Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Makale ve Köşe Yazıları

Konu Kimliği: Konu Sahibi enderhafızım,Açılış Tarihi:  19 Kasım 2012 (22:38), Konuya Son Cevap : 19 Kasım 2012 (22:38). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 19 Kasım 2012, 22:38   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
enderhafızım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:enderhafızım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5879
Üyelik T.: 28 Aralık 2008
Arkadaşları:32
Memleket:İst
Konular: 1383
Beğenildi:166
Beğendi:17
Takdirleri:216
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
evtx Selahaddinler gibi yanmasakta gülmeyiz bu zulme !

Selahaddinler gibi yanmasakta gülmeyiz bu zulme !

Açmışsın kanatlarını , uçuyorsun diyardan diyara Ey rengini bulutlara vermiş beyaz güvercin! Ebabillerin yareni ol ve su serp gönlüme
Bu gece uğrarsan Filistin'e selamımı söyle Öp yerime, alnından öp, onurundan öp, şerefinden öp ! O beni tanımaz belki, sorarsa; "sağır ümmetin sağır ferdi " dersin Başını sallayıp üzülecektir halime"Muhammed'in ümmeti ne halde?"diyecektir kendi kendine
Ey diyardan diyara uçan güvercin! Bu gece konarsan Gazze'nin yüreğine,kadınların akacak olan yaşlarını tut elinle Anaların feryadına koş,benim yerimeBenim yerime öp Gazze'yi alnından,benim yerime öp anaların rahmet saçan kokularından!
Silahların altında gölgelenen çocukların seyrine dal Diğer şehirlerin doğacak olan güneşinden bahsetme sakın! Bir kurşun da sen sıkma oyuncaklarına !
Bu gece uğrarsan Filistin'e yerlerden taş topla tek tek Sonra ver çocukların ellerine ve bak zalime uçan her taşa, üzerinde 'EL-KAHHAR' yazıyor mu diye ? Çocuklara bak doya doya Ama önce gözlerine bak Gözyaşları kurumuş mu? Yoksa Şehadete mi nişanlanmış bu minik gözler? Gözlerinden öp hepsini, benim yerimeDoyasıya sarıl boş kalmış ellerimin yerine
Bu gece uğrarsan Cihat erlerine, ŞEYH YASİN 'in hatıralarını, en şerefli ölümle yolculanan mücahitlerin yüklendiği acıyı izle! Öp SABRA 'Yı alnından benim yerime Sokaklarını gez, dolaş Şeyh Yasin'i bulursan yapış ellerine eteklerine benim yerime"Emanetine sahip çıkamadık" de, af dile suskun dilimin yerineAğla , ağla çok ağla Ağlamayı unutan gözlerimin yerine
Ey kapkaranlık dünyanın bembeyaz güvercini ! Hüzün Peygamberi 'nin diyarı değil miydi bu dünya? Şimdi git Kudüs'e Orda ne kadar birikmiş acı varsa topla , at yüzüne bu ümmetin

SELAHADDİNLER GİBİ YANMASAKTA GÜLMEYİZ BU ZULME !

Ben hep Filistin'i seveceğim Ben sadece Filistin için yaşayacağım bu bataklıkta !

Bu gece uğrama başka yere
Kudüs'e git öp yerime
Alnından öp,
Onurundan ,
Şerefinden ,
Toprağından,
Nurundan öp !
Küfre saplanan dudaklarımın yerine !

[

Konu Sahibi enderhafızım 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
En Pratik Sağlık Bilgileri Pratik / Faydalı Bilgiler enderhafızım 0 68 14 Ekim 2023 13:10
Kur'an Güzel Konuşun Diyor, Konuşuyor... Serbest Kürsü su damlası 3 2308 24 Kasım 2016 14:16
Geeflow - Diriliş (15 Temmuz Darbe Rap Şarkısı) İlahiler/Ezgiler enderhafızım 0 1911 23 Kasım 2016 12:06
Otuz Kuş & Dursun Ali Erzincanlı (Şehit Ömer... İlahiler/Ezgiler Esma_Nur 1 2662 23 Kasım 2016 11:44
15 Temmuz Demokrasi Marşı (İndir) İlahiler/Ezgiler enderhafızım 0 2208 23 Kasım 2016 11:10

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: