukları, gençliği zehirleyen bu rezillikler günü yetişkinlerde daha büyük travma demekki ))

Mutluluk Paylaştıkça çoğalır diyolar editim aman garipler sevindirik olup paylaşmışlardır siz baktıkça çoğalmıştır sevinci[emoji6]

Biraz mizahi bir yaklaşım olacak ama böyle bir rezillikler gününe alet olmadan, şu değerli demeti eşine sunan yüce gönüllü insanı tebrik edelim.)))

Gerisine çokta takılma[emoji6]

Esma_Nur ve mehmet akif2 beğendiler.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 16 Şubat 2019, 07:16   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4529
Beğendi:6123
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Aman sevgili başeditim ne yaptınız bu pahalılıkda böyle bir demet çok zengin olmamız lazım )))) yada durunn anladım ben insanların geçimi zor ztn çiçek böcek olacağına sebze arajmanı almış demek eşi hem hatunun gönlü olsun hemde ocakda tencere kaynasın ))) çok zeki bi kocaymış )) espiri bi yana Göknur hocam sizi anlıyorum toplumda bir sonradan görmelik var, haklısınız özel özelde kalmalı ama kendi özelini ortaya döküyorsa bize izlemek düşüyor madem sizi bu kadar rhtsız etti watsap durumda bu yazınızı paylaşın hocam belki rehberdekiler kendine çeki düzen verir
mehmet akif2 beğendi.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 12Haziran 2019, 23:14   Mesaj No:4
Medineweb Sadık Üyesi
gün ışığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:gün ışığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20319
Üyelik T.: 18 Eylül 2012
Arkadaşları:22
Konular: 44
Beğenildi:172
Beğendi:199
Takdirleri:1717
Takdir Et:

Bunlar gavur günleri ne kutlanır ne de başka şey...

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)