Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Makale ve Köşe Yazıları

Konu Kimliği: Konu Sahibi Huzurİslam,Açılış Tarihi:  06 Aralık 2008 (02:53), Konuya Son Cevap : 06 Aralık 2008 (02:53). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 06 Aralık 2008, 02:53   Mesaj No:1
Medineweb Sadık Üyesi
Huzurİslam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Huzurİslam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 9
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:0
Konular: 392
Beğenildi:19
Beğendi:0
Takdirleri:87
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Medine ol çağır beni

Medine ol çağır beni

*
Miğferinde karıncalar dolaşan süvarileriz hepimiz.
*
Yenik savaşların naraları yazıldı künyemize.
*
Kılıçları bilemekten yorulduk. Yorgunuz. Bitiremedik bir lanet savaşı. Barış adına ruhlarımızı tüttürdük büyük şefle.
*
Gözlerimizin ferine miller çekildi. Sağırız. Kalbimizde acı var.
*
Hem de ne çok. Bitiremedik bir lanet savaşı.

*

Ve sen şimdi gel de:İbrahimin karıncası ol, kalbinde alevlenen korları taşı yangınlarımıza.Musanın asası ol, karanlığı yutup götür yeryüzünden. Yusufun kuyusu ol, son deminde sular gönder bedenlerimize. Hiranın örümceği ol, yolumuza serpilen dikenlerden koru bizi.
*
Sürakanın atı ol ensemize vururken düşmanın nefesi, geçit ver bize.Zeydin gömleği ol, Taifin çocuklarının gül endamlı taşlarından yaralanan gözlerimizin kanını sil.
*
Bilalin sesi ol, sevgilinin nağmelerini taşı, kızıllığını yitirmiş şafaklardan.Hüseyinin suyu ol, dirliğimizin ve birliğimizin kutsal sırlarını akıt kalbimize.
*
İbrahim'in balığı ol, getir denizlerden ansızın yitirdiğimiz şarkıları.Ben zincirlerime yemin ederim ki:Hiçbir şeyin bitmediğineHer anın bir başlangıç olduğunaDüşmanın yenileceğine
*
Kaybedenlerin kazanacağınaAşkın kutsallığınaSadakatin ve zaferin adına
*
.Ve sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen...Kovulduğum şehirlere inat,kılıçlara inat, çoğulcuğa inat, ikiyüzlülüğe inat, aşksızlığa inat, kurşunlara inat, soytarılara inat, zaferlere inat, paletlere inat, sevgilinin karşısındaki varlığa inat, mevsimleri kuşatan tazecik bir gül gibi Medine ol, çağır beni.
*
Şimdi ben bir akşam üstü yeryüzünün, bulutlardan yağmur dilenmesi gibi gözlüyorum seni. Hadi durma Vahşinin mızrağı solurken ihaneti yüzüme; sen Medine ol çağır beni ey sevgili.Kalbim yaralı da olsa durmam gelirim.
*
Sen yeter ki Medine ol çağır beni. Sevgili...
**
*
Adem Özbay

Konu Sahibi Huzurİslam 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Yüreğimden Nağme-i Ç/alıntılar Şiirler ve Şairler HakikaT 3 2194 13 Ocak 2010 21:19
Sabr-ı Sükut/ medineweb.net Şiirler ve Şairler Mihrinaz 2 2409 13 Ocak 2010 21:12
Sen Bilme Beni, Ey Ebed Güzeli! Makale ve Köşe Yazıları dua dilencisi 3 2195 13 Ocak 2010 20:56
54.Haftanın Misafiri ''kocaklar'' Hafta'nın Misafiri Emekdar Üye 26 10368 10 Ocak 2010 19:32
Yâr Kucağı Makale ve Köşe Yazıları dua dilencisi 1 1931 08 Ocak 2010 23:08

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)