Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GÜNCEL.::. > Üyelerimizin Tanışma Bölümü > Yönetime Sorun

Konu Kimliği: Konu Sahibi Ferşat,Açılış Tarihi:  13 Eylül 2021 (16:19), Konuya Son Cevap : 14 Eylül 2021 (13:01). Konuya 3 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı5Kez Beğenildi
  • 3 Beğenilen Mihrinaz
  • 2 Beğenilen Mihrinaz
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 13 Eylül 2021, 16:19   Mesaj No:1
Durumu:Ferşat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 62343
Üyelik T.: 06 Temmuz 2021
Arkadaşları:0
Memleket:Bursa
Konular: 6
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:51
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart BENİ KIRMA SEVGİLİ MİHRİNAZ

BENİ KIRMA SEVGİLİ MİHRİNAZ

QUOTE=Ferşat]Sevgili Mihrinaz abla merhaba..Değerli ablacım bakın herkesin ilgi duyduğu alanlar var. Ben de tarihe ve şiirlere çok ilgi duyuyorum. Bizim bir amacımız var o kadar emek verip araştırıp paylaşım yapıyoruz. Amacımız boş oturmak değil. Bir siteye bile bir faydamız oluyorsa ne mutlu bize. Sizden son defa rica ediyorum tam 47 sitede değiştirdik sadece burası kaldı lütfen bizi üzmeyin. Bizi üzmekle sizin elinize bir şey geçmez. Bakın diğer sitelerde tek bir ricada hallettiler. Buranın ismi "Medineweb" olduğu halde yardım alamayışım inanın beni çok üzüyor.

NOT.. Bu 2 konuyu değiştirelim lütfen. Bu işi bir daha açılmamak üzere kapatalım.

1. RİCA

Sevgili Mihrinaz abla merhaba..Değerli ablacım bakın herkesin ilgi duyduğu alanlar var. Ben de tarihe ve şiirlere çok ilgi duyuyorum. Bizim bir amacımız var o kadar emek verip araştırıp paylaşım yapıyoruz. Amacımız boş oturmak değil. Bir siteye bile bir faydamız oluyorsa ne mutlu bize. Sizden son defa rica ediyorum tam 47 sitede değiştirdik sadece burası kaldı lütfen bizi üzmeyin. Bizi üzmekle sizin elinize bir şey geçmez. Bakın diğer sitelerde tek bir ricada hallettiler. Buranın ismi "Medineweb" olduğu halde yardım alamayışım inanın beni çok üzüyor.

NOT.. Bu 2 konuyu değiştirelim lütfen. Bu işi bir daha açılmamak üzere kapatalım.

1. RİCA

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Buradaki Erzincanda bir kuş var türküsü SİLELİM. Aynı yerine bu alt linkteli orjinal yazıyı kopyalayıp ekleyelim lütfen.

konular/erzincanda-bir-kus-var-turkusu-ve-hikayesi.150238/#post-862638[/URL]

2.RİCAM

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Buradaki yazıyı SİLELİM. Aynı yerine bu alt linkteki orjinal yazıyı kopyalayıp ekleyelim lütfen.

[/www.turkiyeforumlari.net/konular/brastikli-aziz-aga-efsane[/QUOTE]

Konu Sahibi Ferşat 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
BENİ KIRMA SEVGİLİ MİHRİNAZ Yönetime Sorun Mihrinaz 3 549 13 Eylül 2021 16:19
Sabırla Dayan - Mehmet Aluç Şiirler ve Şairler Ferşat 0 360 13 Eylül 2021 15:53
Bir Aşk Değiyor - İbrahim Sadri Şiirler ve Şairler Ferşat 0 305 13 Eylül 2021 15:52
Bir Kadın Güzel Sözler-Deyımler-Nükteler Ferşat 0 258 13 Eylül 2021 15:48
Bir Yudum Sevgi Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler Ferşat 0 273 13 Eylül 2021 15:46

Alt 13 Eylül 2021, 23:03   Mesaj No:2
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

2016 Gönül Dostu
2017 Habib Yıldız
2020- Has Tarihçi
2021- Ferşat
vb
vb

Arada unuttuğum varsa siz tamamlayın.

Efendim yıldım usandım her sene farklı niclerle gelip, aynı konuları paylaşıp, şunu editle, bunu sil-ekle demenizden.

Edebiyat-şiir-tarih sevmeniz, sitede bunu paylaşmanıza engel mani var mı? yok.

Yöneticiliğim süresince bil fiil ekleyip-sil düzelt isteklerinize cevap verdim mi? Verdim.

Aynı konuları açmayın yoksa silinecek diye nazikçe uyarıp sonra basbas bağirmak hatta sizi banlamak zorunda kaldım mı? kaldım.

Özelden rahatsız eden ısrarcı mesajalrınıza artık dönmüyorum dikkate değer bulmuyorum. Konuyu açık şekilde foruma sermeniz isabet olmuş..

Sil dediğiniz ve ekle dediginiz konu AYNI. NERESİNE NE İSTİYORSUNUZ Bİ BİLSEM.

Buraya kadar işim ve sorumluluğum gereği size ve şahit üyelere nazikçe açıklama yapmış olayım.

Şimdi bütün Kullanıcı adlarınla beraber kulaklarını aç MİHRİNAZ'I iyi dinle.

SEN NEYİN PEŞİNDESİN?

BİRBİRİNİN AYNI KONUALARI AÇMAK VE BU USANDIRAN ISRAR NEDEN?

İLMİ VE DİNİ BİR SİTENİN HİZMETİNDEYİM, BABANIN UŞAĞI DEĞİL!

BOŞ ZAMANI ÇOK, KENDİNE EĞLENCE ARAYANLARIN OYUNCAĞI HİÇ DEĞİL!

NE, O KİŞİ BENİM! NE DE O SİTE MEDİNEWEB!

"Bu konuyu açılmamak üzere kapatalım" demişsin. Kaç defa kapattık acaba. Ben sayısını unuttum. Demekki sen hiç kapatmayacaksin hep açacaksin böyle.

ŞU KURALI İYİ OKU!!!ANLA!!!

12. Site katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun sitede mevcut olup olmadığını "arama" yaparak kontrol etmelidir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.Açıldığında yönetim tarfından silinir.

medineweb prensipleri olan, kurallarını 14 yıldır titizlikle işleten, üyelerinden bu kurallara itina ile uyulmasıni bekleyen aktif-canlı-dinamik bir kadroya sahip capcanlı bir site. Sen de bunun farkindasın. 48. site medineweb değil. Birbirinin aynı konuların yine biz tarafından silinecek. Üzgün değilim.

Şunu sil bunu ekle mesajların umarım biter. Yoksa burdanda belirtiyorum karşılığı yok. Tahammül sınırını çoktan aşıp üstüne basa basa geçtiginden medineweb kurallarını ve yönetici kanaatimi sonuna kadar işleteceğimden şüphen olmasın. Sana göstereceğim tek ve son müsamaha son kez ikaz edip banlanmaman yönünde.

Bana veya yönetimden herhangi bir üyeye aynı isteklerle gelmen, aynı konuları açman yine "yöneticileri oyalama, yanıltma" maddesince ban sebebindir. Gözüm üzerinde.

Sorununu çözdüğünde buyur gel.

MEDİNEWEB'de
KENDİ KEYFİM DEĞİL, MEDİNEWEB KURALLARI GEÇERLİDİR.

MEDİNEWEB KİMSENİN ŞAHSINA AİT, TAPULU MALI DEĞİLDİR.

SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLAN HER KURAL ÖNCE BENİ VE YÒNETİMİ KAPSAR.

MEDİNEWEB BAŞLI BAŞINA BİR DEĞERDİR. BEĞENMEYEN ÇEKER GİDER, SİTEMİZİN DEĞERİNDEN GRAM EKSİLMEZ.

MEDİNEWEB de "İSLAMİ AHLAK KURALLARI" GEÇERLİDİR. SABRIMI ZORLAYAN VE SINAYANA, VAKİT KAYBI OLANA DÖNÜŞ YAPMAM, DİKKATE ALMAM. BU da BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ OLMAYAN MİHRİNAZ KURALLARIDIR.

BU KURALLAR BİR BAŞINA da KALSAM GEÇERLİDİR.

Ferşat kırıldıysa
Has Tarihçi gönlünü alsın.
Olmadı diğer nicler yetişsin onarmaya.
Medineweb kurallarını okuyun.
İyi gelir.

Anlaşilmayan bir yer varsa söyleyin tekrar anlatayım.

İyi akşamlar.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 14 Eylül 2021, 11:55   Mesaj No:3
Durumu:Ferşat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 62343
Üyelik T.: 06 Temmuz 2021
Arkadaşları:0
Memleket:Bursa
Konular: 6
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:51
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Ya biz senden insan gibi ricada bulunduk sen konuyu taa alıp nerlere götürdün. Yazıklar olsun sana. Hz. Muhammet amcasını öldüreni af etti. Amcasının ciğerini yiyeni af etti. Mevlana 1000 defa tövbe etsende gene gel diyor. Bir de senin şu yaptığına bak. Yok efendim sizin babanızın uşağı değiliz. Ben size siz benim babamın uşağı mısınız dedim. Tamam tamam üyeliğimi iptal et. Allah ne muradın varsa versin. Tam 7 tane İslami site var hepsinde adam gibi adamlar. Bir de kendi yaptıklarına bak. YAZIKLAR OLSUN SANA...Ben sana gene hakaret etmiyorum. BENİ BANLA ÜYELİĞİMİ İPTAL ET. BELKİ SANA MADALYA TAKARLAR. İyi günler.
Alt 14 Eylül 2021, 13:01   Mesaj No:4
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Kırmam tabiki.
İlk mesajı silip, benim mesajı bırakarak beni zor durumda bırakma çakalligini yapman komik olmuş ama gülmedim.

Aynı mesajları özelden de attin ya bana. Bir kere ifşa etmedim. Şu yukarda yazdıklarımı geldiğin farklı nicklere bütün nezaketimle, netliğimle yazdım. Ama yok! Herşeyi ortaya döken sensin. Anlattım anlamayan sen. Nezaket bekleyen sen. O yüzden daha fazlasına gerek yok. Huzuru bozan her huzursuza "çıkış sağ yukarda" deyip uğurluyoruz. Polemiğe gerek yok. Diğer forumlarda mutluluklar diliyorum.

İşimize bakıyoruz. Uğurlar ola....
su damlası ve Kara Kartal beğendiler.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: