Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Şiirler ve Şairler

Konu Kimliği: Konu Sahibi YaŞuHa,Açılış Tarihi:  23 Ağustos 2011 (21:45), Konuya Son Cevap : 23 Ağustos 2011 (21:45). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 23 Ağustos 2011, 21:45   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
YaŞuHa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:YaŞuHa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13867
Üyelik T.: 24 Mayıs 2011
Arkadaşları:6
Konular: 399
Beğenildi:29
Beğendi:5
Takdirleri:53
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Ey Sevgili Resulüm

Ey Sevgili Resulüm

Ey Sevgili Resulüm
Seni görmeden sana seslenmek istiyorum. Sanki yanımdaymışsın gibi sanki saçlarımı okşuyormuşsun gibi sana seslenmek istiyorum. Bazen dalgalar fısıldıyor seni kulağıma, sessizce ruhuma giriyor hayalin. kuran hep anlatıyor seni. Çocukları çok severmişsin. Beni de sever misin Sultanım? Keşke diyorum sen bizim yanımız da olsaydın. Sımsıkı sarılsaydım, gülüşüne ortak olsaydım, üzüldüğünde mutlu olman için elimden geleni yapsaydım.
O misler gibi kokunu çekseydim içime. Sen gidince kokunu aldı güller. Kıyamıyorum, ne koparmaya ne de koklamaya. Ya Resulüm; seni öyle çok özlüyorum ki… Bazen hıçkıra hıçkıra ağlıyorum yokluğuna. Hiç olmazsa bir kerecik süslesen rüyalarımı bir kere dokunsan saçlarıma. Niye incittiler ki seni. Niye rahat bırakmadılar ki sanki… Sen Mekke’yi terk ederken yeryüzü ve gökyüzü boynunu bükmüştü sen de çok üzülmüştün ama belli etmemiştin. Mekke’de önce babanı kaybetmiştin sonra anneni ve tek tek kaybediyordun sevdiklerini. şimid bende tek tek yitirdim sevdiklerimi resulüm aynen sen gibi. Seni Mekke’den kovdukların da nasılda canın yanmıştı ama tek çaren gitmekti. Birbirimize anlatıyoruz seni. Anlattıkça anlıyoruz sevgini. Hiç kin tutmazdın sana kötülük edenlere karşı. Sadece ‘ümmetim’ derdin başka bir şey demezdin. Anam babam sana feda olsaydı da o kadar çok acı çekmeseydin Sultanım. Bir gün seni taşlamışlardı ama sen hiçbir şey dememiştin sadece susmuştun. :( Sen sadece kulaklarda ezan sesi duyulsun istiyordun. Tek dileğin buydu.
Yeni yurt Medine olmuştu sana ve ümmetine. Orada veda etmiştin bize. Hani bir cübben vardı giyinmek nasip olmamıştı ben onu her anımsayışımda hıçkırıklara boguluyorum resulüm
Şimdi ben sana bir cübbe diktircem Resulüm. O cübbe sahibini, seni bekliyor Sultanım. Ben de ümmetin de seni bekliyor. Seni ve sevgini… gel gel ne olur şu susamış gönüllerimize su serp eyy yetimler babası gel artık

ASR'A YEMİN OLSUN Kİ ÇOK SEVİYORUM SENİ :(

Konu Sahibi YaŞuHa 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Aile Edep demekti Şiirler ve Şairler YaŞuHa 2 2137 04 Mayıs 2014 20:47
Kardeşimize dua lütfen Dua Bölümü MusabBinumeyr 4 2388 04 Aralık 2013 18:38
Kilonuz mu var? sorun degil artık/Medineweb Diyet/Spor gün ışığı 4 2693 27 Kasım 2013 20:45
Üzüm çekirdeği mucizesi Tıbbı Nebevi ve Alternatif Tıp YaŞuHa 2 2337 27 Kasım 2013 20:34
Peki Anne senin yüregini kim sogutacak? Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 7 3134 26 Kasım 2013 19:23

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: